:: Cover و Label دی وی دی بازی

omid_p30

Member
بسي لذت برديم. من هم مثل بقيه...
واقعا خوب شده تبريك ميگم. :)
موفق باشي .

BassGraphic

Member
بسي لذت ببرديم جيگگگر جان.باري اميدواريم كه در عرصه هايت بس ها موفق باشي.موتوشكرم

majid mansori

New Member

دوست غزيز بسيار عالي
لطف ميكني سايز دوي دي كاور بگين تو فتوشاپ در ضمن موقع پرينت دقيق در مياد
با تشكر

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
دوست غزيز بسيار عالي
لطف ميكني سايز دوي دي كاور بگين تو فتوشاپ در ضمن موقع پرينت دقيق در مياد
با تشكر

مرسی دوست عزیز :rose:

در مورد سایز 3236 در 2173 پیکسل و رزولوشن هم 300 DPI باشه. برای پرینت دقیق هم از نرم افزار Nero CoverDesigner استفاده کن که به نظرم استاندارد هست.

برنامه های مشابه هم زیاده و بد ینست بقیه رو هم امتحان کنی.

موفق باشید.
عرفان

abde abbas

Banned
... عرفانیسم ...

سلام

فکر نمی کنم دیگه تعریف و تمجید لازم بشه... به قول قدیمیا دست مریزاد!

عرفان جان من فکر می کنم نوع کارت رو دیگه از 500 متری می تونم تشخیص بدم... یعنی شرط می بندم اگه این پک رو تو بازار می دیدم، با این که نمی دونستم اصلا کار چاپ هم می کنی، می تونستم حدس بزنم کار شماست...

به نظرم سبکت کاملا روشن و مشخصه... نوع ترکیب بندی هات، نورپردازی ها ، بک گراندها ، سایه های محو ، و... من اسم این سبک رو با اجازه بزرگترها میذارم « عرفانیسم» ( که فارسی اش میشه « عرفان گرایی» !) - بچه هایی که با این نامگذاری موافقند اعلام کنند.

امیدوارم موفقیت هات رو بیشتر ببینم.

راستی عرفان عزیز من یه درخواستی داشتم که هنوز کسی براش آستین بالا نزده... فکر کنم خلاقیت تو بتونه راهگشا باشه؛ یه سری به این لینک بزن:http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=104931

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
سلام

فکر نمی کنم دیگه تعریف و تمجید لازم بشه... به قول قدیمیا دست مریزاد!

عرفان جان من فکر می کنم نوع کارت رو دیگه از 500 متری می تونم تشخیص بدم... یعنی شرط می بندم اگه این پک رو تو بازار می دیدم، با این که نمی دونستم اصلا کار چاپ هم می کنی، می تونستم حدس بزنم کار شماست...

به نظرم سبکت کاملا روشن و مشخصه... نوع ترکیب بندی هات، نورپردازی ها ، بک گراندها ، سایه های محو ، و... من اسم این سبک رو با اجازه بزرگترها میذارم « عرفانیسم» ( که فارسی اش میشه « عرفان گرایی» !) - بچه هایی که با این نامگذاری موافقند اعلام کنند.

امیدوارم موفقیت هات رو بیشتر ببینم.

راستی عرفان عزیز من یه درخواستی داشتم که هنوز کسی براش آستین بالا نزده... فکر کنم خلاقیت تو بتونه راهگشا باشه؛ یه سری به این لینک بزن:http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=104931

ممنون دوست عزیز ...

والا این کار اولین کار کاور و لیبل من بود ... و فکر کنم مال چند ماه پیش باشه. الان یه کار جدید برای همین دی وی دی های پی اس پی آماده کردم که به محض اینکه رفت واسه چاپ میذارمش ....

یه جورایی نسخه نسبتاً حرفه ای از همین طرح هست.

در مورد تاپیکی که معرفی کردید والا من زیاد توی این جور چیزا سررشته ندارم ! عفو بفرمائید !

موفق باشید.
عرفان

HamidSHS

Active Member
افرين عرفان
تبريكاااااااااات زياد
خوشمل شده بيد
آدم ميخواد طرح روش رو بليسه :d
خيلي براق شده و در كل خيلي زيبا

راستي خبري از كار هاي مذهبيت نيست هااااا
ياعلي

Morteza76

Member
خیلی قشنگ شده
برا ما که psp داریم یه پک بفرست دیگه!
دمت گرم.
خیلی حال کردم!!!

Erfan

Active Member
افرين عرفان
تبريكاااااااااات زياد
خوشمل شده بيد
آدم ميخواد طرح روش رو بليسه :d
خيلي براق شده و در كل خيلي زيبا

راستي خبري از كار هاي مذهبيت نيست هااااا
ياعلي

مرسی حمید جان ...

در مورد کارهای مذهبی ... هنوز تصمیم جدی نگرفتم ... ولی شاید باز شروع کردم ...

موفق باشید.
عرفان

Erfan

Active Member
خیلی قشنگ شده
برا ما که psp داریم یه پک بفرست دیگه!
دمت گرم.
خیلی حال کردم!!!

ممنون مرتضی جان ...

چشم حتماً یه پک واستون میفرستم ... البته صبر کن تا سری جدید آماده بشه حتماً بهت خبر میدم. واسه اینم از 1 تا 55 یه عدد رو انتخاب کن تا پک مورد نظر رو واست بفرستم !

یعنی 55 تا پک هست که یه عدد از بین این 55 بگو !!!

مخلصیم !

موفق باشید.
عرفان

جدیدترین ارسال ها

بالا