Alien

ehsan_3dmax ممنون...روی بدن همین نه...یه مدل دیگه...تکسچر زمان گیره...در اولین فرصت یه کار با تکسچر میزارم...
رندر در حال تمرینم...دزدان دریای کاراییب و پشت صحنه شو دیدم...ILM اینه دیگه...من تمام سعیمو برای یادگیری به کار میبرم...
انشالا نتیجه میگیرم...
mamali132002 ممنون....حتمن یووی ست کردن رو باید یاد بگیری...اگه بخوای زیبراش رنگ کنی GUV راحت تره...ولی استانداردش اینه که یووی رو ست کنی...
sara_is_nice_girl ممنون...و ممنون... !!! .....
pythoN ممنون...متاسفانه من فقط مایا کاز کردم...مکس برای رندر خوبیهای زیادی داره...
hamed-ddd ممنون...tool > import
emdad ممنون...شما وقتی یاد گرفتی معصومشو بساز...برا من بهتر نبود

jafar_rafiee

New Member
من هم می خواهم با پروگرام های سه بعدی کار کنم.
من خودم در کورل درا و فتوشاپ به صورت حرفه ای کار می کنم و مشکلات زیادی دارم به خاطر اینکه من خوب در یک چاپ خانه کار می کنم و مشتری های من از کشور های خارجی مثلا دوبی امریکا و یا کشورهای دیگر نمونه های سه بعدی ماشین ها و مثلا پوش یا جلد شامپوها و دیگر چیزها را برای دیزاین برای من می آورند و من در برنامه های کورل دارو فتوشاپ این کار را نمی توانم به خاطر اینکه این برنامه ها ظرفیت این کارها را ندارند. نظر شما درباره یک برنامه سه بعدی که بتوانم با دیزاین های کشورهای پیشرفته رقابت کنم چیست و کدام پروگرام یا برنامه سه بعدی. تشرک

pythoN

Active Member
من هم می خواهم با پروگرام های سه بعدی کار کنم.
من خودم در کورل درا و فتوشاپ به صورت حرفه ای کار می کنم و مشکلات زیادی دارم به خاطر اینکه من خوب در یک چاپ خانه کار می کنم و مشتری های من از کشور های خارجی مثلا دوبی امریکا و یا کشورهای دیگر نمونه های سه بعدی ماشین ها و مثلا پوش یا جلد شامپوها و دیگر چیزها را برای دیزاین برای من می آورند و من در برنامه های کورل دارو فتوشاپ این کار را نمی توانم به خاطر اینکه این برنامه ها ظرفیت این کارها را ندارند. نظر شما درباره یک برنامه سه بعدی که بتوانم با دیزاین های کشورهای پیشرفته رقابت کنم چیست و کدام پروگرام یا برنامه سه بعدی. تشرک

خب چه ربطی داشت به کار مجید خان و اصلا به طور کلی چه ربطی به گالری داشت .
شما می تونی مشکل رو توی رو توی یه تاپیک جدا مطرح کنی .

جدیدترین ارسال ها

بالا