php نوشتن در local host

kami_mz

Well-Known Member
سلام.خوبيد؟
12 ساعت كه چيزي نيست براي من 36 ساعت طول كشيد. 8O 8O 8O
طرز كارش هم اگه بلد نيستين اينه:
فايل زيپ يا رر رو كه اكستركت كردين بريزين توي c . يه پوشه اي ميسازه به اسم wampp2 توي اين پوشه دو تا فايل هست ( apache start.bat و mysqlstart.bat ) كه با اجراي اونها سرورتون راه مي افته. توي مرورگر localhost رو تايپ كنيد.
ديگه تمومه.
باقيش با خودتون.
موفق باشيد. :wink:

totia1

Member
آقا خيلي ممنون كه لطف كردي :wink:

saman_swedenدوست عزيز راستي 3 دقيقه طول كشيد فكر كنم ما اگر پاي ديش هم بشينيم توي ايران خيلي بيش از اين طول مي كشه 8O 8O

راستي ارتباط شما چطوري هست :wink:

saman_sweden

Active Member
totia1 گفت:

saman_swedenدوست عزيز راستي 3 دقيقه طول كشيد فكر كنم ما اگر پاي ديش هم بشينيم توي ايران خيلي بيش از اين طول مي كشه 8O 8O

فيبر نوري
البته تو تبلیغاتش گفتند که ۲GB در ثانیه ولی در اصل 700 تا 800 MB در ثانیه است

shahrokh_xp

Active Member
saman_sweden گفت:
totia1 گفت:

فيبر نوري
آقا اونجا جاي مارو هم خالي كن :cry:

saman_sweden

Active Member
shahrokh_xp گفت:
saman_sweden گفت:
totia1 گفت:

فيبر نوري
شما هم تشريف بياريد

shahrokh_xp

Active Member
saman_sweden گفت:
totia1 گفت:

فيبر نوري

shahrokh_xp

Active Member
Re: سلام

ali_n_65 گفت:
فيبر نوري
البته تو تبلیغاتش گفتند که ۲GB در ثانیه ولی در اصل 700 تا 800 MB در ثانیه استآقا اونجا جاي مارو هم خالي كن

اقا شاهرخ راستش من تو ايران هستم و از اينترنت لن استفاده مي كنم سرعته ارسالش هم 60 كيلوبايت در ثانيه هستش و سرعت دريافتش هم 256 كيلو بايت در ثانيه هستش اگه كسي تو تهران زندگي مي كنه و مي خواد از لن با سرعت استفاده كنه به من بگه كه اين اينترنتمو با شما تقسيم مي كنم فقط كافيه يه ديش بخريد بقيش با من. :lol: :lol: :lol: :lol:
آقا فكر مي كنيد كل خرجش چه قدر بشه؟من تهرانم :wink:

totia1

Member
saman_sweden گفت:
shahrokh_xp گفت:
saman_sweden گفت:
totia1 گفت:

فيبر نوري
شما هم تشريف بياريد

اي بابا ما كجا اونجا كجا شما فقط جاي مارو خالي كن - ماهم ميريم دربند فالوده مي خوريم و جاي شمارو خالي مي كنيم :wink:

saman_sweden

Active Member
[ [quote="shahrokh_xpاي بابا ما كجا اونجا كجا شما فقط جاي مارو خالي كن - ماهم ميريم دربند فالوده مي خوريم و جاي شمارو خالي مي كنيم :wink:[/quote]

خیلی وقته فالوده نخورده ام راستی دهنم آی افتاد

پس PHP چي شد؟؟

آقايون مثل اينكه قرار بود در مورد PHP صحبت بشه.
آقا يكي معني كلاس و ماژول و اين چيزها رو توضيح بده اگر ميشه.

چه فرقي داره؟؟؟

من يه سوال دارم:
فرق پي اچ پي و پي اچ پي ناك و پي اچ پي بي بي چيه؟؟ :oops:

farsinuke

Member
ماوقتي كه بخواهيم يك شئ در برنامه نويسي بوجود بياريم ميايم يه كلاس براي اون شئ مي نويسيم و اونو در بزنامه خود خلق مي كنيم. خوب اين شئ ما يكسري كار اينجام ميده و يكسري خواص داره. فكرش رو بكن يه كارخونه ماشين سازي داري و مي خواهي برنامه بنويسي براي ماشين هايي كه درست ميشن. مياي و شئ ماشين رو در برنامت خلق مي كني.
خواصي كه ماشين داره (Property ها) مي تونه به عنوان مثال از اين قرار باشه:
+ رنگ ماشين
+ نوع چرخ
+ نوع خود ماشين
+ حتي مي تونيم كلاس در كلاس ماشين تعريف كنيم. يعني مثلا كلاس داخل ماشين.
خوب اين ماشين ما بايد يه سري كار هم انجام بده كه به اصطلاح بهش ميگن Method هاي يك class. خوب Methos هايي كه ميشه براش تعريف كرد اينا هست:
+روشن شدن
+خاموش شدن
+ترمز كردن
+سرعت رو به چيزي تنظيم كردن.

وقتي اين كلاس رو تعريف كرديم. بعد حالا توي برنامه يك Object يا شئ از اين كلاس ميسازيم. در زبان هاي برنامه نويسي مختلف از روش هاي مختلفي استفاده ميشه. فرض مي كنيم شما اسم شئ رو گذاشتيد Car. باري تعيين خواص اون اينجوري عمل مي كنيد.
کد:
Car.color = black
Car.Type = Peykan
براي روشن و خاموش كردن ماشين از Method هاي اين شئ استفاده مي كنيم. مثلا براي روشن كردن اينجوري عمل مي كنيم
کد:
Car.start
فرض مي كنيم Method كه سرعت رو تنظيم ميكنه يه آرگونان ميگيره براي مقدار سرعت.
کد:
Car.speed(500)      آخر سرعت

موژول يا ميشه گفت Component هاي يه سيستم قطعات كوچك برنامه هستند كه برنامه رو تشكيل ميدند. حالا ميشه يه موژول يا Component براي يه سيستم لازم باشه و يه موژل براي يه سيستم نياز نباشه ولي قدرت بده به كاراي.
---
phpBB فقط انجمن هست در حاليكه PHP-Nuke يه سيستم CMS هست كه بهريتن مثالش همسن سايت آقا مجيد گل هست :wink:
كل اين سايت PHP-Nuke هست و انجمن هاي اين سايت phpBB.

موفق و پيروز باشيد (خيلي ديگه حرف زدم :mrgreen: )

يه سوال ديگه

اولا كه من اين PHP فارسي كه در سايت آقا مجيد هست رو دونلود كردم ولي موقع اجرا به اس كيو ال گير ميده و يوزر نيم و پسورد ميخواد اونها رو بايد چكار كنم و بعد وقتي كه اين كار تموم شد چطوري بايد سايتم رو درست كنم آيا بايد تمام اون شاخه ها رو به روت اصلي سايتم منتقل كنم.
با تشكر :oops:

پس چي شد؟؟؟؟

آقا مجيد كم رنگ شدي؟؟؟؟
ديگه نمي خواي به سوالها جواب بدي؟؟؟؟ اگر جواب ندي همش سوالهاي من بيشتر ميشه ها!!!
آقا مجيد من اين ماي اس كيو ال رو از سايت شما دونلود كردم و نصب كردم البته در كنار ايزي پي اچ پي ولي بازم نتونستم پي اچ پي ناك رو راه بندازم و همش پيغام خطا ميده كه اس كيو ال سرور رو پيدا نكردم...
اگر امكان داره راهنمايي كنيد.
با با ما هم در غم آموختن پي اچ پي مرديم ها !!!!!!!!!!!!! :oops: :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا