Dreamweaver یا MS Front page????

Hamid2day

Active Member
Dreamweaver برای حرفه ای ها هست. اگه تازه می خواهی شروع کنی اول کمی فرانت پیج کار کن بعد برو با Dreamweaver چون عالی هست و کارایی زیادی داره...

irGoogle

Member
Dreamweaver برای حرفه ای ها هست. اگه تازه می خواهی شروع کنی اول کمی فرانت پیج کار کن بعد برو با Dreamweaver چون عالی هست و کارایی زیادی داره...

با Front page کار کردم. می خوام بدونم Dreamweaver چیا داره؟
میشه چند تا از امکانات اضافش رو بگید؟

MDP

Well-Known Member
1.دریم امکان کار با کلی سکریپت رو داره
2.از فرمت های زیادی پشتیبانی میکنه
3.در قسمت کد به صورت auto compleatهست
4. ...

ولی به قول آقا حمید دریم برای حرفه ها بهتره تا فرانت پیج

مسعود

tabib_m

Member
یکی دیگه از خاصیت های دریم ویور که به نظر من بسیار بسیار مهم هست اینه که وقتی در محیط design ، صفحه رو طراحی میکنیم ، خیلی کمتر ، مختصرتر ، مفیدتر ، و استانداردتر!! از فرانت پیج ، کد مینویسه!!!!
البته ، در هر حال ، پیشنهاد میکنم اگه میخواید کمی حرفه ای تر صفحات وب بسازید ، خودتون کد بنویسید و این کار رو به عهده ی برنامه های کامپیوتری نذارید ( چون میدونید که مغز انسان ، قدرتش خیلی بالاتر از کامپیوتر هست :) )

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
از نظر رعایت استاندارد ها ، به مراتب DreamWeaver از FrontPage اصولی تر عمل می کنه. در دریمویور جدید شما می تونید بانک اطلاعاتی خود رو وارد کنید ، توضیحات کاملی در باره کاربرد CSS ها داره.
اما نرم افزار محبوب من microsoft Web Design Experation محصول جدید مایکروسافت جهت طراحی وب هست که بر پایه CSS هست. من در طراحی Table در دریمویور مشکل دارم، از این جهت که با محیط گرافیکی اون نمیتونم ارتباط بر قرار کنم.
باز هم انتخاب دست شماست: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=54414

سلام
خوب من نظری که میدم بر طبق امکانات نسحه 8 برنامه Dreamweaver ارائه می کنم.
Dreamweaver یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین برنامه های برای طراحی هست.
همینطور امکاناتی در زمینه css , php , asp ,.... در اختیار شما میده که اگر از زبان های برنامه نویسی server side نظیر php و... استفاده می کنید Dreamweaver بهترین برنامه برای تلفیق کار شما بین زبان های برنامه نویسی است که اصطلاحا Multi Language Programming یا چند زبانه سازی می گویند.
خاصیت Syntac Color و یکی از جدیدترین خواصی که به آن اضافه شده Format Source هست که خوانایی برنامه را بسیار بالا برده و اگر در سطح حرفه ای مشغول برنامه نویسی هستید آبروی شما را حفط خواهد نمود.
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد.
اگر تمایل به یادگیری چیزی دارید که حرفه ای بوده و به درد شما بخورد Dreamweaver بهترین انتخاب هست.
در بین دوستانی که به صورت حرفه ای برنامه نویسی می کنند و ندیده ام با Frontpage محصولات خود را به صورت template و... ارائه کنند.
این هم خود دلیل دیگری است.
توصیه می کنم برای شروع از Dreamweaver 8 اقدام کنید نه....

آخرین ویرایش:

Metsoft

New Member
salam be nazar man DreamWeaver kheyli behtareh
chon emkanareh ziadi baraye style nevisi dareh tanha badish ineh ke debugger script nadareh ama ba in hal DreamWeaver ye chiz digast

bahy_my

Active Member
يه چيز رو هم ايمروز فهميدم و اونم اينه كه دريم براي ASP.NET هم CODER داره.
البته اين CODER اسمش نيست يادم رفته :D >|<

skyworld

New Member
معرفی سایت

اگر کافی نبود بگو باز هم توضیح بدم ...

سایتی معرفی کنید که دانلود کتاب الکترونیکی آموزش کامل dreamweaver

رو داشته باشه . خیلی متشکرم
مربوط به ساخت پروژ درسی که باید یک بانک اطلاعاتی برای وب سایت درست کرده و در سرور قرار بدهیم

جدیدترین ارسال ها

بالا