***** camaro*****رندر نهایی.

نظرتون در مورد این کار چیه؟

• مجموع رای دهندگان
    39

EleRam

Well-Known Member
ميگم ها...
اگه تردي مكس 7 باشه و هيچي پلاگين ملاگين نصبيده نباشيم... بازم ميشه يه همچين چيزايي زد؟ ! دو نقطه دي معمولي !

namet

New Member
سلام عزیز
:rose:
کارت خیلی معرکس .
به امید موفقیت های روز افزون
------------------------------------
دیلم/
:tavajoh:: بندر چه خبر!

ميگم ها...
اگه تردي مكس 7 باشه و هيچي پلاگين ملاگين نصبيده نباشيم... بازم ميشه يه همچين چيزايي زد؟ ! دو نقطه دي معمولي !

از شدنی که بهتر از ایناشم شاید بشه البته من فکر نکنم بتونم:دی در ضمن این با وی ری رندر شده که باید پلاگینشو نصب کنی البته با رندر انجین خود مکس هفت(منتال ری داره دیگه ) احتمالا بهتر از این بشه گرفت.
در کل هدف از همه این حرفا این بود که از شدن که میشه ولی یکم سخت تره: در کل مکس 9 بگیری یا 2008 پدر جد اینو هم میشه ساخت( البته از نظر مدلینگ فرق زیادی ندارند.)

سلام عزیز

کارت خیلی معرکس .
به امید موفقیت های روز افزون

ممنون رفیق.

Sherlock_Holmes

Active Member
کارت خیلی خوب شده...
از دیدنش لذت بردم...

فقط یه توضیحی در مورد این پست شما:
ممنون رفیق قدیمی.حالا یهنی سطح لیگا از تیم ملی ما انقدر پایین تره؟ آخه شما تو نظر سنجی پایین ترین نمره رو دادین .
به هر حال خیلی ممنون.

وقتی شما یه نظر سنجی در مورد کیفیت کار خودتون میذارید و گزینه نمایش عمومی رو براش انتخاب میکنید که نشون بده کی به چی رای داده در واقع یه جور رودربایستی هم برای بچه ها میسازین...

اگر هم کسی رو در بایستی نکنه و امتیاز منفی به کار شما بده دیگه این انتظار از شما نمیره این مطلب رو توی تاپیک بیان کنید...
البته عادل که اشتباه نمره داده بود اما در کل دارم عرض میکنم...

به هر حال کاملا میل خودتون هست که چطور نظر سنجی بزنید...

.

موفق باشید...

هر چي باشه بايد طرفش استاد باشه ... شما رو مي گم ها ;)
شما لطف داری ولی ما خودمون هنوز در مرحله یادگیری هستیم کو تا بشیم استاد(شما فک کنم صد سال دیگرو گفتی:دی)

وقتی شما یه نظر سنجی در مورد کیفیت کار خودتون میذارید و گزینه نمایش عمومی رو براش انتخاب میکنید که نشون بده کی به چی رای داده در واقع یه جور رودربایستی هم برای بچه ها میسازین...

اگر هم کسی رو در بایستی نکنه و امتیاز منفی به کار شما بده دیگه این انتظار از شما نمیره این مطلب رو توی تاپیک بیان کنید...
البته عادل که اشتباه نمره داده بود اما در کل دارم عرض میکنم...

به هر حال کاملا میل خودتون هست که چطور نظر سنجی بزنید...

.

موفق باشید...
ممنون اولا به خاطر نظرتون در مورد کار دوما هم بخاطر نصیحتاتون. اولا که لازمه بذونید که من اینجا چندان کسی رو نمیشناسم که بخواد رو در بایستی داشته باشه بعدشم حالا مگه فروم تری دی جای رو در بایستی هست؟ من نیومدم اینجا کار بزارم که ملت ازش تعریف کنند و به به و چه چه بشنوم فقط میخوام نظر واقعی افراد رو بدونم.
ممنون.

بقیه پست ویرایش شده . (امین)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

H.S

Member
عادل جان لطفا دیگه این جور پست دادن ها تکرار نشه (ویرایش توسط امین)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
عیسی جان لطفا دیگه بحث تاپیک منحرف نشه . مجبورم ویرایش کنم که همین جا تموم شه این حرف ها (ویرایش توسط امین)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
عیسی جان لطفا دیگه بحث تاپیک منحرف نشه . مجبورم ویرایش کنم که همین جا تموم شه این حرف ها (ویرایش توسط امین)

مرامتو عشقه داش امین .
Ghelyon.gif
ایشالا بار آخرش بود.

بسیار زیبا و حرفه ای

ممنون رفیق.

تشکر .
خیلی جالب شده . تبریک

خواهش میشه. قابلی نداره بزار جیبت .
Bananezorro.gif
شوخی کردم ممنون رفیق قدیمی. خوشال شدم بازم بیا از این برا گذری.
2i8d4ao.gif

DANG3R

Member
سلام
وای خیلی قشنگ و عالی کار شده ...
یک کانسپت واقعی :D
تبریک می گم به این ایده و کار قوی ...
نورپردازی و اجرای طرح واقعا خیلی عالی هست !
به خاطر تاپ گالری هم تبریک می گم :wink:
موفق و پیروز باشید.
علی./

سلام
وای خیلی قشنگ و عالی کار شده ...
یک کانسپت واقعی
تبریک می گم به این ایده و کار قوی ...
نورپردازی و اجرای طرح واقعا خیلی عالی هست !
به خاطر تاپ گالری هم تبریک می گم
موفق و پیروز باشید.
علی./

ممنون رفیق.شما لطف دارید فقط یه نکته اونم اینکه این ایده از من نبوده یعنی این ماشین واقعا وجود داره و من فقط با مکس شبیه سازی کردم اگه این ایده مال من بود حالا خارجیا دزدیده بودنم.
interview.gif

128fs318181.gif

موفق باشید.

دوستان یه رندر دیگه گرفتم بازم با وی ری البته به خاطر اینکه سیستمم پایینه کیفیت سمپل هارو نتونستم بالا ببرم واسه همین سایه ها نویز دارن. فعلا میزارمش اینجا اگر دیدم لازم شد میزارمش توی یه تاپیک جدید.ممنون.
سایزش یکم بزرگه :

Divine Love

Well-Known Member
خوب شده ولی بهتر هم می تونه بشه
به خصوص متریال داخل اتاق و همین طور رینگ ماشین.
اگه رفلکشن های روی کاپوت هم بیشتر بشه قشنگ تر میشه.
چند صفحه سفید بالای سر ماشین روی قسمت های مختلف بذار تا انعکاسش روی سطح ماشین بیفته. شاید بهتر بشه.

ممنن رفیق.
آره موافقم داخلشو اصلا تکسچرینگ نکردم ، تکسچر لازم داره.
چند صفحه سفید بالای سر ماشین روی قسمت های مختلف بذار تا انعکاسش روی سطح ماشین بیفته. شاید بهتر بشه.
نمیدونم چرا ولی نسبت به این کار حس خوبی ندارم دلیلشم فک کنم این باشه که جایی که رفلکت تموم میشه معلوم میشه که پلان بالاش بوده حد اقلش اینه که از یه پلان دراز استفاده کرد که اونطوری هم باعث میشه یکم نورپردازیو بریزه به هم. نمیدونم رندرش خیلی طول میکشه ولی یکی با سایز کوچیکتر این مدلی میگیرم ببینم چی میشه. ممنون رفیق بابت راهنماییهاتون.
موفق باشید.

mr_max

Member
پسر این رندر رو من ندیده بودم ، کلی ذوق کردم
anwei.gif

خیلی با حال شده
نمیدونم چرا ولی نسبت به این کار حس خوبی ندارم
مطمئنم که رندر بعدی رو میترکونی چون دیگه اشکالاتش رو خودت میدونی :oops:

و همه از سیستمهای دیزلی رنج میبرن ، هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
34zn0n5.gif

amin2001

Active Member