simulation.an interior model of evermotin.com.

ea_utopia

Active Member
simulation (an interior model of evermotin.com)

پیوست ها

• q.jpg
    q.jpg
    359.7 کیلوبایت · بازدیدها: 72
آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
احسان جان فقط یک چیز میتونم بگم اونهم اینکه اگه میخوای تو نورپردازی قوی بشه کارت archinterior ها رو کنار بزاری و فقط از مدلهای آمادش در صورت لزوم استفاده کنی. چرا که تنظیمات نورپردازیه اونها فقط و فقط برای همون صحنه مناسبه و نه صحنه ی دیگه ای البته حتما تا الان به این نتیجه رسیدی.
موفق باشی عزیز.

ea_utopia

Active Member
سلام احسان جان
نمی دونم درست حرفت رو فهمیدم یا نه
اما بزار اینجوری بگم
من این صحنه رو از روی archinterior ساختم و سعی کردم هر چه بیشتر شبیه اون کار بشه و یه تمرین بود واسه رسیدن به یه نتیجه ی مشخص. فکر نمی کنم این کار مانعی باشه واسه ارتقاع سطح دانش از نور پردازی داخلی
من اصلا سی دی های archinterior رو ندارم.ضمنا فکر می کنم در نور پردازی این اصل وجود داره که نور پردازی هر صحنه فقط به درد همون صحنه می خوره .اگه اشتباه می کنم بگید.

ehsan_3dmax

Active Member
سلام احسان جان
نمی دونم درست حرفت رو فهمیدم یا نه
اما بزار اینجوری بگم
من این صحنه رو از روی archinterior ساختم و سعی کردم هر چه بیشتر شبیه اون کار بشه و یه تمرین بود واسه رسیدن به یه نتیجه ی مشخص. فکر نمی کنم این کار مانعی باشه واسه ارتقاع سطح دانش از نور پردازی داخلی
من اصلا سی دی های archinterior رو ندارم.ضمنا فکر می کنم در نور پردازی این اصل وجود داره که نور پردازی هر صحنه فقط به درد همون صحنه می خوره .اگه اشتباه می کنم بگید.
خوب عزیز اگه این توضیح رو همون اول میدادی من هم اشتباه فکر نمیکردم:lol:
با این وجود باید بگم خیلی عالی کار کردی و فقط یک مقدار باید روی متریالها بیشتر کار بشه.
موفق باشی.:oops:

ea_utopia

Active Member
باز سلام
احسان جان من توی عنوان لغت simulation رو استفاده کردم
دلیل اینکه این لغت و زبان انگلیسی رو به کار بردم این بود که احتمالا اگه این سایت بازدید کننده ی خارجی داشت واسش ایجاد شهبه نشه که من قصد داشتم این کار رو به نام خودم ثبت کنم
به هر حال شاید اشتباه از من بوده و همینجا معذرت می خوام

ea_utopia

Active Member
احسان جان من تویکامنت دوم همین پست یه سوال پرسیدم و جواب ندادید
یه سوال هم برام پیش اومده چرا روی مطالب من کسی زیاد نظر نمی ده و ایراد نمی گیره در حالی که باز دید زیاده

ehsan_3dmax

Active Member
احسان جان من تویکامنت دوم همین پست یه سوال پرسیدم و جواب ندادید
یه سوال هم برام پیش اومده چرا روی مطالب من کسی زیاد نظر نمی ده و ایراد نمی گیره در حالی که باز دید زیاده
سوال اول: خودمم نمیدونم. ولی اگه به مدیرای ارشد سایت پی ام بزنی حتما به جواب میرسی.
2: کلا هر چی پست بیشتر بزنی و با بقیه اخت بشی طرف هم وقتی کارات رو ببینه حتما نظر میده. این کار نیازمند اینه که به تاپیکهای دیگه هم سر بزنی و نظر بدی، واسه پستها تشکر بزنی و یکسری چیزهای دیگه. الان تعداد تشکرهایی که از دیگران کردی رو یک نگاه بنداز!
موفق باشی.

ea_utopia

Active Member
سلام فانوس جان
من متوجه نشدم در اين صحنه مورد تمسخر واقع شدم يا تعريف؟
با اون همه علامت ! به تمسخر بيشتر مياد

cs_mohsen

Member
خوب رفیق بعد از مدتها رسید وقته شه ما یه نگاهی به بچه های مجید بندازیم ببینیم ...
کار زیبایی شده ولی نورپردازی به نظر من اصلا مناسب نیست
پست ها وقتی به 100 برسن میشه عضو سایت
سیستم پاچه خواری نیست رفاقت و ارزش گذاریه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
احسان جان كار قشنگي شده. تبريك ميگم. ميشه يه توضيحي يكي درباره اينكه اين simulation اصلا چي هست و اينا بده؟! برام جالبه.

در مورد سوالاتي هم كه كردي به نظر من البته در مورد تاپيكت همين كه بازديدكننده زياد داشته خيلي خوبه. حالا يه سري اگر ايراد يا سوالي داشته باشن مطرح ميكنن بعضي ها هم خوب يا سررشته اي ندارن تو اين زمينه يا مشكلي ندارن تا مطرح كنن. پس دليلي بر اين نيست كه بگيد تحويل گرفته نميشيد و اين حرفا.
در مورد عنوانتون هم همونطوري كه بچه ها گفتن از 100 پست به بالا عنوان عضو ميشه. البته فكر نميكنم تعداد پست و عنوان كسي خيلي نشون دهنده مهارت و ... اون شخص باشه. همين مدير انجمن رو نگاه كن! احسان رو ميگم. تعداد پستاش بالا نيست ولي به خاطر نوع كارش مدير انجمن شده.

ea_utopia

Active Member
simulation: منظورم شبیه سازی بود چون مدل رو از یکی از رندر های داخلی اورموشن ساختم
محسن جان لطفا ایرادات نور پردازی رو هم بگو تا متوجه بشم
پیشنهاد می کنم به جای لغت جدید لغت کم کار یا غیر فعال یا یه چیزی دیگه به کار بربرید .حس میشه کاربر جدید تازه عضو سایت شده.
مهم نیست که من کاربر جدید یا عضو خطاب بشم اینو در جهت رفع ایراداتی که در عناوین سایت هست عزض کردم.
یه گله دارم از دوستی که توی متنش تا می تونست از علامی(!) استفاده کرده بود . نفهمیدم کجای پستش به دردم می خوره .یا اصلا اون پست به درد کی می خوره.
امید وارم هرکی توی این سایت فعالیت می کنه سعی کنه مفید باشه واسه خودش و بقیه
منم اگه اینجام صرفا به خاطراین که به مجید آنلاین مدیونم . و اینجام تا می تونم دینی که دارم رو ادا کنم.

ehsan_3dmax

Active Member
simulation: امید وارم هرکی توی این سایت فعالیت می کنه سعی کنه مفید باشه واسه خودش و بقیه. منم اگه اینجام صرفا به خاطراین که به مجید آنلاین مدیونم . و اینجام تا می تونم دینی که دارم رو ادا کنم.
احسان جان اونقدر کارت خوب هست که هر وقت کار میزاری اینجا تاپیکهات پست زیاد داشته باشه. مثل همین. مگه نمیگی مدیونی؟ خوب پس مثلا همون اول که تاپیک میزنی تا اونجایی که میتونی در مورد کار توضیح بده تا هم جنبه آموزشی داشته باشه و هم بهتر بتونن بچه ها در مورد کارت نظر بدن. مگه بعضی از تبلیغای جدید تلویزیون رو ندیدی؟
طرف صحنه ی archinterior رو رندر کرده بعد داده به خورده کارفرما. اونهم به اسم کاره درجه A. کاره شما هم در ابتدا همچین برداشتی ازش شد ولی وقتی کامل توضیح دادی فهمیدیم اینطور نیست. همین نشون میده چقدر کارت عالیه. اگه هم کسی انتقاد میکنه حالا درست یا غلط، باید بازم ازش ممنون بود که اینکارو کرده. درسته انتقاد غلط واسه آدم قابل قبول نیست. ولی بعضی از همینها هستن که آدم رو متوجه عیوب کار میکنن عزیز.:wink:
موفق باشی.

ea_utopia

Active Member
سلام
ببخشید این تاپیک یه کم الکی طولانی شد
اما باور کنید من ناراحت نشدم. این عکس العمل من به خاطر این بود که تاپیک مذکور بعد از توضیحات من داده شده بود و این که همون شخص مورد نظر توی یه پست دیگه که حرفی از منو تایید کرده بود اون قسمت تایید رو از حرفش حذف کرده بود و این نشون می ده که این شخص( که برای من خیلی هم محترم هست) کاملا از این کارش منظور داشته.
من باز هم می گم برام مهم نیست اما نقد هم قاعده داره. و یکی از قواعدش اینه که نباید مغرضانه باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا