second exterior rendering competition *** The Zeidler Residence

abbasi_0912

Active Member
ایول شکست نفسی ... ایول تواضع ...ایول پشبازو! بچه ها باور نکنین کارش خوب شده :wink:
فرشید جان شما لطف داری اما گفتن واقعیت که شکسته نفسی نیست

بهزاد جان کسی کنار نکشیده
متاسفانه برام یک مشکلی پیش امده باید ظرف مدت کمتر از 15 روز حلش کنم، و گرنه مشکل که همیشه هست
اما با این حال رندر صحنه اصلی رو رسونم و تحویل فرشید دادم و قراره بجای دو تا رندر با همون یک رندر توی مسابقه شرکت کنم
دوست دارم زود تر مشکل رو حل کنم و بتونم توی مسابقه بعدی هم شرکت کنم، تا ببینیم چی میشه

همگی موفق باشید

.:BehzAd:.

Active Member
حسین جان منظورم از کنار کشیدن این نیست که بچه ها عمدا کنار میکشن اینه که همه وافعا گرفتاری و مشکلات خودشون رو دارن و به این علت هست که نتونستن ادامه بدن بعد شما که کارتون رو فرستادین کنار نکشیدین که.

امید وارم این مشکلی که برات پیش اومده هر چه سریع تر حل بشه و تو مسابقه های بعدی هم ببینیمت.

من تا شب رندر رو می رسونم امید وارم لیاقت اخر شدن رو هم داشته باشه :green:
خیلی ممنون بابت تمدید و خیلی خوشحالم که توی یه مسابقه فوق حرفه ای شرکت کردم (البته همه می گن ما اماتوریم پس مسابقه اموتورهاست :lol:)
موفق باشین

*farshid*

کاربر VIP
امشب شب آخره ...
به قول دوستمون tonight is the night!
کسانی که کارشون رو تا 12 شب نفرستن متعاقبا به عذابی سخت گرفتار شوند شاید مسابقات بعدی کارشان را به وقتش ارائه دهند ... ان ن ن شا الاااه

Active Member
آماده اس و تا قبل از 12 میفرتم برات فرشید جان.

چند نفر از بچه ها کارشون رو فرستادن؟

آخرین ویرایش:

3D Art

Member
فرشید سوتی بین نقشه و اجرا رو دیدی ؟ دقت کردی بهش ؟
من یک سوتی پیدا کردم که بعید بود از این خارجکی ها :lol:

*farshid*

کاربر VIP
من زیاد دقت نکردم ... ولی چند تا مورد بود که تو اجرا متفاوت بود ...
مثلا یه جایی یه منشور مثلثی تو نما اضافه شده ... ولی تو نقشه نیست ... یا اون بازشو کوچیک مربعی شکل تو اجرا خیلی کوچیکتر اجرا شده
تایل های الومینیومی تو نما دو ردیف کوچولوی کناری رو ندارن!
بالای دودکش شومینه تو اجرا کاملا متفاوت اجرا شده
تعداد لوح های شیشه ی مشجر تو نقشه یک عدد بیشتره
بعضی از خطوط روی نما هم اضافی هستند ...ولی فضای داخلیشو ندیدم ...
بعضی از بازشو ها هم کلا حذف شدن انگار یا پشت راهپله هستند و دیده نمیشن
سوتی بزرگتری هم وجود داره؟

Active Member
خوب فرید جان اجرا داره از این جور کارها من خودم بارها رفتم و دیدم بعضی کارفرما ها دستشون درد ننه حداقل یه احترامی برای طراح قائل میشن و با مشورت اون موقعه اجرا یه تغییراتی میدن بعضی ها انگار خودشون اوستان و بدونه این که چیزی بگن هر تغییری دلشون میخواد میدن بعد ما میریم میبینیم چی زده بودیم چی اجا شده.

اینم بگم بعضی اوقات راحتر بگم بیشتر اوفات موقعه اجرا لازم میشه که یه تغییراتی بدیم هم برای راحتر و بهتر اجرا شدن.منظورم این نیست که یه دفعه بیام تغییرات اساسی بیدم نه تغییرات جزئی که خیلی به چشم نیاد الانم اینجا از این چنین تغییراتی تو اجرا زدن.

nightlord

Well-Known Member
من زیاد دقت نکردم ... ولی چند تا مورد بود که تو اجرا متفاوت بود ...
مثلا یه جایی یه منشور مثلثی تو نما اضافه شده ... ولی تو نقشه نیست ... یا اون بازشو کوچیک مربعی شکل تو اجرا خیلی کوچیکتر اجرا شده
تایل های الومینیومی تو نما دو ردیف کوچولوی کناری رو ندارن!
بالای دودکش شومینه تو اجرا کاملا متفاوت اجرا شده
تعداد لوح های شیشه ی مشجر تو نقشه یک عدد بیشتره
بعضی از خطوط روی نما هم اضافی هستند ...ولی فضای داخلیشو ندیدم ...
بعضی از بازشو ها هم کلا حذف شدن انگار یا پشت راهپله هستند و دیده نمیشن
سوتی بزرگتری هم وجود داره؟

بهزاد درست میگه بعضی وقتا چیزی که طراحی میشه دقیق اجرا نمیشه . و این تو ایران بیشتر دیده میشه .:wink:

ولی فرشید میگم خوب شد زیاد دقت نکردیا :green:، زدی چشم طراحو در آوردی انقدر اشکال گرفتی پسر .

*farshid*

کاربر VIP
قسمتی از رندر شب
attachment.php

پیوست ها

• nightwolves.jpg
    nightwolves.jpg
    19.9 کیلوبایت · بازدیدها: 46

*farshid*

کاربر VIP
افشین ... حتما باید یکی تست رندر بذاره تا شما رونمائی بفرمایید؟ :)
کارت بینهایت زیباس ...
امیدوارم یه روزی همه بتونن مثل تو رندر بگیرن

جدیدترین ارسال ها

بالا