Adobe Dreamweaver CS3 ME

arang

Member
این برنامه در اصل محصول کمپانی ماکرومدیا بود که بعد از ادغام شدن با کمپانی آدوب، تغییر نام داد. این برنامه تا زمانی که در اختیار ماکرومدیا بود زبان فارسی را پشتیبانی نمیکرد. اما ادغام شدن دو کمپانی همچی به نفع ایرانی‌ها هم شد.
برنامه مخصوص طراحان وب‌سایت است. در خود کمپایلر اکثر اسکریپت‌ها از جملهPHP را دارد. و مانند اکثر نرم‌افزارهای ویرایشگر کد و برنامه نویسی به محض تایپ کد به شما مواردی را که با همان حروف آغاز شده پیشنهاد میکند. :eek::eek::)

حجم فایل‌ها 339.9 مگ

تصاویر:
ssdft444555.jpg

444444ZZZAAW.jpg

به دليل اينكه بعضي از مديران توي پيام خصوص به من اخطار دادن كه درج لينك خلاف مقررات مي باشد من لينكها رو پاك كردم هر كي خواست مي تونه به فروم خودم بياد يا در پيام خصوص درخواست كنه

آخرین ویرایش:
این یکی خیلی به کار من میاد
آقا اینها هم دانلود و تست شده دیگه ؟

من کیجنش رو دانلود کردم ولی ننوشته برای dreamweaver
فکر کنم مال کل پکیج CS3 باشه. درسته ؟

arang

Member
سلام
دوست عزيز اون براي همه نرم افزارهاي ادوب ورژن Cs3 هست و در جواب تست نرم افزار ها بايد بگمتست شده و هموشون سالمن
موفق باشي

جدی راحت میشه توش فارسی تایپ کرد ؟! ایول .. ! من با Dreamweaver Cs3 کار کردم ، ولی ... شد ... دمتون گرم خیلی فاز دادید ...
16.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
من نصبش کردم. با همون وضعیت هم نصب میشه.

هیچ فرقی بین این نسخه و نسخه استاندارد Dreamweaver CS3 نیست
من تمام محیطش رو چک کردم. من چیزی پیدا نکردم که نشون بده که نسخه قبلی فرق کرده.

maso

Member
سلام من
cs3 نسخه اصلیش را دارم و در موقع فارسی نویسی مثل نسخه های قبلی از چپ به راست می نویسه مثلا جمله
علی پسر خوبی است را می نویسد
است خوبی پسر علی

خوب این نسخه me اون آیا این مشکل حل شده و اگر حل شده ایا یه اپدیتی چیزی داره به این نسخه خودم بزنم به me تبدیل بشه و لازم نباشه دوباره این را بگیرم ، پون حجمش زیاده

خیلی مهمه برام ، لطفا توضیح بدید

ممنون

اون مشکل باز تو نسخه ME هم وجود داره. به نظر میرسه فقط یه ME یه صفحه splash اضافه کردن. هیچ امکانات جدیدی من نتونستم توش پیدا کنم

esf-kh

Member
درود بر دوستان . تفاوت مشهودی که این نسخه ادوبی me با ورژن ماکرومیدیایی آن 8.0 داره تو بخش code هستش . در ورژن me ادوبی آن در بخش code تایپ فارسی درست صورت می‌گیره در حالی که تو ورژن 8.0 چه تو محیط design و چه تو محیط code فارسی درست تایپ نمی‌شه

maso

Member
درود بر دوستان . تفاوت مشهودی که این نسخه ادوبی me با ورژن ماکرومیدیایی آن 8.0 داره تو بخش code هستش . در ورژن me ادوبی آن در بخش code تایپ فارسی درست صورت می‌گیره در حالی که تو ورژن 8.0 چه تو محیط design و چه تو محیط code فارسی درست تایپ نمی‌شه

دوست عزیز من در نسخه 8 و در نسخه cs3 بدون me هم در قسمت کد به درستی فارسی دیده می شد

فکر کنم این me فقط برای شیره مالیدن تو سر عرب هاست تا پول هاشون را ادوب از چنگشون دربیاره

جدیدترین ارسال ها

بالا