mohsensemsarpour
امتیاز واکنش
932

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• والاه اس ام اف تابحال کار نکردم.ولی بنکلن فکر کنم آی پی بی نصب کنین از خیلی لحاظ بهتره ^.-
    راستش اطلاع ندارم می تونه یک تالار فقط فلش موفقیت کسب کنه یا نه
    صد البته تعداد فلش کارها نسبتن زیاده اما اگر در کنارش موارده جانبی نداشته باشه بازدیدتون به مراتب کمتره.البته این در صورتیه که تعداد بازدید رو فدای موضوع کنید
    کاری که مجید آنلاین هم کرده منتها در حیطه گسترده تر...یعنی از اول قرار شد فقط بخش های تخصصی گرافیک و وب داشته باشه ولی طبیعتن اگر بخش های عمومی و جوک رو مثل خیلی از فروم های ایرانی داشت بازدیدش العان دو یا سه برابر بود
    ولی خوب به نظرم "فقط" فلش خیلی خیلی قضیه رو بسته نگه میداره.حداقل جوری باشه که بقیه به هوای سایر بخشهای تخصصی اش بیان توی فرومتون اما کم کم جذب بخش فلش بشن.یعنی چند تا بخش داشته باشه ولی روی بخش فلش اش وقت بیشتری صرف بشه.اینطوری به نظرم بهتر جواب میده:rose:
    سلام
    معمولا دعاهام خیلی زود می گیره ...
    ایشالا هر چی از خدا می خوای ، خدا بهت بده ...:rose:
    موفق باشی...
    OK...
    سلام
    خوبی رفیق
    مخلصتم
    آره من با آقای اشرفی دوستم ...
    اینم آی دی من ...
    hadimetal.1981@gmail
    hadimetal_1981@yahoo
    محسن جان اگه ممکنه سعی اون اون بنده خدا رو بش کمک کنی (فواد). استعداد خوبی در برنامه نویسی و انیمیشن داره .
    در ضمن خودشم به یه موقعیت خوب برا پیشرفت نیاز داره ... اطلاعاتشم خیلی زیاده ... من خودم سعی می کنم اونو راه بندازم . یعنی هر جا کمک خواست سعیمو می کنم .خدا عوضت بده ...
    موفق باشی ...
    سلام دوست جون خوبین؟^.^
    مطمئنن می دونم بایو اهل قهر و اینها نیست.از مدیرها ناراحت شده بخاطر یک هفته که دسترسیش بسته شد.می اون موقع نبودم ولی بودم هم همون کاری رو میکردم که ناظم ها انجام دادن.بایو جان یکم دارن سخت گیری می کنن در این مورد
    سلام ، کجایی حاج محسن ؟ دلمون تنگولیده واست ... من سال 84 که عضو شدم 1بار تلفنی باهات صحبت کردم (اگه یادت باشه) اون موقه تو بانک کار می کردم . چرا دیگه پست نمی دی ؟
    درود
    کار کردن باهاش،سخته؟؟؟
    نیاز به آموززش یا خوندن pdf داره؟
    سپاس
    درود
    تو این پست شما گفته بودید که mdm 3 رو با کرکش دانلود کردید.
    http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=800908&postcount=5
    من تو سراسر وب هرچی گشتم،کرکش رو اصلا پیدا نکردم و خود برنامه ی mdm هم رو فقط از سایتش میشد دانلود کرد.
    می خواستم خواهش کنم،شما از کجا کرک+mdm zinc3 رو دانلود کردید؟
    یرای کار کردن با این برنامه نیاز به مهارت زیادی هست؟ مثلا نیاز هست که کلاس نویسی بلد باشیم؟
    سپاس
    درضمن وقتی e-learning رو میزنی titleش نوشته graphic&...
    اینم درست کنی بد نیست!
    سر به سرت میزارم محسن جان
    من یکمی عادت دارم حرفهامو کنایه دار بگم و ربطش بدم به چیزی

Loooooooooooooooooooooooooooooool
    گیر ندادم بخدا ، رو حساب شوخی بود.
    خلاصه از دسته بنده ناراحت نباش
    حاجی من اگه جای شما بودم به جای اینکه به خوشتیپ بودنم برسم ، می رفتم توی سایتم و E-LeaRning را درست مینوشتم.
    سلام.ببخشید اگه شما با برنامه farsi style کار کردید و در فلش مهارتدارید چطور می تونیم تماس بگیریم؟ که فایل اصلی رو بدیم ببینین!
    البته حق الزحمه همکاری هم فراموش نمیشه.چون این مشکل فوری هست!

ممنون
    دوست من یک 4 تا دیگه عکس میزاشتی از خودت! لول
    البته ببخشید این موضوع به من مربوط نیست ولی یکی از دوستان توی امضاش گذاشته بود آواتار رو عوض کنید . به نظر من آواتار شما خوب هست فقط قدری امضای شما احساس میکنم شلوغ شده و مثلا اون عکس حذف شه بد نیست .
    باز هم میگم این نظر من هست فقط .
    درود
    وقعا شرمنده کردید.
    واقعا افتخار دادید که مرا در لیست دوستانتون گذاشتین.مرسی
    ببخشید که اول من نام شما را به لیست دوستان خودم اضافه نکرد. وقعا ببخشید. شرمنده ام. غافلگیر کردید.
    امیدوارم که ببخشید
    سپاس
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا