Macromedia Flash MX vs Swish Max

Masih

Well-Known Member
mosi20 گفت:
آقا اصلا اين انجمن كه براي بحث سر اينكه سويش بهتره يا فلش ام ايك (البته سويش خيلي بهتره) نيست
ما اينجا جمع شده ايم تا به مشكلات يكديگه رسيدگي كنيم يا كارهايي را كه درست كرده ايم براي رفع اشكال اينجا بزاريم و .....

يكي از راههاي پي بردن به تواناييها و نقاط ضعف يك نرم‌افزار مقايسه اون با نرم‌افزارهاي مشابهش هست. براي همين هم من اين تاپيك رو ايجاد كردم كه هم خودم و هم كساني كه تمايل دارند بيشتر با ضعفها و قوتهاي سويش آشنا بشن.

مسيح.

Masih

Well-Known Member
mosi20 گفت:
الان متوجه شدم مرسي
از همه عذر مي خوام

نه ديگه نشد! حالا كه يه ادعايي كردي بايد ثابتش كني! :wink:

سويش بهتره يا فلش ام ايك (البته سويش خيلي بهتره)

حالا كه ميگي سويش خيلي بهتره دلايل برتري سويش بر فلش رو هم از ديد خودت بنويس.

موفق باشي.
مسيح.

mosi20

Active Member
تماميه امكانات سويش بر فلش برتري داره اما يكم تو ايمپورت و اكسپورت كردن ضعيف تر از فلش است اما افكت هاي سويش فوق العاده هستند

Alioffline

Member
naeim_crack گفت:
سلام
آقا من يه چيزي بگم و زود برم
البته من خودم flash رو خيلي دوست دارم به نظر من هر كسي كه فلش بلد نيست ميره swish كار ميكنه
اينو ببين با swish درست شده
http://www.sepidphosphat.com/dcp.swf

البته swish هم خيلي خوبه هر كاري بخواي ميتوني باهش انجام از لحاظ effect كار رو خيلي راحت كرده ولي در مورد اكشن اسكريپت خيلي ................
خداييش راست مي گي من فلش بلد نبدوم اومد سويش كار كنم بابا فلش خيلي سخته من حتي يك افكت هم نمي تون بدم

alireza-metal

Active Member
سلام
به نظر من سوييش از خيلي نظرات از فلش بهتره يكي اين كه هر كاري خوا سته باشيم بكنيم كم نمياره و كار با سوييش آسونه ... بعدشم افكتاش معركست و سوييش مكس كه ديگه با اسكريپتاش غوغا كرده و فقط از نظر import و export كمي ضعيفتره ... مثلا ايمپورت mpeg يا avi نداره ولي فلش داره خلاصه اينجوريا به اميد اينكه سوييش هر روز پيشرفت داشته باشه و از برنامه هاي رقيب جلو بزنه

Alioffline

Member
من مردم و نفهميدم اين اسكرپ ها چيه اينقدر همه ازش مي گن يك يبرام توضيح بده

Masih

Well-Known Member
Alioffline گفت:
naeim_crack گفت:
سلام
آقا من يه چيزي بگم و زود برم
البته من خودم flash رو خيلي دوست دارم به نظر من هر كسي كه فلش بلد نيست ميره swish كار ميكنه
اينو ببين با swish درست شده
http://www.sepidphosphat.com/dcp.swf

البته swish هم خيلي خوبه هر كاري بخواي ميتوني باهش انجام از لحاظ effect كار رو خيلي راحت كرده ولي در مورد اكشن اسكريپت خيلي ................
خداييش راست مي گي من فلش بلد نبدوم اومد سويش كار كنم بابا فلش خيلي سخته من حتي يك افكت هم نمي تون بدم

خوب علتش اينه كه نرم‌افزار فلش مخصوص دادن افكت نيست!

مسيح.

Masih

Well-Known Member
Alioffline گفت:
حالا از اين نظر خواهي به چي مي رسيم

همونطوري كه اول اين تاپيك هم گفتم منظور از اين نظرسنجي اينه كه به نقاط ضعف و قوت اين نرم‌افزارها پي ببريم و بدونيم كه هر كدوم براي انجام چه كاري مناسب هست.

مسيح.

Masih

Well-Known Member
Alioffline گفت:
من مردم و نفهميدم اين اسكرپ ها چيه اينقدر همه ازش مي گن يك يبرام توضيح بده

اسكريپت يك نوع زبان برنامه نويسي هست كه در جاهاي مختلف استفاده ميشه و مورد استفاده‌اش فقط فلش يا سويش نيست. به كمك اين دستورات برنامه‌نويسي ميشه انميشن‌هايي طبيعي‌تر و جالب‌تر ساخت.

مسيح.

Alioffline

Member
مسیح قربونت برم کجا اموزش این اسکریپ هارو میدن و بعدش فکر کنم باید محیط جاوای کامپیوترم درست باشه و ضعفی نداشته باشه اره

Masih

Well-Known Member
Alioffline گفت:
مسیح قربونت برم کجا اموزش این اسکریپ هارو میدن و بعدش فکر کنم باید محیط جاوای کامپیوترم درست باشه و ضعفی نداشته باشه اره

براي يادگرفتن اسكريپت‌نويسي برو به اينجا:
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=19176

درضمن جاوا ربطي به اسكريپت‌نويسي سويش يا فلش نداره. بدون جاوا هم كار ميكنه چون مستقل از محيط هست.

مسيح.

Alioffline

Member
ببين مسيح من در يكي از مقالت محسن كه كد داده بود براي فول اسكرين كردن وقتي اجرا مي كردم قبول نمي كرد هي صفحات اينترنت اكسپلورر رو بار مي كزد ويه چيز هاي از جاوا مي نوشت

mosi20

Active Member
Alioffline گفت:
ببين مسيح من در يكي از مقالت محسن كه كد داده بود براي فول اسكرين كردن وقتي اجرا مي كردم قبول نمي كرد هي صفحات اينترنت اكسپلورر رو بار مي كزد ويه چيز هاي از جاوا مي نوشت
خوب آيكيو اونو من با جاوا نوشتم

Alioffline

Member
د بگو دييگه من كه نمي دون م قضيه چيه
چكار كنم شايد اخه من محيط جاوام كامل نباشه هموم طور كه مي دونيد در ايك پي نصفه است بايد تكميلش كرد بيشتر برام بگو محسن دراين باره

mohsenshahbazi

Active Member
البت به نظر من اين يه بحثه بي نتيجه است چون مطمپنا هيچ نتيجه خاصي نخواهد داشت مثل ديگر بحث هايي كه در مورد اين دوتا نرم افزار بوده !

جدیدترین ارسال ها

بالا