Silent But Powerful

mehdi_graphchi

New Member
mega wave کارت درسته داداش . ولی یه چیزی در مورد نور زردی که داخل هست بگم : خیلی تو چشم میزنه . کاش با نورایی که بیرون زده موازی میشد البته این نظر من تازه کار بود .

farzadart

Member
------------------
memol_515
------------------
ناناس شده، خيلي با ايده قديمي كار حال كردم. اما اصلا نميتونم تناسب بين اين ايده قديمي و اين عكس شارپ امروزي رو درك كنم.

به نظرم يهو اون وسط خيلي رئال كار شده ! اگه حداقل يه دختر و پسر قديمي تر ميذاشتي، بهتر ميشد.
يا شايد اصلا عكسي غير واقعي تر...

اما ايده اش رو دوست داشتم. اجرا هم به غير از حضور يهويي يه غكس وسط كار، خيلي خوبه.

سلام . کاملا موافقم
بنظرم زلیخا رو بذار تو پنجره !! یوزارسیفم پایین !!
موفق باشی .

miladg

Member
سلام مگا ویو عزیز کار جالبی شده بجه ها همه نظاراتو دادن منم با بچه هایی که گفتن بی جی وسط تو زوق می زنه موافقم ولی کل کار عالی شده موفق باشی .

abde abbas

Banned
سلام مجتبای عزیز

فقط و فقط و فقط و فقط به خاطر گل روی خودت و به خاطر پ خ که براش به زحمت افتاده بودی، تو این تاپیک مطلب می نویسم، وگرنه مطمئن باش طرحت رو دیده بودم و اگر خوشم آمده بود ، تشکر می کردم و یا پست می دادم.

حتما علتش را هم می دانی(اگر بگویم به جرم بحث اعتقادی حتما اخطار خواهم گرفت) ، اما نظر شخصی و - البته شرعی - من اینه:

اصلا با چنین نماد هایی برای عشق موافق نیستم و مخالفم با آن که خصوصی ترین لحظات افراد در عمومی ترین دیدها قرار گیرد.

همین...

MEGA WAVE

Active Member
حتما علتش را هم می دانی(اگر بگویم به جرم بحث اعتقادی حتما اخطار خواهم گرفت) ، اما نظر شخصی و - البته شرعی - من اینه:

اصلا با چنین نماد هایی برای عشق موافق نیستم و مخالفم با آن که خصوصی ترین لحظات افراد در عمومی ترین دیدها قرار گیرد.

سلام

منظور من از نظر دادن گرفتن ایرادهای گرافیکی یا دادن یه ایده که به بهتر شدن طرحم کمک کنه ، ( از دید شما ) بود.

نه اینکه حالا چون این طرح با عقاید شما جور در نیاد جنبه گرافیکیشو هم بزارید کنار.

اینو نمیخواستم تا پایان نتیجه گرفتنم به بچه های اینجا بگم :

اما هم من هم شما میدونیم که هر کاری یه سری مخاطب خاص خودشو داره ، منم این کار رو برای شرکت دادن توی یه Contests خارجی دارم آماده میکنم که موضوع مسابقه اش عشق هست. و این طرح هم به عنوان یه اتود زدم که بازم میزنم و اونی که بنظرم قوی تر باشه شرکت میدم.

به هر حال مرسی از کمکی که نکردی.

فقط و فقط و فقط و فقط به خاطر گل روی خودت و به خاطر پ خ که براش به زحمت افتاده بودی، تو این تاپیک مطلب می نویسم، وگرنه مطمئن باش طرحت رو دیده بودم و اگر خوشم آمده بود ، تشکر می کردم و یا پست می دادم.

اگرم احساس میکنی با پست زدن توی این تاپیک لکه ای به شخصیت شما وارد میشه خواهش میکنم همون پستت رو هم پاک کن.

آخرین ویرایش:

[SOBHAN]

Active Member
سلام

منظور من از نظر دادن گرفتن ایرادهای گرافیکی یا دادن یه ایده که به بهتر شدن طرحم کمک کنه ، ( از دید شما ) بود.

نه اینکه حالا چون این طرح با عقاید شما جور در نیاد جنبه گرافیکیشو هم بزارید کنار.

اینو نمیخواستم تا پایان نتیجه گرفتنم به بچه های اینجا بگم :

اما هم من هم شما میدونیم که هر کاری یه سری مخاطب خاص خودشو داره ، منم این کار رو برای شرکت دادن توی یه contests خارجی دارم آماده میکنم که موضوع مسابقه اش عشق هست. و این طرح هم به عنوان یه اتود زدم که بازم میزنم و اونی که بنظرم قوی تر باشه شرکت میدم.

به هر حال مرسی از کمکی که نکردی.

مجتبي جان ، ناراحت نشو ... عبد عباس كه چيزي نگفت ، فقط نظر خودش رو داد (البته به صورت كلي و در مورد ايده طرح )

به هر حال قرار نيست همه بگن به به و چه چه كه .. قراره ؟!‌

شما مي دوني طرحي كه گذاشتي با مزاق بعضي از بچه ها (از جمله عبد عباس و خودم و بقيه اسمشون رو نميارم ) سازگار نيست ،

پس بهتر نبود دعوتش نميكردي بياد نظر بده ؟!

خوب حالا هم ايشون اومد و نظر يا همون انتقاد از ديد خودش رو گفت ، پس ناراحتي نداره كه !

اميدوارم اين حرفها رو به ديد دوستي نگاه كني نه چيز ديگه ...

محمد حسين

MEGA WAVE

Active Member
میسی مانی هاین ،
14.gif

امروز صبح تا حالا دارم روی نظر ماهده هه کار میکنم که اگه بشه بجای عکس یه متریال دیگه استفاده کنم اما هنوز موفخ نشدم .

mayapower

Well-Known Member
سلام
خوفي مجي هه:D
بابا عشق
بابا عاشق
بابا علت هاش جداست
بابا خر در گل بخفت:lol:
ميگويم اگه اون پنجره ها وسط يه آسمون آبي با كلي ابر بود اون پشتشم ماهي خورشيدي ستاره اتي بود بد نبودا
ويرايش دومتم بسي لذت بخش بود
آفرين بارك ا...
بسي تبسم زياد براي تو:wink:
ميگم اون سيبشم خودت گاز زدي
عجب دندوناي باحالي داري:lol:

MEGA WAVE

Active Member
ميگويم اگه اون پنجره ها وسط يه آسمون آبي با كلي ابر بود اون پشتشم ماهي خورشيدي ستاره اتي بود بد نبودا
ويرايش دومتم بسي لذت بخش بود
آفرين بارك ا...
بسي تبسم زياد براي تو
ميگم اون سيبشم خودت گاز زدي
عجب دندوناي باحالي داري

از دست تو اسمایل برا خودت یه تیکه انرژی مثبت هستیا .

در مورد پنجره ببین طولش خیلی باشه 300 پیکسل عرضشم 100 پیکسل با رزولوشن 72 هست ، میخوای علاوه بر اسمونو ، کلی ابرو ماه و خورشید و ستاره و یه شتر با بارشم بزارم :lol:

leili1

Active Member
من تازگی یااا به این نتیجه رسیدم خیلی با ماهده تفاهم داریم
23609ws34qh5cgr.gif
دقیقاا اون چیزی که من
میخاستمو گفته
ایده ی کارت عالیه اما اگه یه عکس اساطیری استفاده میکردی دیگه حرف نداشت پیشرفتیدی مجی

میبینم که اینجا هم داره
56825g99b4bhhyn.gif
......

لذت بردیم
23599yncrn9q0ea.gif

MEGA WAVE

Active Member
من تازگی یااا به این نتیجه رسیدم خیلی با ماهده تفاهم داریم دقیقاا اون چیزی که من
میخاستمو گفته
ایده ی کارت عالیه اما اگه یه عکس اساطیری استفاده میکردی دیگه حرف نداشت پیشرفتیدی مجی

میسی لی لی
happy.gif

Thanks for say-so Your notional

فعلاً گیر همین اساطیری بازی هستم هر کاری میکنم جور در نمیاد ، تموم که شدش ادیت شدشو میزارم.

Cute design

Well-Known Member
به سلام

مجتبی خان! عجبی پیشرفتت که چون آتشفشان قدرتمند ... چی گفتم

آقا کارات روز به روز بیتر میشه!

جالب بود ولی کاش با فتوفیلتر یه رنگ طلایی القا می کردی!

بـای
رضـا

MEGA WAVE

Active Member
سلام رضا ، مرسی ، پیشرفت من اینجوریا که شما میگی نیست .

در مورد رنگ طلایی ، نور پنجره رو میگی یا کل عکسو ؟؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
نظر خیلی جالبی داد لیلی!

کاملا باهاش موافقم!

بنظرم چون میخوای این کار رو توی مسابقه اونم مسابقه ی خارجی شرکت بدی چرا با 1 تیر 2 نشون نمیزنی!!

اگر بتونی از عکسای قدیمی ایرانی که خیییییییییییییییییییییییییییلی هم زیباتر از این عکس شما هستن (با عرض معذرت!)
استفاده کنی هم میتونی هنر ایرانی رو نشون بدی هم اینکه یه کار متفاوت تر نسبت به بقیه رو به نمایش بذاری.

مطمئنا کسایی که توی اون مسابقه شرکت میکنن اکثرا از همینجور عکسا استفاده میکنن و یه کار متفاوت میتونه
خودش رو از بقیه بیشتر نشون بده.

بنظرم عکسای دخترای قدیمی ایرانی که از نظر گرافیکی چهره های جذابی هم دارن میتونه کارت رو زیباتر کنه و از طرفی هم
کاملا به محیطی که ایجاد کردی میاد و این تفاوت بین عکس وسط و محیط رو از بین میبره.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم با بقیه در مورد هنر ایرانی موافق تر هستم

H.S

Member
نظر خیلی جالبی داد لیلی!

کاملا باهاش موافقم!

بنظرم چون میخوای این کار رو توی مسابقه اونم مسابقه ی خارجی شرکت بدی چرا با 1 تیر 2 نشون نمیزنی!!

اگر بتونی از عکسای قدیمی ایرانی که خیییییییییییییییییییییییی یییلی هم زیباتر از این عکس شما هستن (با عرض معذرت!)
استفاده کنی هم میتونی هنر ایرانی رو نشون بدی هم اینکه یه کار متفاوت تر نسبت به بقیه رو به نمایش بذاری.

مطمئنا کسایی که توی اون مسابقه شرکت میکنن اکثرا از همینجور عکسا استفاده میکنن و یه کار متفاوت میتونه
خودش رو از بقیه بیشتر نشون بده.

بنظرم عکسای دخترای قدیمی ایرانی که از نظر گرافیکی چهره های جذابی هم دارن میتونه کارت رو زیباتر کنه و از طرفی هم
کاملا به محیطی که ایجاد کردی میاد و این تفاوت بین عکس وسط و محیط رو از بین میبره.

کاملا با سارا موافقم.

این میتونه نظر خیلی خوبی باشه.

سارا جان درست میگه اکثر افرادی که تو اون مسابقه شرکت میکنن از همین عکسا استفاده میکنند.

همیشه اعتقاد دارم کار یه ایرانی باید متفاوت باشه.

موفق باشی.
عــــــــــــــادل.

MEGA WAVE

Active Member
ضمن تشکر ویژه از ماهده و لیلی و سارا و همه دوستای خوبم که ایده جدید رو دادن ، من طرح رو ویرایش کردم .

این بار از ویزیری هم استفاده کردم تا کار بیشتر ایرانی بشه.

زاویه دید رو هم بردم نزدیک تر تا دستم باز تر بشه برای قرار دادن مینیاتور توی پنجره.

خوب شده ؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا