Alien

اینو امروز حدود 4 ساعت مدل زدم...
54itv9t.jpg

6cnns06.jpg

nava-121

Member
با چه نرم افزاري كار مي كني؟ وچرا تمام بدن رو كار نمي كني.
من عاشق درست كردن يك بدن كامل هستم .
اگر آموزش خوبي داري بگذار.
خسته نباشي

mamali132002

Active Member
عالیه آقا یه سوال اینو تو zbrush رندر کردی ؟ اگر آره : میشه با همین کیفیت تو مایا هم بردش ؟

Mandana

Active Member
خیلی عالی شده مجید جان.مثل همیشه قشنگه
چقدر سافت و یک دست ئه.تعداد پولی هاش رو میشه بنویسی؟من همیشه توی اینکه چند بار باید دیواید کنم مشکل دارم
bunny.gif

و موفق باشی

mamali132002

Active Member
آقا صحبتم رو تصحیح میکنم .... با اومدن zbrush 3.1 و هموار شدن استفاده از zmapper و .... شما دیگه راحت میتونید بهترین کیفیت رو انتقال بدید.

pythoN

Active Member
بازم مثل همیشه .... عالیه .
امیدوارم توی تمام کارهات مثل همیشه پیشرف کنی. ادامه بده ...
موفق باشی .

آقا صحبتم رو تصحیح میکنم .... با اومدن zbrush 3.1 و هموار شدن استفاده از zmapper و .... شما دیگه راحت میتونید بهترین کیفیت رو انتقال بدید.

البته یه مشکل که پیش میاد اینه که ممکنه به دلیل وجوت سگمنت های بسار زیاد برنامه متلاشی بشه و دسکتاپ رو تماشا کنیم . ( البته از روی تجربه شخصی گفتم) که البته ربط به سیستم ما داره . )

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
بازم مثل همیشه .... عالیه .
امیدوارم توی تمام کارهات مثل همیشه پیشرف کنی. ادامه بده ...
موفق باشی .

البته یه مشکل که پیش میاد اینه که ممکنه به دلیل وجوت سگمنت های بسار زیاد برنامه متلاشی بشه و دسکتاپ رو تماشا کنیم . ( البته از روی تجربه شخصی گفتم) که البته ربط به سیستم ما داره . )

موقع انتقال نکته های زیادی هستش که شما به این مشکل نخورید.

pythoN

Active Member
خیلی خوب
ولی خیلی شبیه این عکس
کارات خیلی عالی
آفرین

البته ایشون ثابت کردند که کارهاشون با زیبراش اینجا تکه .
در ضمن خیلی خوبه که ادم از یه چیز ایده بگیره و قدرت خودشو نشون بده . من خدم به شخصه همیشه از اطرافم و تمامی چیز های که میبینم ایده میگیرم .

موقع انتقال نکته های زیادی هستش که شما به این مشکل نخورید.

دستم به ... اقا ما غلت بکنیم به دامن شما دس بزنیم :d این نکته ها چیه . ممد جون اگه لطف کنی و یه توضیحی بدی خیلی ممنون میشم . ( البته تو یه تاپیک جدا که یوقت سیل اعتراضات توی این تاپیک خراب نشه رو سر من که چرا موضوع رو عوض میکنی :-? ) بلخره ما از حرفه ای ها انتظار داریم دیگه .

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
واي ي ي . نميشه چيزي دربارش گفت . همين بس كه بهت بگم از هيچ كدوم از كاربراي ساتهاي خارجي تو مدلينگ كم نداري . خيلي تو پ پ پ پ شده .

از نظرات همه ی دوستان ممنون
رندر مدل رو زیبراش انجام میدم...به اضافه ی تغییراتی در فتوشاپ
nava-121...ممنون...دارم روی یه مدل کامل کار میکنم...مهمترین قسمت برای مدل کله انسانه...
mamali132002...ممنون...آره میشه مایا برد...قبل از زیمپر مصیبت بود...مدلای زیبراش توی انیمیشن هم قابل استفادست...برای اینکار باید مپ بگیری...
Displacemap
CavityMap(Diffuse)
و بضی وقتا NormalMap
البته اینا فقط برای اجرای دیتیل هاست و تنظیماتش برای همزمان استفاده با SSS مشکله...

mandana_ns...ممنون...تعداد پولیهای این مدل بیشتر از سیصد هزار بود...بستگی به مدلی داره که کار میکنی...حجم هارو باید دربیاری دیگه...از بیس شروع میکنی...فرمای اولیه..میری بالا یه دیواید تغییرات بعدی....و...برمیگردی تغییر میدی ...و...
برای هر عضو هم همینجوری...گوش...چشم............امیدوارم خوب توضیح داده باشم...

majidhoma...ممنون...این کار که شما گذاشتی از Alex Huguet ..شاید همین باعث شد این مدلو شروع کنم...البته الان دیگه فکر نمیکنم اصلن شباهت داشته باشن..
تا میتونید کار اساتید مربوط رو نگا کنید که خیلی نکات رو میشه ازشون برداشت کرد
pythoN ...ممنون...من تلاش خودمو میکنم...در مورد متلاشی شدن باید بگم در صورتی پیش میاد که تنظیمات UV رو درست ست نکنی...
***نکته : برای اکسپورت از زیبراش از قسمت
Tool > Export...
Mrg رو تیک بزنید...تیک GRP رو بردارید
برای ایمپورت به نرم افزار 3D از آپشن ایمپورت OBJ تیک گروپ رو False انتخاب کنید
....
اینجوری دیگه موقع رندر نمیترکه مدل...البته UV باید ست شده باشه
gigamax...ممنون...فلن که خیلی کم داریم...تا کجا پیش میریم خدا میدونه
IRANFOX COMPANY...ممنون

4kc6ps7.jpg

68ix72a.jpg

ehsan_3dmax

Active Member
خیلی عالی شده پسر.
داری بدن همین مدل رو کار میکنی؟ راستی به اندازه ای که مدل زدی تکسچر هم زدی؟
نمیدونم مدلهای زیبراش دزدان دریای کاراییب رو دیدی یا نه مدلاش اصلا پیچیده و خفن نیست. ولی تکسچرس زندگیه!
بنظرم موقع اینه که رو تکسچر بیشتر تمرکز کنی> راستی رندرهای زیبراش واسه این مدل چقدر زمان برد؟
کسی از بچه ها هست مشکل اکتیو کردن زیبراش سه و یک رو حل کرده باشه؟
موفق باشی.

mamali132002

Active Member
skulll_monster به نظر من که عالی کار میکنی انقدر کارات عالیه که دیگه نظرات بچه ها داره تکراری میشه... آقا من یه سوال دارم شما uvw رو رو حالت Guv tiles میزاری ؟ یا اینکه کلا خودت Uvw میکنی ؟ ادیت کردن texture تو حالت guv تو photoshop تغریبا غیر ممکنه ... شما راه حلی نداری ؟

احسان جان من خودم تست نکردم ولی یه جا خوندم که طرف میگفت باید اول برنامه رو unistall کنید .. بعد zbrush 3 رو و آپدیت رو نصب کنید بعد کرک کنید... یه تست بکن شاید جواب داد.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
عالي شده مجيد جان.
66x1ufd.gif

مثل بقيه كارات.
cloversmileyb.gif

چه بيني خوش فرمي هم داره!
sunburn.gif

ميذارمش تو تاپ گالري.

موفق باشي.
toyou.gif

pythoN

Active Member
خیلی بهتر شد . ادامه بده .

با نظر احسان در مورد تکسچر ها کاملا موافقم ( البته من کیم که موافق یا مخالف باشم . )

مجید خان یه کاری می کنی . اگر بتونی توی 3dsmax با وی ری یه رندر خوب بگیری جلوه کارت 2 چندان میشه .
موفق باشی .

کسی از بچه ها هست مشکل اکتیو کردن زیبراش سه و یک رو حل کرده باشه؟
موفق باشی.

من یه بار زیادی باهاش ور رفتم ... نمیدونم چی شد که الان هرچی نسبش میکنم ، چنتا از دستورای داخل برنامه درست و حسابی کار نمیکنه.

آخرین ویرایش:

hamed-ddd

Well-Known Member
مجید جان من مجدد رفتم تو کما
کارت عالیه
خودت میدونی که چی میخوام بگم
تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
و یه سوال
مدل سه بعدی رو چطوری وارد زیبراش کنم
مثلا یه مدل low poly دارم میخوام پا تو کفش شما بکنم ....چطوری میشه

emdad

Member