پشتیبانی She's A Dream

hrgh

Member
سلام
این کار جدیدم هست که بعد از تقریبا یک سال انجام دادم.
کل کار بیشتر از یک ماه طول کشید که البته دلایل بسیاری داره:wink:
سعیمو کردم که رندر آخر کیفیت خوبی داشته باشه و کار قشنگی از آب در بیاد.
مدل پایه رو با ZB زدم و بقیه کارها رو اکثرا با مکس انجام دادم به جز texturing و یکم نقاشی که باز هم از زیبراش و PS استفاده کردم.
3ds Max
ZBrush
PS
VRay
MentalRay
برای رندر از هر دو موتور رندر Vray و MR استفاده کردم رندر اصلی رو با Vray گرفتم و چند تا لایه دیگه هم با منتال ( AO و Shadows ) اضافه کردم.
خوشحال میشم نظرتون رو بگید.

تصویر نهایی :

She's A Dream.jpg

پیوست ها

• Thumbnail.jpg
    Thumbnail.jpg
    15.4 کیلوبایت · بازدیدها: 65
  • Wire.JPG
    Wire.JPG
    37.1 کیلوبایت · بازدیدها: 36
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
نمی دونم از قصد اینطوری ساختی یا تناسب انداماش اشکال داره منظورم ساق پاش زیادی باریک شده.. ولی قشنگه . ارزشش رو داشته. مخصوصا با این بک گراند زیبا.

بعد من این جملت رو نفهمیدم
she's a Dream اگر منظورت این بوده که اون یک رویاست اون حالت 's برای مالکیت به کار میره مثلا کتاب علی میشه ali's book حالا شایدم منظورت چیزه دیگه بوده شایدم من اشتباه می کنم. از بحث خارج نشیم

hrgh

Member
نمی دونم از قصد اینطوری ساختی یا تناسب انداماش اشکال داره منظورم ساق پاش زیادی باریک شده.. ولی قشنگه . ارزشش رو داشته. مخصوصا با این بک گراند زیبا.

بعد من این جملت رو نفهمیدم
she's a Dream اگر منظورت این بوده که اون یک رویاست اون حالت 's برای مالکیت به کار میره مثلا کتاب علی میشه ali's book حالا شایدم منظورت چیزه دیگه بوده شایدم من اشتباه می کنم. از بحث خارج نشیم
مرسی:rose:
لطف دارید شما
کار رئال نیست و میخواستم حالت کارتونی داشته باشه
درمورد قسمت آخر هم
she's
1.
contraction of she is.
2.
contraction of she has.
هر دو معنی رو داره اما منظور من او یک رویاست هست.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کارخوبی شده
برای بهتر شدن لباس حتما سراع برنامه marvuls design برین.کاملا میتونید براش لباس بسازید
برای پوست هم حتما کار با شیدر sss توی وی ری یا منتال ری رو یاد بگیرید.اصولش اینهاست
برای موها هم از سیستم vray fur میشه.اما حرفه ای ترش با موی خود مکس هست.
به نظرم کار فقط نمره قبولی میگیره.چقدر زمان برده زیاد به چشم نمیاد.کار بزن 2 روز ااما حرفه ای باشه.به نظرم اموزش جدید Digital-Tutors – Creative Development- Rendering a Photorealistic Female in 3ds Max رو ببین.
موفق باشی

hrgh

Member
lممنون چشاتون قشنگ میبینه

سلام.کارخوبی شده
برای بهتر شدن لباس حتما سراع برنامه marvuls design برین.کاملا میتونید براش لباس بسازید
برای پوست هم حتما کار با شیدر sss توی وی ری یا منتال ری رو یاد بگیرید.اصولش اینهاست
برای موها هم از سیستم vray fur میشه.اما حرفه ای ترش با موی خود مکس هست.
به نظرم کار فقط نمره قبولی میگیره.چقدر زمان برده زیاد به چشم نمیاد.کار بزن 2 روز ااما حرفه ای باشه.به نظرم اموزش جدید Digital-Tutors – Creative Development- Rendering a Photorealistic Female in 3ds Max رو ببین.
موفق باشی

سلام
ممنون از راهنماییتون
شیدر پوست اینجا SSS هست
البته سبک اینکار رئال نیست قصدم این بود که کار حالت عروسکی یا همون کارتونی خودشو حفظ کنه واسه همین روشهایی که فرمودید رو استفاده نکردم چرا که این روشها مختص کارهای رئال هست
مرسی شما هم موفق باشید
:rose:

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
از اونجایی که کار فانتزی هستش . کار خوبی شده
پوزیشن خاصی داره خوب شده
بک گراندت هم خوبه
میتونه جزئیات بیشتری هم داشته باشه مثلا روی بوتش اما تا همین جا هم کار قابل تقدیری شده
خداقوت

hrgh

Member
سلام زیبا شده خشته نباشید مثل کاراکتر های pixar شده : )

ممنون لطف دارید شما :rose:

سلام
از اونجایی که کار فانتزی هستش . کار خوبی شده
پوزیشن خاصی داره خوب شده
بک گراندت هم خوبه
میتونه جزئیات بیشتری هم داشته باشه مثلا روی بوتش اما تا همین جا هم کار قابل تقدیری شده
خداقوت
سلام
مرسی از نظرتون
آره میشه جزئیات رو بیشتر کرد اما تا همینجا هم یه سری چیزا رو احساس کردم اضافی هست و حذف کردم ( مثل ساق بافتنی ) به نظرم اومد ساده تر بهتره
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا