Downloader v1.0 Beta

سلام . اينم يه پروژه ديگه از کاراي خودم . اين يکي با بقيه فرق داره . به نظر خودم از قبليا ( PHP SELF EXTRACTOR & PHP EXPLORER ) خفن تره . اين يکي خيلي کاربرد داره .

اول پروژه رو معرفي ميکنم . يک برنامه اي هست . با php نوشته شده . با اين برنامه شما ميتونيد يک سايت رو کامل و با تمام صفحات و عکسهاش بدون کوچکترين نقصي در کمترين زمان ممکن دانلود کنيد . اين برنامه به شما يک فايل زيپ از سايت دانلود شده ميده .

از اونجايي که اين برنامه رو سرور نصبه زمان دستيابي به فايل ها خيلي سريع هست . اين برنامه مياد دنبال لينک هاي موجود تو اون سايت ميگرده و توي اون صفحات هم دنبال لينک ميگرده و به ليست اضافه ميکنه و بعد شروع ميکنه به دانلود تک تک لينک ها . و وقتي کار تموم شد يک فايل زيپ از صفحات دانلود شده به شما ميده .

تا بحال نرم افزار هاي براي اين کار بودن که شروع ميکردن به دانلود صفحات سايت . ولي اين نرم افزار ها هميشه درست کار نمي کردند و مشکل اصاصي اونا اين بود که با اينترنت و سرعت پايين شما شروع به دانلود ميکردن .

تحت وب هم نبودن .

اما اين برنامه در 80 درصد درست کار ميکنه .

امکانات فعلي اين برنامه :

قابليت پردازش فايل هاي css . نرم افزار هايي که بودن هيچکودومشون css رو پردازش نميکردند و اگر يه صفحه اي براي قرار دادن بکگراند از css استفاده ميکرد اون ها فايل css رو دانلود ميکردن و روش پردازشي براي بيرون کشيدن لينک انجام نمي دادن .

قابليت پردازش javascript : لينک هاي صفحات رو از توي فايل هاي js ويا خود برنامه و تگ script و يا event رو در مياره

پردازش html . در اوردن محتويات درون تمام ويژگي هاي href , src , background , action

تمام فايل ها و پوشه ها با همون نام و ساختار دانلود ميشن .

پشتيباني از query هاي . براي مثال اگر ما صفحه اين به اين صورت داشته باشيم index.php?do=home

اين نرم افزار اونو به صورت index.php#do=home.htm ذخيره ميکنه و تمام فايل هايي که به index.php?do=home لينک دادن لينکشون به صورت فوق تغيير ميکنه . البطه به دليل اينکه سايت هاي ديناميکي و سايت هايي که گزارش با گزينه هاي مختلف ارائه ميدن بار بسيار زيادي روي سرور ميگزارند من اين قابليت رو فلانه disable کردم تا براي اين مشکل هم راهي پيدا کنم .

در اخر هم شما يه فايل زيپ از محتويات سايت دريافت ميکنيد .

نکات :

اين سرويس beta هست و ممکن است با بعضي سايت ها مشکل داشته باشد . لطفا با سايتي مشکل داشتيد به من ايميل بزنيد . shankimout at yahoo dot com

حد اکثر تعداد فايل هايي که ميتونيد دانلود کنيد 200 تا هست . فعلانه .

اين نرم افزار اپن سورس نيست ولي استفاده از اون مجانيه .

فعلانه رو يه هاست مجاني ميزارمش . اگه band with سايت تموم شد منو فحش نديد . ظرف اولين فرصت يکي ديگه درست ميکنم .

قراره که اين نرم افزار با فيلترينگ ايران يکي بشه . نمي خوام بعضيا از اين نرم افزار به عنوان فيلتر شکن استفاده کنن و بعد براي من درد سر بشه . پس اين فکرو از سرتون بيرون کنين ( بلا نسبت )

یه چیز دیگه . این جایی که من اسکریپتو اپلود کردم بیشترین زمان اجرای اسکریپتش 30 ثانیه هست . که کمه و برای همینم سایت های پر صفحه رو دانلود نمیکنه و با اررور مواجه میشه .

سعی میکنم در برنامه های بعدی سرعتشو زیاد کنم .

فعلانه یه چند تا سایت کوچولو رو ازمایش کنید

http://wwwd1.awardspace.com/

اینجا هم یکم در بارش بحث شده

http://forum.persiantools.com/showthread.php?goto=newpost&t=42034

جدیدترین ارسال ها

بالا