1فضا ی 3 بعدی بسازید 10000 تومان دریافت کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hsib2

Member
پیام به دوستانی که تازه پیام می دهند
لطفا شماره تماس خورا برام پیام خصوصی کنید تا صحبت های تکمیلی را با هم داشته باشیم .

amin2001

Active Member
سلام عزیز

مطمعنی 8 تا در یروز میشه زد ؟؟
یعنی این قدر کارش کمه ؟

راستی قرار چت اون دفعه ای نیمدی که

hsib2

Member
سلام عزیز

مطمعنی 8 تا در یروز میشه زد ؟؟
یعنی این قدر کارش کمه ؟

راستی قرار چت اون دفعه ای نیمدی که

سلام دوست من
ببین یک کم به من فرصت بده من به یاری خدا برنامه چت را برای شما گذاشتم چون یکسری صحبت های هست که باید
با شما داشته باشم البته به خاطر اینکه خارج از کشور هستید ما می تونیم علاوه برا ین کار همکاری های دیگه ای هم داشته باشیم
لطفا به من یک کم فرصت بدهید برایتان در فرصت های دیگر قرار می گزارم .

animations

Active Member
پیشنهاد می دم دوستانی که با hsib2 دارن همکاری می کنند، تجربیاتشون رو در اختیار بقیه هم قرار بدن. آیا واقعا روزی 7-8 تا کار دارین می زنین؟؟ و از شرایط هم راضی هستین؟؟

dead_makers

Active Member
کارکردن خوبه!کار دیگران رو را انداختنم خوبه!
ولی استاد همونطور که دوست خوبمون احسان جان به نوعی اشاره کردن با این قیمت ،کارفرما رو به بی ارزش بودن کارهای سه بعدی سوق میدین و اینکار موجب میشه که مشتریای من که واسه هر اینتریور از 90 تا 150 تومان بهم مراجعه میکنن به شک بیوفتن که آیا کار من که 9ساله دارم مکس کار میکنم اینقدر می ارزه؟!یا 10تومان.هرچند شما مدل آماده بدین این مدل ها در ایران با کمتر از 2تومان در یک dvd قابل تهیه هست،ولی بکاربردن اون تو مکس رندرگیری و نورپردازیش مسئله دیگریه!
در ضمن مگه تعداد زیاد کار میتونه رو هزینه نهایی اینقدر اثر بذاره،اگر شما جنس 100هزار تومانی رو بصورت عمده مثلا 10000تا بخری یارو میگه باشه هرکدومش رو میدم 10تومان چون زیاد خریدی؟؟؟؟فقط یه مقداری تخفیف میدن،بقولی قیمت عمده میدن!درسته؟پس این حرفتون اصلا منطقی نیست!ادعای اینکه شما رئیس شرکتی هستین که از بردن نامتون پرهیز میکنید(مگه نه اینکه همه شرکتا سعی میکنن تبلیغ کنن،شما سعی میکنی مخفی کنی؟)،بدون نام و شماره ثبت از لحاظ قانونی جرم هست!
قبلا یادمه معاملات و تبلیغات در سایت ممنوع بود مگر در امضا،بزرگواران این قانون از بین رفته؟
آقای hsib2 در کل قصد بی احترامی ندارم ولی به گونه ای احساس میکنم فضای شغلیم در خطر هست(هرچند خطری جزئی)بنا به همان دلایلی که اول متن بازگو کردم.امیوارم باعث آزردگی خاطرتان نشده باشم.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
دوست من
من به شما اطمینان میدهم که تمام صخبت های من درست است نگران نباشید جوری برنامه ریزی می کنیم که اگر
احساس کردید صبت های من ناصحیح بود خیلی راحت ادامه ندهید (این را به خاطر اطمینان خاطر شما گفتم )
برای شروع برام یه پیام بگذار یک کتاب تخصصی مدلسازی 500 صفحه ای را برات ارسال کنم :smile:
این تازه اولشه ......
لطفا شماره تماس را برام پیام خصوصی کنید.

hsib2 جان اگه شما يه مقدار توضيح كلي در مورد كار و اسم شركت و خلاصه هر چي كه لازمه به صورت عمومي بدي شايد بهتر باشه

hsib2

Member
اینم اسم شرکت
شرکت نوین انیمیشن

دیگه چی می خوای
ضمنا دلیلی نمی بینم اینجا تبلیغ کنم چون اصلا مشتریای من اینجا نیستند

hsib2

Member
کارکردن خوبه!کار دیگران رو را انداختنم خوبه!
ولی استاد همونطور که دوست خوبمون احسان جان به نوعی اشاره کردن با این قیمت ،کارفرما رو به بی ارزش بودن کارهای سه بعدی سوق میدین و اینکار موجب میشه که مشتریای من که واسه هر اینتریور از 90 تا 150 تومان بهم مراجعه میکنن به شک بیوفتن که آیا کار من که 9ساله دارم مکس کار میکنم اینقدر می ارزه؟!یا 10تومان.هرچند شما مدل آماده بدین این مدل ها در ایران با کمتر از 2تومان در یک dvd قابل تهیه هست،ولی بکاربردن اون تو مکس رندرگیری و نورپردازیش مسئله دیگریه!
در ضمن مگه تعداد زیاد کار میتونه رو هزینه نهایی اینقدر اثر بذاره،اگر شما جنس 100هزار تومانی رو بصورت عمده مثلا 10000تا بخری یارو میگه باشه هرکدومش رو میدم 10تومان چون زیاد خریدی؟؟؟؟فقط یه مقداری تخفیف میدن،بقولی قیمت عمده میدن!درسته؟پس این حرفتون اصلا منطقی نیست!ادعای اینکه شما رئیس شرکتی هستین که از بردن نامتون پرهیز میکنید(مگه نه اینکه همه شرکتا سعی میکنن تبلیغ کنن،شما سعی میکنی مخفی کنی؟)،بدون نام و شماره ثبت از لحاظ قانونی جرم هست!
قبلا یادمه معاملات و تبلیغات در سایت ممنوع بود مگر در امضا،بزرگواران این قانون از بین رفته؟
آقای hsib2 در کل قصد بی احترامی ندارم ولی به گونه ای احساس میکنم فضای شغلیم در خطر هست(هرچند خطری جزئی)بنا به همان دلایلی که اول متن بازگو کردم.امیوارم باعث آزردگی خاطرتان نشده باشم.

دوست خوب نگران نباشید به چند دلیل
1. مبلغی که شما از کارفرما دریافت می کنید برای
1. مدلسازی از روی نقشه های داده شده
2. نورپردازی با حساسیت های کارفرمایان امروزی
3. ساخت متریال برا ساس متریال های موجود در بازار مصالح ایران
4.ساخت یک ساختمان نه یک گوشه حمام یا آشپزخانه
5.رندر های طولانی vray
6. تهیه تصاویر متعدد
7.حمل و نقل و ارتباطات با کارفرما
8.و صدها مورد دیگر
9. به شما یه خونه می دند بسازید این یعنی (هال آشپزخانه حمام دستشویی و ....)
ولی مبلغی که من به دوستانم می دهم بیشتر برای مونتاژ مدل ها هست دوباره تمام کار های دوستان در چند مرحله توسط اعضای شرکت پرداخت می گردد تا کار تکمیل شود
شما هزینه ای که دوستان بابت انجام دادن یک یا دو مرحله از یک پروژه را دریافت می کنند با هزینه ای که شما بابت تمام مراحل دریافت می کنید مقایسه می کنید و این مقایسه ناعادلانه است .

ضمنا باز هم نگران نباشید چون من اصلا با صنف کارفرمایان شما کاری ندارم اصلا کار من برای اونها نیست
در کار من صحبت از نقشه و ... نیست

بنابراین دست مجری باز هست و نیازی نیست نگران جزئیات دقیق کار باشد.

شما فکر کردین من همیشه با این قیمت می خوام کار کنم نه عزیزم
لطفا به استراتژیک مدیریت بازار کار احترام بگذارید . اگه این کار صورت بگیره اونها ناچارند برای رقابت هم شده به من و امثال شما سفارش بدهند اونوقت تعداد سفارش زیاد می شود حالا ما هم نمی تونیم به همشون جواب بدیم ناچاریم قیمت ها راببریم بالا

دوستام من با برنامه ریزی که کردم مطمئن باشید به حق و حقوق شما احترام می گزارم

این دفعه اوله چون اصلا قضیه یک چیز جدید هست اصلا ارتباطی به کار شما نداره باید جا بی اندازم باید برای اونها بقبولونم
که این کار هم هست من بخش عمده این هزینه را در حال حاضر خودم متقبل شدم .

در ضمن برای چندمین بار اون مدلهایی که من در اختیارتون می گذارم همش در بازار موجود نیست نتیجه دسترنج بچه های
شرکت هست .

شما برای من مدلسازی یک ساختمان نمی کنید . فقط یک حمام یا آشپزخانه یا اتاق خواب
همچنین 80 در صد مدلها را من می دهم
اینقدر چونه نزنید یک بار امتحان کنید الان کسانی که برای من کار می کنند در هر یک و نیم ساعت یک کار جمع می کنند

کارفرمای شما یه کسی هست که اصلا از کار سر در نمیاره ولی من می خوام به دوستان کمک کنم البته اون دوستانی
که احساس می کنند لازمه یک کاری را تجربه کنند تا حرفه ای بشند .

این کار مثل دوره کارورزی بعد دانشگاه می مونه
خواهش می کنم اذیتم نکنید باور کنید آینده این کار برای همه ،چه اونهایی که برای من کار می کنند چه نمی کنند خوب هست.

اگه واقعا ناراحت هستید من دیگه پیغام نمی زارم و برای همیشه از این جمع خداحافظی می کنم . :sad:

hsib2

Member
ضمنا
با به احترامی که به قوانین این انجمن می گذارم اعلام می دارم

این کار بیشتر شبیه این هست که من می خوام یک فضای جدی یک پروژه را برای دوستانی که تمایل دارند فراهم کنم

می خوام اونها مثل روز های اول من به علت کم تجربه بودن در اجرای پروژه فرصت های کاریشون را خراب نکنند.

فقط دونستن نکات مکس برای پروژه کافی نیست

آیا نباید دوستان در یک محیط دوستانه یک فضای جدی را تجربه کنند آیا این ارتقا را مدیون وجود سایتی مثل مجید آنلاین نمی دونند

من حتی حاضر نشدم از شرکت . کارهای که انجام داده و اهداف و چشم انداز هاش صحبت کنم چون خواستم به قوانین سایت احترام بگذارم و تبلیغ شرکت را نکنم .

من از مدیر سایت تشکر می کنم که به من این اجازه را دادند تا این بحث را در اینجا ادامه بدم.

hsib2

Member
پیشنهاد می دم دوستانی که با hsib2 دارن همکاری می کنند، تجربیاتشون رو در اختیار بقیه هم قرار بدن. آیا واقعا روزی 7-8 تا کار دارین می زنین؟؟ و از شرایط هم راضی هستین؟؟

دوست من
هنوز کار شروع نشده فعلا که جلسه گفتگو شده هی شما پیام بدین هی من جواب بدم
می ترسم تا شما راضی بشین من 30 سال کاریم تموم بشه و بازنشسته بشم .

Divine Love

Well-Known Member
آقا شما وب سايتي چيزي ندارين؟
منم شايد با شما همكاري كنم. البته توي تابستان.
فقط رو قيمتش فكر كنم بايد يه تجديد نشري بكنين.

Farrokh

Active Member
با سلام من تمام پيغام هاي قبلي شما رو خوندم
در كل شما رو آدم صادقي نمي بينم !‌!‌!
حرفهاتون خيلي ضد و نقيضه !‌!‌!
نمي دونم دوستان چه طور به شما اعتماد مي كنند؟

در كل دوست دارم بدونم ميتونيد يك همچين كاري رو انجام بديد يا نه !؟

Farrokh

Active Member
با انجام كار سريع و ارزان خيانت مي كنيد به:
1.خودتان (يعني واقعا مي تونيد يك فضاي سه بعدي داخلي با كيفيت قابل قبول رو زود تر از 3 روز آماده كنيد؟ من دو ساله كه كارم فقط نماي داخليه نمي تونم زود تر از 3 روز كارو تحويل بدم !)در ضمن (خدمت دوستاني كه مي خوان تجربه بدست بيارن بگم كه توي يك همچين زمان كمي هيچ جيز ياد نخواهيد گرفت!)
2.مشتري(چرا كه مجبوريد آب تو شيرتون كنيدواز ظرافت و كيفيت كار بزنيد) نگيد نه!!!
3.آينده كاري تان(اگر ارزان كار كنيد تا آخر عمر بايد حمالي كنيد)در ضمن (به دوست عزيزHSIBتوصيه مي كنم كه با اين سابقه ي درخشانشان (اگر راست مي گن ) با نمونه كار هاي خودشون (كه حتما بايد خيلي حرفه اي هم باشه)برن و كار بگيرن نه اين كه تازه حالا بخوان رزومه درست كنند) نگيد بايد كار بچه ها رو نشون كار فرما بدم
4.همكارانتان(ارزش كار ديگران را پايين مي آوريد)
5.بازار(وقتي كه قيمت يك كار داخلي با كيفيت حد اقل 400000 تومان هست شما جاي مشتري باشيد كارتون رو نميديد به كسي كه 10000 تومان يا يك كم بيشتر مي گيرد؟)
6.هنر (فكر كنيد ميكلانژ يا پيكاسو يا هر هنر مند مشهور و با ارزش ديگري اگر مي خواست با 10000 تومان هنر نمائي كنه چه گندي ميزد ؟)(مجاني كار كردن در عرصه ي هنر خيلي ارزشمنده ولي ارزان كار كردن قبيح و خجالت آوره )

حالا با اين اوصاف هر كي دوست داره اين 6 خيانت رو انجام بده مانعي نداره من حاضرم بهش ده هزار و صدو پنجاه و پنج تومان براي يك فضاي داخلي بدم كافيه به من E-MAIL بزنه !!!
E-MAIL : [email protected]

amin2001

Active Member
کاملا درست میگی تابنده جان

hsib اگه میشه صداقتتو یه جور ثابت کن

10 تومان هم راس میگن خیلی کمه
اگه این کار رو انجام ندیم چون همه قیمت ها بالای 200 تومان اینا هست . خودتم بیشتر میتونی پول در بیاری
عجیبه که خودت با دستای خودت میخایی کاراتو 10 توما بفروشی
بچه ها راس میگن

اگه قیمت منصفانه نشه من که جا میزنم . من این جا دارم کلی پول میگیرم برا کارم
با این حساب ارزش کارام خیلی میاد پایین که

من نمیدونستم توی ایران حد اقل قیمت 400 تومنه
فک کردم صقف خاصی نداره

من که دنبال تجربه این حرفا نیستم

موقعیت شغلی فقط میخام

اگه جدید نظر نشه تو قیمت ها من که نسیتم

hamed1star

Member
اقا يكي به منم بگه اينجا چه خبره

هر كي يه چيزي ميگه من كه با نظره بقيه موافقتم رو اعلام كردم حالام اگه بچه جا بزنن منم باهاشونم

اخه بد تر از همه اينكه اگه اين اقا خيلي كار براش مهمه چرا پستاي بچه ها رو دنبال نميكنه

هر دفعه حالشو داره مياد يه چيزي ميگه...... اگه واقعا نياز داره بايد پيگيره كارش باشه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بههر حال نظر من نظر بقيس :d

:Mohsen:

کاربر باتجربه
هر كي يه چيزي ميگه من كه با نظره بقيه موافقتم رو اعلام كردم حالام اگه بچه جا بزنن منم باهاشونم

منم همينطور

10 تومن از كم هم كمتره، چون هيچ وقت 8 تا كار خوبو نميشه يه روزه تحويل بدي!!!!!!!!!!
hsib جان، نمي خواي تجديد نظر كني؟
در ضمن شما صحبتات خيلي مبهمه، تنها چيزي كه روش تاكيد داري اينه بايد 10000 تومن باشه، نه از كيفيت حرف ميزني نه از چيز ديگه

Farrokh

Active Member
ياد اون قسمت پينوكيو افتادم كه گربه نره و روباه مكار بهش ميگن 1 سكه طلا بكار تا 1 درخت كه ميوه هاش سكه ي طلاست جاش در بياد !!!

Farrokh

Active Member
از دوستاني كه من رو مورد لطف قرار دادن ممنون ام

remember :
food comes
food always comes to those who love to cook
قانون جهان تا بوده همين بوده!

Farrokh

Active Member
خواهش مي كنم اين پيغام (تا) بنده ي حقير رو سر لوحه ي كارتون قرار بديد
با انجام كار سريع و ارزان خيانت مي كنيد به:
1.خودتان (يعني واقعا مي تونيد يك فضاي سه بعدي داخلي با كيفيت قابل قبول رو زود تر از 3 روز آماده كنيد؟ من دو ساله كه كارم فقط نماي داخليه نمي تونم زود تر از 3 روز كارو تحويل بدم !)در ضمن (خدمت دوستاني كه مي خوان تجربه بدست بيارن بگم كه توي يك همچين زمان كمي هيچ جيز ياد نخواهيد گرفت!)
2.مشتري(چرا كه مجبوريد آب تو شيرتون كنيدواز ظرافت و كيفيت كار بزنيد) نگيد نه!!!
3.آينده كاري تان(اگر ارزان كار كنيد تا آخر عمر بايد حمالي كنيد)در ضمن (به دوست عزيزhsibتوصيه مي كنم كه با اين سابقه ي درخشانشان (اگر راست مي گن ) با نمونه كار هاي خودشون (كه حتما بايد خيلي حرفه اي هم باشه)برن و كار بگيرن نه اين كه تازه حالا بخوان رزومه درست كنند) نگيد بايد كار بچه ها رو نشون كار فرما بدم
4.همكارانتان(ارزش كار ديگران را پايين مي آوريد)
5.بازار(وقتي كه قيمت يك كار داخلي با كيفيت حد اقل 400000 تومان هست شما جاي مشتري باشيد كارتون رو نميديد به كسي كه 10000 تومان يا يك كم بيشتر مي گيرد؟)
6.هنر (فكر كنيد ميكلانژ يا پيكاسو يا هر هنر مند مشهور و با ارزش ديگري اگر مي خواست با 10000 تومان هنر نمائي كنه چه گندي ميزد ؟)(مجاني كار كردن در عرصه ي هنر خيلي ارزشمنده ولي ارزان كار كردن قبيح و خجالت آوره )

حالا با اين اوصاف هر كي دوست داره اين 6 خيانت رو انجام بده مانعي نداره من حاضرم بهش ده هزار و صدو پنجاه و پنج تومان براي يك فضاي داخلي بدم كافيه به من E-mail بزنه !!!
E-mail : [email protected]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا