Silent But Powerful

MEGA WAVE

Active Member
آقا خداییش زیبا ساختی خیلیهم پرگرافیکی هست
مرسی
به شما تبریک می گم .
ایشالا کارهای بعدی شما رو هم ببینیم
با آرزوی موفقیت برای شما دارم
شایان

ممنون شایان جان .

ایشالا منم کارهای شما رو اینجا ببینم .

افتخار نمیدیا طرح هاتو رو کن استفاده کنیم خوب :rose:

Erfan

Active Member
سلام دوست عزیز !!!

من اصولاً عادت ندارم به طرحی نمره بدم یعنی به نظرم اصلاً کار قشنگی نیست ... تفسیر طرح خیلی زیبا تر از نمره داده هست. کار قشنگی شده. ایده تون خیلی جالب هست و پیاده سازی هم خیلی خوب ...

ما که به قولاً توی حالت بازنشستگی به سر میبریم تا این امتحانات تموم بشه و یه کارهایی انجام بدم.

موفق باشید.
عرفان

MEGA WAVE

Active Member
سلام دوست عزیز !!!

من اصولاً عادت ندارم به طرحی نمره بدم یعنی به نظرم اصلاً کار قشنگی نیست ... تفسیر طرح خیلی زیبا تر از نمره داده هست. کار قشنگی شده. ایده تون خیلی جالب هست و پیاده سازی هم خیلی خوب ...

ما که به قولاً توی حالت بازنشستگی به سر میبریم تا این امتحانات تموم بشه و یه کارهایی انجام بدم.

سلام عرفان جان

قبل از هر چیز خیلی خوشحال شدم که دیدم از بچه های قدیمی اینجا اومدی.

برا طرحم ممنون که نظرتو گفتی ، ایشالا امتحانت که تموم شد دو باره برگردی سر کار اصلی :دی
:rose:

MEGA WAVE

Active Member
این ینی هیچ تمهیداتی براش نیندیشیدی ؟ :d

حسین جون خیلی باحالی ، چه تمهیداتی مثلاً ؟

آره دیگه دلیل 5 تا پنجره ریتم هست ، برای نشون دادن حرکت از ریتم یکنواخت استفاده کردم . مطمئناً میدونی که چهارنوع ریتم توی عناصر بصری هست :

1- تکرار یکنواخت 2- تکرار متناوب 3- تکرار تکاملی 4- تکرار موجی .

saber110

Member
احسنت زیبا شده

تبریک می گم هم بخاطر کار زیباتون هم بخاطر تاپ گالری

موفق باشی

به نظر من کارت عالی شده اما ...

یه جواریی طرحی که پیاده کرده جالب نیست یعین بهتر از اینها می تونستی کار کنی. یه پنجره ساختی و اونا رو کنار هم گذاشتی. یه طرحی توش بنداز خوشگل بشه.:D مثلا اگه همه پنجره ها رو باز می کردی و هرکدوم رو یه تصویر می نداختی عالی میشد و پنجره ها رو هم بزرگتر می کردی که تو چیش(چشم) باشه و اون طرح اسلیمی رو رو کل بکگراند میاوردی بهتر میشد.:rose:

در ضمن تو این مدت که من نبودم خیلی پیشرفت کردیا . ای شیطون

MEGA WAVE

Active Member
تبریک می گم هم بخاطر کار زیباتون هم بخاطر تاپ گالری

ممنون علی جان ،

راستی طلایی شدنت مبارک :دی

یه جواریی طرحی که پیاده کرده جالب نیست یعین بهتر از اینها می تونستی کار کنی. یه پنجره ساختی و اونا رو کنار هم گذاشتی. یه طرحی توش بنداز خوشگل بشه. مثلا اگه همه پنجره ها رو باز می کردی و هرکدوم رو یه تصویر می نداختی عالی میشد و پنجره ها رو هم بزرگتر می کردی که تو چیش(چشم) باشه و اون طرح اسلیمی رو رو کل بکگراند میاوردی بهتر میشد

سلام
فکر کردم رفتی دیگه ... خوشحال شدم امروز برگشتی .

کل اینایی که تو گفتی بخوام اجرا کنم از طرح به کل از موضوع اصلیش خارج میشه ، و در مورد باز کردن همه پنجره ها و کسترش وزیری روی کل کار اصلاً دوست ندارم اینجوری بشه ، چون من میخوام یه جور تفاوت رو نشون بدم . و فقط پنجره وسطی هست که عشق توش بیداد میکنه !

abde abbas

Banned
سلام مجتبای عزیز!

قرار بود اگه طرحت رو عوض کردی یه ندایی به ما بدی... من هم قرار بود اگخ طرحت عوض شد ازت قدردانی کنم.

بابت این که طرحت رو تغییر دادی - و البته خیلی زیباتر شد - و از نمادهای فرهنگی خودمون استفاده کردی ازت ممنونم ( امیدوارم سر بحث قبلی از من دلخور نباشی) :wink:

البته اگه بخوام انتقاد کنم باید بگم نگاره های زیباتری هم از چهره سازی های دختران ایرانی با ویژگی های زیبایی شناسانه نگارگری اصیل ایرانی وجود داشت که به جای اون عکس میشد استفاده بشه، اما در کل اصل استفاده از یک نماد فرهنگی ملی خیلی بهتر از استفاده از نمادهای فرهنگی دیگرانه.

ممنونم... موفق باشی.

یاعلی

MEGA WAVE

Active Member
بابت این که طرحت رو تغییر دادی - و البته خیلی زیباتر شد - و از نمادهای فرهنگی خودمون استفاده کردی ازت ممنونم ( امیدوارم سر بحث قبلی از من دلخور نباشی)

ممنون آقای عبد عباس که اومدی نظر دادی ، خوشحال شدم :rose:

قبلاً هم گفتم ، من نه از دست شما و نه هیچ کسه دیگه ای دلخور نیستم ، ما هممون اینجا با هم دوستیم . و اصلاً دوست ندارم این جو خوب از بین بره :cool:
(منم سیگاری کردی ، از بس تو تاپیک خودت برگ کشیدی) :دی

graphic.mihan

New Member
نظر در مورد طراحی طراحی

سلام مجتبی جون طراحیت خیلی زشته
شوخی کردم با حال شده ایول راسته طرح رو بزار تو میهن گرافیک

ويرايش-memol :mad:

با یاد و نام اهورا

با درود فراوان

مجتبی کار خیلی قشنگیه

یه جور اصالت داره البته به غیر از پنجره های خارجیش

منتظر طرحت برای جشن اسپندگان هستم

بدرود

MEGA WAVE

Active Member
منتظر طرحت برای جشن اسپندگان هستم

هپورتا اهورا ( :دی ) خوشحال شدم اینجا دیدمت .

نشد دیگه ، لو بدی دارم چیکار میکنما ... اما سعی میکنم رو سفید کنم.

بدرود

DANG3R

Member
سلام
ببخشید مثل اینکه من دیر رسیدم ...
خیلی قشنگ شده .
تبریک می گم. انشاالله کارهای بهتر ...

موفق و پیروز باشید :)
علی./

جدیدترین ارسال ها

بالا