قالب OutSide ParkingLot

darkwish_2006

Well-Known Member
سلام به همه .
بعد از کلنجار رفتن با مکس 2012 متوجه شدم درایور nitro که روی مکس 2012 با کارت گرافیک شما کار می کنه با قسمت viewport و همینطور viewport background سازگار نیست !

هر چی میزاشتم پشت viewport هیچی نشون نمیداد ! خلاصه سوئیچ کردم به مکس 2011 و همه مشکلات رفع شد ! سرعت بالاتر و خیلی بهتر !

این کار رو 1 ساعت پیش زدم امیدوارم نظرتون رو بدونم !

3Ds Max 2011
V-Ray x64
Photoshop

مدل ماشین امادست از سری Evermotion Archmodel ljvdhg

زمان رندر18 دقیقه !

پیوست ها

• parking-hdri-final-1.jpg
    parking-hdri-final-1.jpg
    112 کیلوبایت · بازدیدها: 59

Ali_CG

Well-Known Member
خسته نباشی . . .
کاش Iteration اسموث رو یکم بیشتر میکردی . . .
تصویر پس زمینت کیفیت خوبی نداره . . .
ماشین خیلی بزرگه! اگه به کامیون دقت کنی میبینی اندازه خط کشی توی جاده تقریبا نصف چرخشه . . .
جلو ماشین خیلی تاریک شده . . .
بقیه رو هم دوستان میگن! . . .

Mohsen_Moazam

New Member
سلام به همه .
بعد از کلنجار رفتن با مکس 2012 متوجه شدم درایور nitro که روی مکس 2012 با کارت گرافیک شما کار می کنه با قسمت viewport و همینطور viewport background سازگار نیست !

هر چی میزاشتم پشت viewport هیچی نشون نمیداد ! خلاصه سوئیچ کردم به مکس 2011 و همه مشکلات رفع شد ! سرعت بالاتر و خیلی بهتر !

این کار رو 1 ساعت پیش زدم امیدوارم نظرتون رو بدونم !

3Ds Max 2011
V-Ray x64
Photoshop

مدل ماشین امادست از سری Evermotion Archmodel ljvdhg

زمان رندر18 دقیقه !
فکر میکنم از نظر پرسپکتیو کارتون هنوز جای کار داره و عکس بکگراندتون هم از کیفیت لازم برخوردار نیست.

در مورد عکس هم چرا دوست عزیز نشون میده.

برای اینکار شما اول عکس مورد نظرتون رو توی environment and effects در قسمت environment map قرار بدید.

سپس با زدن کلیدها ALT+B پنجره viewport background رو باز کنید و در بالای این پنجره تیک use environment background رو فعال کنید.

بعدش هم از viewport background il گزینه show background رو فعال کنید.

سپس میتونید عکستون رو در بکگراندتون ببینید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
خوب مکس 2012 که 400 تا باگ داره یعنی 400 تا اشکال داره ولی همچنان دوستان به جای استفاده از 2013 باز هم از 2012 استفاده می کنن. من دیگه کم اوردم. کارت خوبه به علاوه نظر دوستان. فقط در مورد گرافیک نیترو اون مخصوص کارت گرافیک های quadro هستش که قیمتشون چند ملیونی میشه. شما باید از حالت 3 دی اینها مثل مکس 2011 استفاده کنی. لازم نیست به مکس 2011 برگردی. سعی کم به روز باشی.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.نمی دونم اما به نظرم بر خلاف نظر دوستان پرسپکتیو درسته.
به نظرم برای اینکه مشکل کمبود کیفیت بک گراند رو برطرف کنی یه مقدار خلاقیت میطلبه.مثلا توی نرم افزار پست پروداکشن nik میتونی بهش grain افکت بدی یا از این جور فیلتر ها طوری که رندر رو به شکل و کثیفی بک گراند در بیاری.اینجوری خیلی حس بهتری میگیره کارت و اینجوری کنده نمیشه ماشین از رندر
ما بقی داستان خوبه .HDRI هست دیگه کارش درسته.

darkwish_2006

Well-Known Member
بله عارف جان hdri هست هرچی hdri خوب و با کبفیته همشون پولیه تو اینترنت !

کسی اگه free رزولوشن بالا hdri سراغ داشت بگه !

ممنون از نظرات همه

SinaTR

Well-Known Member
مشکل منم با پرسپکتيو غلط و تاريک بودن جلوی ماشينه...
موفق باشی

mgh-max

کاربر فعال
همونطور که دوستان گفتن سایز عکس پس زمینه واسه این سایز رندر کمه افت کیفیت پیدا کرده

جدیدترین ارسال ها

بالا