Nucleo Pro 3

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوستان عزیز مدتی پلاگین Nucleo Pro 3 برای Cs5 اومده و من نسخه ویندوز رو از سایت Cgpersia دانلود کردم و نصب هم شد اما صلا سریع نیست و با خود افتر فرقی نداره گاهی هم کند تر هستش. نمیدونم چی کارکنم تو تنظیماتش هم نمیدونم چی رو باید دستکاری کنم کسی اطلاعی داره

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کلاً این برنامه فقط اسم در کرده من هیچ موقع از اون استفاده نمیکنم بهترین کار ارتقاع سخت افزاری برای افزایش سرعت رندر

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
حق با shirani عزیز هست
من اتفاقا در سایت Creative Cow یکی همچین مشکل شما را داشت اونم با سیستمی 16 core
بقیه هم در جواب نوشته بودن سرعتشون کندتر شده
کلا بیخیال این برنامه باسه CS5 باید بشی

SPOURMORADI

New Member
این برنامه فقط زمانی کاربرد داره که cpu شما داری ۸ هسته یا بیشتر میباشد و مقدار رم شما کمتر از میزان لازم در افتر افکت واسه تمام هسته های شما اعلام شده به طور ساده تر برای هر هسته شما نیاز به ۱.۵ گیگ رم هستید تا تمام هسته های شما در موقع رندر فعال باشند و nucleo pro این مشکل را برطرف میکتد

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوستانی که در زمینه رندر اطلاعات بیشتری دارند خواهش میکنم راهکارهایی رو که رندر رو سریع تر میکنه بفرمایند

سیستم خودم
win 7 64 bit
6 gig ram
cpu core to quad
after cs5

Mohammad.983

Active Member
دوستان میشه یه توضیح بدید که این Nucleo به چه درد می خوره و کارایش چیه
ممنون میشم

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
تو Cs4 که کارش افزایش سرعت رندر بود در واقع کارش کرک یوزیج رم واسه افتر بود طوری که از تمام رم و سی پی یو نصب شده رو سیستمت استفاده می کرد

Mohammad.983

Active Member
تو Cs4 که کارش افزایش سرعت رندر بود در واقع کارش کرک یوزیج رم واسه افتر بود طوری که از تمام رم و سی پی یو نصب شده رو سیستمت استفاده می کرد

مرسی از توضیحت
خوب اینطوری که همه رم رو میگیره سیستم هنگ نمیکنه
حالا الان کاراییش در cs5 تغییر کرده

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
چرا سرعت کامپیوتر خیلی کند میشه اما اگه کاریش نداشته باشی هنگ نمیکنه

ظاهرا تو Cs5 جواب نمیده و یه جواریی کند تر هم شده البته با مخصات سیستم من !

باز هم میگم دوستان تو پستهای قبلی توضیح دادن که دلیلش چیه

جدیدترین ارسال ها

بالا