amir3dmax
امتیاز واکنش
71

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام امیر عزیز توروخدا ببخشید من بخاطر مشکلی که در ثبت User داشتم اصلا نتونستم پیام شما رو بخونم تا اینکه امروز تازه فهمیدم چجوری باید User رو فعال کنم و فعال هم کردم :sad: پیغام شما رو که خونم خیلی شرمنده شدم . تا جایی که بتونم بهتون کمک میکنم تا جبران این کارم بشه . بازم ببخشید :rose:
    والا من خودم شرو کردم.تا الان 6 7 ساله مدلینگ خصوصا در زمینه خودرو و طراحی صنعتی کار میکنم.آموزش که می تونم بدم و تا 2 هفته دیگه نسبتا سرم خلوته.بعد اون تا 13 خرداد آسپزخانه 8 واحد ساختمانی دستمه که اصلا نمیتونم.
    خلاصه هرکاری از دستم بربیاد در خدمتم.طرحی چیزی خواستی بگو راهنماییت می کنم.
    خواهش میکنم، نظر لطفته ...

نه متاسفانه منبع خوبی سراغ ندارم به جز تمرین زیاد که باید خودت انجام بدی.
    :rose:
    سلام نه متاسفانه من فرصت آموزش دادن نداره دوست عزیز

کسی را هم نمیشناسم اما به نظر من بهتر به سایت

www.cgart.ir یک سر بزنی اونجای حتما کسی را پیدا می کنی که به شما آموزش بده موفق باشی
    سلام اممامیر جون خوبی؟
    خبری ازت نیست کم پیدایی چرا؟/
    من بیشتر مواقع On هستم اما بصورت نامردی..D:
    خوندن کتاب هنری ، مخصوصا دیدن کتابهای گرافیکی که طرحها و لوگوهای برتر گرافیکی رو دارند میتنه در ایجاد
    خلاقیت خیلی موثر بوده.
    کاهاتون و دیدم.طرحهای جالبی بود.
    فکر میکنم اگه طرحهای بیشتری در این مورد ببینید خودتون متوجه میشین که اشکال کارتون از کجاست.
    این ID منه اگه خواستی باهم گپی داشته باشیم.
    EhsanStudio
    سلام
    خیلی ممنون.نطره لطفتونه.
    در مورد کلاس طراحی ، والا من تا حالا کلاسی در این مورد ندیدم.
    خودم بیشتر پوسترهایی که استادان فتوشاپ طرح میزنن رو از اینترنت میگیرم و میشین از رو اونها میزنم.
    اینکار باعث میشه خلاقیت بالا بره.
    من خودم یه سایت تخصصی آموزش فتوشاپ هم دارم.
    می تونید به اون مراجعه کنید.آموزشهای خوبی در مورد طراحی پوستر در سایت موجود است.
    www.Iran-PS.com
    نام کابری من در اونجا Mr.seven هست.
    اگه سئوالی داشتی باز بپرس..
    موفق باشی.
    سلام امیر جان
    من کلاس طراحیه پوستر ندیدم
    ولی توی اینترنت خیلی راحت میتونی یاد بگیری هم از سایت های ایرانی مانند majidOnline هم از سایت های خارجی که آموزش فتوشاپ دارن
    اگه خواستی بگو چندتا سایت بهت معرفی کنم
    ببین خیلی مسائل هست که متاسفانه توی حوصله اینجا نیست که بتونم بگم.

بچه های قدیمی تر میدونن که من قبلاً خیلی اینجا میومدم، اما الان خیلی کم تر میام ... دلیلش اینه که بحمدا... روزی بیشتر از 5 تا طراحی دارم ... این خودش ورزش خیلی خوبی شده...

قبلاً من برای طراحی یه صفحه A4 به مشتریام یک هفته وقت میگرفتم.

اما الان روزانه حداقل 3 تا طرح رو میزنم.

ببین یا پاتو توی این کار نذار ... یا اگه میخوای گرافیست بشی باید بیش تر از اونی که فکر میکنی براش وقت بذاری.

دوست تو بنیامین :paint:
    سلام امیر خان

اول این نظر لطفته که کار هامو خوب و زیبا میبینی ...

در مورد اینکه چیکار کنی که طراحیت قوی بشه خیلی چیزا هست.

یکی از مهمترین مسائل دیدن هست، ببین منظورم از دیدن، دیدن عادی نیست . باید دید طراحی پیدا کنی...

که این خودش زمانبره و برای خود من شاید یک یا دو سال طول کشید تا به حدی برسه که بهش بشه گفت دید طراحی...
    یعنی وقتی مثلاً یه ظرف میوه رو میبینی نوع خطوط سایه ها ، فرم و حجم و ساختار و بافت و کیفیت بصری اون رو بتونی ببینی.

دوم خلاقیت هست ... باید بتونی در مورد یه طرح که میخوای بزنی حداقل 5 تا ایده کاملاً مختلف توی ذهنت بسازی...
    سلام
    راستش بعید میدونم کلاسی مختص طراحی پوستر وجود داشته باشه.
    ولی در کل کلاسهای آقای عفراوی بنظرم خوبه.
    اینم آدرس سایتش:
    http://www.afravi.com/
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا