nod32 قویترین و بهترین آنتی ویروس جهان

StarSoheil

Member
سلام.این آنتی ویروسی که معرفی کردم حتی از نورتون و مکافی هم قویتره و در یک کلام فعلا قویترینه.
اینم لینک دونلود این برنامه به همراه سریال نامبر

Nod32 v2.50.25 Admin 98 | http://www.megaupload.com/?d=02P1YT61

Nod32 v2.50.25 Admin Xp | http://www.megaupload.com/?d=17JXCHZT

pass: freesec

پسورد بالا براي باز كردن فايل RAR دانلود شده است.
يوزرنيم و پسورد براي آپديت كردن:

username: beta64
password: beta64

فقط یکبار امتحان کنید اونوقت خودتون نظر بدین

spsgorgan

Active Member
من اینو امتحان کرده بودم ولی خوشم نیومد . بعدش کسپر رو استفاده کردم . واقعا اگر کسی حرفه ای باشه اینو تائید میکنه

alireza-metal

Active Member
من خیلی وقته با این آنتی ویروس کار میکنم --- و واقعا بی نظیره -- در تاپیک های قبلی هم خیلی ازش دفاع کردم --- چون کسی استفاده کنه میفهمه چیه --- بزرگترین سازمانها از این آنتی ویروس بهره میبرن -- مثل سازمان انفورماتیک ایران --- دانلود نکنید ضرر کردید -- از ما گفتن بود --- در ضمن سی دی اصلی این برنامه حدود 70000 تومان هست -- موفق باشید

Parham

Well-Known Member
قویترین که نمی‌شه گفت جز قویترین ها هستش ...اما بهترین نیست پیشنهاد می‌کنم که یه سر به این خبر بزنید من حدود 6،7 سال هستش که از محصولات KasperSky استفاده می‌کنم ... الان مدت 3 سال هستش که به عنوان بهترین محافظت کننده از سیستم های کامپوتری مورد انتخاب می‌شه ، سیستم های مراقبت کننده Firewall ، سیستم های آنتی‌ ویروس ، سیستم های Security Suite قدرتمند و... از ساختهای این شرکت می‌باشد ...اگر کسی‌ تمایل داشت می‌تونه نسخه های مختلف رو از سایت خود این برنامه دریافت کنه و اگر کد فعال سازی رو خواست به من بگه که اینجا براش بذارم که استفاده کنه ...

ToFaN

Well-Known Member
par_ham گفت:
قویترین که نمی‌شه گفت جز قویترین ها هستش ...اما بهترین نیست پیشنهاد می‌کنم که یه سر به این خبر بزنید من حدود 6،7 سال هستش که از محصولات KasperSky استفاده می‌کنم ... الان مدت 3 سال هستش که به عنوان بهترین محافظت کننده از سیستم های کامپوتری مورد انتخاب می‌شه ، سیستم های مراقبت کننده Firewall ، سیستم های آنتی‌ ویروس ، سیستم های Security Suite قدرتمند و... از ساختهای این شرکت می‌باشد ...اگر کسی‌ تمایل داشت می‌تونه نسخه های مختلف رو از سایت خود این برنامه دریافت کنه و اگر کد فعال سازی رو خواست به من بگه که اینجا براش بذارم که استفاده کنه ...
تاييد ميشه
اينجا سيديش حول و هوشه 350 دولاره
از بين تمام انتي ويروس ها بيشتر فروش داشته
البته نورتن تو دنيا فروش بيشتري داره اخه طرفدارهاي خاص خودشو داره

spsgorgan

Active Member
ممنونم پرهام جان
صحبتهای شما تائیدی بر حرف بنده بود . من هم با شما کملا موافقم

=================================================
دوست من علیرضا جان
بنده با این برنامه کار کردم و فکر کنم به جایی ازش رسیدم که میتونم نظر خودمو بگم . برنامه خوبیه اما به کسپر نمیرسه .دلایل بنده هم همانند دلایل پرهام هست . از دیگر جهت دلیل ندارد تا ما هر آنتی ویروسی که سازمان انفورماتیک استفاده کرد استفاده کنیم ! :دی
شما به عنوان یک کاربر حرفه باید خودتون صلاح خودتونو شناسایی کنید.

Sunboy454

Active Member
StarSoheil گفت:
ما که نفهمیدیم منظور شما بالاخره کدوم آنتی ویروس بود!!

این 2 تا آنتی ویروسو نمیشه با هم مقایسه کرد ، چون هر کدوم تو یه چیز مطرحه ؛ Kaspersky تو Database بزرگ (huge signature database) و Nod32 تو On-Access Scan قدرتمند (powerful heuristics) و اگه شما میخوای سیستمت از امنیت بالایی برخوردار باشه ، بهتره جفتشونو نصب کنی و داشته باشی

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
Sunboy454 گفت:
اگه شما میخوای سیستمت از امنیت بالایی برخوردار باشه ، بهتره جفتشونو نصب کنی و داشته باشی

دوست عزیز جفتش باهم بخواد کار بکنه که راستو چپ سیستم Crash می‌کنه یا به مشکل میخوره از شما بعید بود این حرف رو زدن ...

StarSoheil

Member
روی 2.8 فول کش که مشکلی ندارم.یعنی سرعتم پایین نیومده مگه سیستم شما چیه؟

Sunboy454

Active Member
par_ham گفت:
دوست عزیز جفتش باهم بخواد کار بکنه که راستو چپ سیستم Crash می‌کنه یا به مشکل میخوره از شما بعید بود این حرف رو زدن ...
من نمیدونم شما از Nod32 استفاده کردی یا نه ! اما در هر صورت بین آنتی ویروسها جزو بالاترینها در زمینه ی عدم اشغال فضای رم هست ؛ و اگه سیستمی بتونه Kaspersky رو به تنهایی تحمل کنه و سرعتش تغییر نکنه ، با داشتن Nod32 علاوه بر اون ، هیچ تغییری تو سرعت سیستمش ایجاد نمیشه و این 2 تا آنتی ویروس هم هیچ وقت با هم تداخل ایجاد نمیکنن ، من پیشنهاد میدم شما که رو سیستمت kaspersky نصبه این رو هم بریز و تفاوتش رو خودت ببین ( تو سرعت ویندوز) ؛ میتونی از اینجا بگیری : Download v2.50.25

Parham

Well-Known Member
سیستم من ؟ Dual 3 Xeon ... کلا میگن و در خیلی‌ از سایت ها خیلی‌از متخصصین بر این عقیده هستند که بهتر هستش همیشه از یک antivirus و یک Firewall یا همون AntiHack استفاده کرد و درست هستش که به ظاهر مشکلی‌ ایجاد نکنه ، اما از در بهترین حالت ممکن اینجوری هستش که یکی‌ بهتر هستش چون ممکن هستش در بعضی‌ از موقع ها تنظیمات 2 برنامه بر روی برنامه های مختلف و ... دچار مشکل کنه ...به هر حال من یا هر کس دیگه نظر خودشو داره چه در این مورد چه در انجمن ها و کلا فلسفه انجمن همین هستش که با کمک همدیگر به رفع مشکلات و تبادل نظر بپردازیم ...

Parham

Well-Known Member
Sunboy454 گفت:
من نمیدونم شما از Nod32 استفاده کردی یا نه ! اما در هر صورت بین آنتی ویروسها جزو بالاترینها در زمینه ی عدم اشغال فضای رم هست ؛ و اگه سیستمی بتونه Kaspersky رو به تنهایی تحمل کنه و سرعتش تغییر نکنه ، با داشتن Nod32 علاوه بر اون ، هیچ تغییری تو سرعت سیستمش ایجاد نمیشه و این 2 تا آنتی ویروس هم هیچ وقت با هم تداخل ایجاد نمیکنن ، من پیشنهاد میدم شما که رو سیستمت kaspersky نصبه این رو هم بریز و تفاوتش رو خودت ببین ( تو سرعت ویندوز) ؛ میتونی از اینجا بگیری : Download v2.50.25

بله دوست خوبم من تقریبا طی‌ یه پروژه که داشتم مجبور بودم در یک زمان خاص تمامی‌ برنامه های محافظت کننده از سیستم را نصب و بررسی‌ کنم ، باز هم همنجوری که گفتم هر کس نظر خودش رو داره ... باز هم من میگم اینها همه جز بهترین ها هستن اما بر طبق مدارک که نمونه اونو در بالا گذاشتم افرادی که در این کار تخصص دارند و از همه لحاظ سیستم هارو به وسیله این برنامه ها چک میکنند در طی‌ 3 سال بر این عقیده هستند که KasperSky بهتر هستش باز هم نظر شما دوستان متین هستش .

Sunboy454

Active Member
من دوست دارم با اون سایتهایی که این نظر رو دادن آشنا بشم و در صورتیکه خواستی من یه سایت بهت
معرفی میکنم که با نظر افرادی در این رابطه هستن آشنا بشی

و اما در مورد پست دومت که الان دیدم : من حرفی از برتری کلی هیچ کدوم نزدم ، و قبول دارم که در کل Kaspersky قویتره ، مشکل سر این بود که چند تا آنتی ویروس رو نمیشه رو یه سیستم ریخت ، اونم وقتی یکیشون Nod32 باشه

و در رابطه با اینکه منم Kaspersky رو بعنوان برتر قبول دارم ؛ اینجا

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
سایت رو در چند پست قبلی‌ دادم میتونی‌ مراجعه کنی‌ به هر حال گفتم که هر کس نظر خودشو داره ... شما طرفدار NOD32 هستید و من Kaspersky ...

Sunboy454

Active Member
و در رابطه با اون سایت که سایت اصلی Kaspersky هست ، این خبرها رو نمیشه بعبنوان خبر فنی و حرفه ای قبول کرد ، چون بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره ؛ و مقایسه ی اصلی بین F-Secure , Trend-micro , Kaspersky بوده ، نه همه ی آنتی ویروس ها

آخرین ویرایش:

spsgorgan

Active Member
StarSoheil جان
منظور من Kaspersky هست دیگه ! دمت گرمه دیگه چندتا پست بالاتر رو مطالعه میفرمودید

جدیدترین ارسال ها

بالا