Erfan-ART
امتیاز واکنش
419

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• نه عسيس كار مي نيست.مي ازين استعداد ها ندارم ^.^
    كاره سارا جانه:rose:
    العان واقعن خسته ام...
    صبح معمولن به اینطور تاپیک ها رسیدگی می کنم عرفان جان.شبهام مال خودمه:green:
    ممنون که به فکرید. اگر بتونم حتما اینکار رو انجام میدم.
    موفق باشید.
    سلام
    بهشون گفتم، گفتن احتمالن نتونن بیان.شما خواستی خودت هم بهشون تماس بگیر اما فکر نکنم این نمایشگاه از طرف سایت میتینگی برگزار بشه
    موفق باشی
    منم هفته دیگه رو گفتم. و الی این هفته که کلاس دارم.
    اگر بچه های فروم یه میتینگی گذاشتن شاید بیام.
    دوست عزیز، شرمنده ام
    به احتمال زیاد آخر هفته خوزستان باشم.
    دوست جان برای امضای عرفان بهشون تذکر داده شده و اخطار دریافت کردن..منتها برای ویرایش ئه امضاشون باید مدیر و مسئول امضاها به شخصه این کار رو می کردن که حالا برگشتن و مطمئنن اینکار رو می کنند...
    شما هم سعی کنین عوض اینکه برای دیگران حرف در بیارید اول در مورد علت اش جستجو انجام بدین، اگر دلیل موجهی نبود اون موقع حق دارین زحمات بقیه روز یر سوال ببرین
    در غیر این صورت کارتون درست نیست... شاید توی قانون انجمن ها چیزی نوشته نشده باشه اما توی قانونه انسانیت هم قصاص پیش از جنایت رسم نیست.. ^.^
    موفق باشین دوست هاین
    سلام خوبید؟
    مسئول امضاها مدتی رفتن مرخصی..ممنونم که گفتین به ایشون تذکر داده میشه
    موفق باشید
    سلام خانومي خوفي ؟
    سال نو شما مباركباد،راستي امضاي عرفان رو اديت كنيد ببينيد كه از حد معمولي بيشتر نشده و........
    براي ميتينگ اگه مي خواستيد بديد دير شده بود من كاراي خودم رو رديف كردم و دادم بردن ...
    خلاصه با كمال تشكر و قدر داني از شما و...

با تشكر،عرفان o_O
    مدیر سابق؟
    هر کی بوده بد جور دلش می خواسته شما رو خراب کنه.
    در مورد خودم یا مائده هم همچین تاپیکی می زدید برخورد می کردم.
    در مورد میتینگ هم نه دیگه ممنونم.چون دم عید هست هم خودم هم سارا یک مقدار درگیر هستیم
    بهر حال از لطفت ممنونم
    شرمنده تاپیک ات رو پاکیدم اما سارا ازین جور شوخی ها خوشش نمیاد بنکلن
    با سایرین همخواستی شوخی کنی اول ازشون بپرس ببین اگر مشکلی ندارن، بعد اینکارو بکن
    مرسی دوست جان
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا