Recent content by POP2

 1. POP2

  جلوه های ویژه My Name, Big Particles Simulation ------- Cinema4D 12

  ما که هنوز تازه با این نرم افزار شروع بکار کردیم ، نمیدونم چی به چیه اما... هم جالب بود و هم قشنگ شده بود. . . . هنوز منظور از این رندر بندر را نفهمیدیم :shock: :-? موفق باشی.
 2. POP2

  Taban City - Yazd

  ممنون از نظرات مفید و خوب دوستان ممنون از تمام دوستان ونظرات خوبشون:rose: اما راستش این یه کار وسیع تری بود که میخاستم در فلش پیاده کنم و بعد یه کار مولتی مدیا درست کنم که خیلی طول کشید به همین خاطر بعضی از قسمتها حذف شد و بعد از رنگ آمیزی تبدیل شد به این که میبینید.قسمتهایی هم مثل خورشید و...
 3. POP2

  Taban City - Yazd

  سلام بر دوستان عزیز: نمیدونم چی بگم...:-? منتظر نظراتتون هستم. موفق باشید.:rose:
 4. POP2

  دانلود شماره 2

  (موارد گفته شده تصحیح شد...)
 5. POP2

  دانلود شماره 2

  حدود 1 ساعتی هستش از سر کار بر گشتم به خاطره همین بود که میگفتم نمیشه خوب دارم میرم روش کار کنم تا امشب یا فردا شب تحویل میدم.
 6. POP2

  دانلود شماره 2

  خوب یکار میکنم من طراحیش رو ور میدارم ، برای صفحه بندی و کارهای دیگه خودت یکاریش کن یا یکی دیگه رو پیدا کن (اینا رو که میگم نه ناراحتم نه قهر کردم:shock:) اما واقعا یه چی میگی یه چی میشنوی نمیشه ...! (من که همش گفتم نمیشه) :green:
 7. POP2

  دانلود شماره 2

  بابا یه چیزی میگیا... نمیشه ، 7 روز !!!! بابا قبول داریم این شماره هم یه مشکلاتی داره اما 180 درجه بهتر از شماره قبلیش هست انشاالله شماره بعدی بهتر از این یکی میشه .... اما اگه خواسته باشی این همه تغییرات انجام بدی ، توی 7 روز .... نمیشه.
 8. POP2

  دانلود شماره 2

  :-? حالا میخوای چیکار کنیم؟؟؟ چی اضافه بشه ؟؟؟ چی کم شه ؟؟؟ چند صفحه بشه ؟؟؟ من که نمیفهمم؟؟!!
 9. POP2

  دانلود شماره 2

  خوب عزیز 30 ام که دیگه میشه مهر ماه اگر خاسته باشیم تغییرات رو بدیم تا 30 ام نمیرسه ، یعنی من نمیتونم بیا این شماره را با کم کاستیهاش بدیم بعدا واسه شماره 3 تمام این مشکلات رو بر طرف میکنیم. خودت نگاه کن ما حدود 15 روزه داریم یه ماهنامه 20 صفحه درست میکنیم ، هنوز درست نکردیم ، اگه بشه 30 ام...
 10. POP2

  دانلود شماره 2

  من که میگم اگه قرار ماهنامه شهریور ماه باشه همین رو با یکم تغییراتی که قبلا صحبت شد (قبل از صحبتهای سامان خان ، سارا جان) تا فردا شب قرار بدیم ایندفعه بریم سراغ شماره 3.
 11. POP2

  دانلود شماره 2

  :-? با صحبت هایی که سامان خان و سارا جان فرمودند ، یه جورایی باید مجله به طور کل تغییر کنه من خو میگم به طور کل بی خیال این شماره در این ماه بشیم و صفحات رو بیشتر کنیم ، تغییرات و مشکلاتی که این شماره داره بر طرف کنیم و به جاش ماه بعد این شماره رو بدیم بیرون. چطوره؟؟؟!
 12. POP2

  دانلود شماره 2

  خب پس :: - قسمت سامسونگ حذف - قسمت سردبیر حذف - قسمت ترفند اضافه - حروف انگلیسی ، فارسی تصحیح بشه دیگه که چیزی نیست (با کلید تشکر بهم اعلام کنید)
 13. POP2

  مقالات من

  من هنوز نگاه نکردم ، انشاالله بعدا میبینم و نظرم رو میدم. چون الآن سیستمم بهمریخته هستش.
 14. POP2

  بحث و تبادل نظر درباره شماره 3

  یادتون نره تا 30 شهریور باید مطالب تکمیل باشه. + محمد در مورد قسمت بیشتر بدانید که توی شماره 2 قرار دادم یه نگاه بنداز میفهمی + در مورد آموزش و ترفند هم منظورم پی سی و لپ تاپ بود ، فرقی نمیکنه فقط جدید باشه. + در مورد موبایل و قسمت موبایل حتما روش کار کنید. + در مورد دانلود هم الآن نظری...
 15. POP2

  نقد و بررسی Dell Studio 1558-A

  خوبه اما واسه شماره 3 کمه بیشتر مطلب میخوایم روش بیشتر کار کن.
بالا