Moralist-Boy
امتیاز واکنش
873

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام دوست عزیز ،
    با حمایت از تاپیک من در آدرس http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=967766 ضعف سایت مجید آنلاین رو بگوش مدیران برسون.
    به یاد تمام زحماتی که دوستان در تاپیک مسابقات speed modeling کشیدن ، به یاد تمام فعالیت هایی که باید انجام میشد توسط مدیران و نشد!
    سلام و دست مریزاد.
    کارات رو دیدم خیلی خوشم اومد.
    فقط اینکه من دنبال آموزشهای Digital Tutors از RealFlow هستم لینکهاش روهم دارماما متاسفانه امکان دانلودکردن ندارم.میخواستم خواهش کنم کمکم کنی و اگر این آموزشها رو داری واسم تهیه کنی هزینش هرچقدر بشه میپردازم.
    به امید موفقیتهای بزرگ برای ایرانی چون تو.
    سلام علی جان. در مورد اون سایت آره حالا فهمیدم. برام جالب بود. این جور انجمنی ندیده بودم تا حالا که اینقدر در هم ورهم همه چیزش از سایت های دیگه باشه. کار جالبی نیست، اصلا نمی تونن اجازه بگیرن، پست هایی که اون جا گذاشتن 5 هزار و خورده ای صفحه است. ببین اگه بخواد اجازه بگیره چی می شه. بگذریم. کار جدیدت هم خیلی بهتر شد. ایندفعه مفهوم بیشتر توی کارت به چشم می خوره.
    سلام علی آقا .
    خب ام ...
    عرض کنم که شما به همون کار آخرم هم نگاه کنید .
    میبینید که قسمت‌هایی از شیشه رفلکت‌های مشکی خیلی بدی داره .
    نمیدونم چرا خیلی جاها شیشه که کار میکنم ، مشکی میشه . ( یه جورایی البته همه جاها )
    یه چیزایی هست مثلا :
    زمانی که نور میزارم . تو خصوصیت سایه نورها یه گزینه داریم به اسم « ری دیپ لیمیت »
    به طور پیشفرض رو ۱ هست .
    حالا این دقیقا چی کار میکنه و چطوری باید عدد محاسبه بشه را نمیدونم .

بعد تو تنظیمات منتال ری رندر .
    قسمت ری تریسینگ اینا را داریم :
    رفلکشن ، رفرکشن ، ماکسیمم تریس دیپ ( که معمولا جمعه دو تای اول میشه )
    بعد
    شدو داریم و رفلکشین بلور لیمیت و رفرکشن بلور لیمیت .

تو تنظیمات فاینال گتر هم با رفلکشن داریم .
    رفرکشن داریم و ماکسیمم تریس دیپ .

حالا مثلا زمانی که از متریال دایلکتریک یا میا متریال ایکس استفاده میکنیم .
    نمیدونم حتما باید gi هم روشن باشه یا اصلا ربطی نداره تا اینکه شیشه بخواد خوب در بیاد .
    و خلاصه از این حرفا .
    کلی تا حالا کار زدم و تلاش کردم اما خب هر کاری میکنم درست در نمیاد و ....
    حتی بعضی اوقات کلا شیشه مشکی میشه به جای شیشه ای .
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا