Barnie
امتیاز واکنش
176

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• بعله که 500 تا بازدید داشته تو یه روز :دی
    چون بچه های سایت یکم زیادی بیکارن

و پیشنهاد من اول از همه به جای یه مطلب سرگرم کننده یه مطلب آموزنده بزار

یا حد اقل تمرینی

مثلا نقاشی دیجیتال
    که هنر کاربر ها رو بالا ببره نه اینکه بد تر فکرشون رو مشغول کنه که کار خودشون رو هم نتونن انجام بدم

مهم ترین اصل تمام مسابقت جهان ایده یا نو آوری که تو این مسابقه وجود نداره

من به نشانه اعتاض به این مسابقت یه عکس گذاشتم و اگه کسی حدس بزنه حاضرم تا 50.000تومنم جایزه بدم

ولی حرفم اینه که یا انقدر سادس که همه حدس میزنن و یا انقدر پیچیده که هیچکس نمیتونه بگه مثه عکس من
    چون یه نکته انحراف توش گذاشتم
    و اگه کسی بگه حتما بهش پول میدم

بازم بهت میگمایدت خیلی قشنگه و لی ارتقاش بده که یه کار مفید باشه نه وقت حدر دادن البته ببخشیدا من یکم رکم :دی
    :rose:
    ببخشید یکم پستت رو به آشوب کشیدم :دی
    ولی رو اسپانسری دارم فکر میکنم
    سلام آقاهه.شرمندم نبودم زیاد چند روز:"> میخونم میجوابمشون فردا.العان لالام میاد :">:rose:
    بابا یه تاپیک توی بخش متفرقه بود که خاطر پاک شدن تاپیک بود حالا می گردم نیست خیلی مشکوکه
    والا نمی دونم چرا

من یه تاپیک هم زدم که چرا پاکش کردین گفتن این با هدف فروم مغایرت داره و از این جور حرف ها
    چه عجب کجا بودی تو

یادت نیست مسابقه قبلی رو بستن که
    گفتن ممنوعه
    سلام مجدد ^.^
    علاوه بر شرط سنی و حداقل دو سال عضویت در سایت و رفتار مناسب با سایر کاربرا، فعالیت مستمر هم در اون بخش لازمه.ینی نمی دونم مثلن آموزش میذارن بعضی ها یا تاپیک های مشکل دار رو گزارش می کنن و غیره.بعد از اون نظرخواهی انجام میشه از بقیه و اگر بقیه هم نظر بودن بعنوان مدیر انتخاب میشه
    البته زیادن اصلیهاشون اینا بود:rose:
    سلام خوبین؟بر حسب تعداد پست ها روشن میشه.مثلن فلان قدر پست بزنین یکی روشن میشه فلان قدر بزنین دوتا روشن میشه .بعد از اینکه هر 5 تاش روشن شد یکی یکی شروع به طلایی شدن می کنه^.^
    همه روشن بشن در حالت عادی اتفاق خاصی نمی افته مگر اینکه جای خاصی فعال باشید و پستهای مفید بزنید که در اون صورت کاربر فعال میشید و رنگ یوزرتون آبی میشه:rose:
    سلام دوست عزیز مسابقه ی خوبی است بعد آیا دعوت نامه ی رپید باز داری اگه داری یه پیغام بزن که داری
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا