1فضا ی 3 بعدی بسازید 10000 تومان دریافت کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hsib2

Member
سلام بر همگی
من تو کار آرشیتک هستم
از تمام علاقمندان به مدلسازی دعوت به همکاری می شود.
موضوع کار:
ما تصاویری را با راهنمایی های لازم به شما می دهیم و شما اون تصاویر را مدلسازی - بافت دهی می کنید.
و ما اون فایل را ازتون می خریم .
نمونه تصویر زیر
2d1l56x.jpg

5civpj.jpg

تقریبا کار ها فضا سازی حمام، آشپزخانه ، هال و اتاق خواب هست
تعدادی از مدل ها مثل مبلمان و غیره آماده است .اما همه اینطوری نیست .

آقا دست به دست بدین این کارو راه بندازیم ، منم یه جوون مثل شما اگه کاره راه بیفته اون موقعه یک تیم بزرگ میشیم
در آمد عالـــــــــــــی

تازه نگران نباشید اگر تو ساخت وساز با مشکلی مواجه شدین من خودم کمک می کنم .
روش کار هم اینطور هست که هر کاری که فرستادین من 10000 تومان به حسابتون واریز می کنم .

این آگهی کاملا جدی هست . لطفا فقط راجب کار پیام بگذارید.

ehsan_3dmax

Active Member
فكر نميكنيد يك مقدار زيادي داريد پول ميديد بابت اين كار؟
10000 تومن زياده من ميگم صلواتي انجام بشه!
آخه عزيز من اين تصاويري كه شما گزاشتيد رو يك 3d كار فريلنسر ميتونه با حداقل 50000 تومن انجام بده.
اميدوارم يكم بيشتر انصاف واسه دوستانتون بخرج بديد.
موفق باشي.

alizap

Member
آقا احسان شاید اگر کسی از مدل آماده استفاده کنه براش صرف کنه!
من که خودم اصلا نور پردازی و رندر بلد نیستم اما دوستان مثل روح ا... و خیلی های دیگه که مدل آماده دارن فکر میکنم براشون بصرفه.
اما اگر منظورشون این باشه که خود طرف سازنده باشه خیلی بی انصافیه!
من نظرم رو گفتم:)

amin2001

Active Member
سلام

همه چیز رو وقت نمیکنم مدلینگ کنم . بعضی جاها باید از مدل آماده استفاده کنم

10 تومان هم خیلی کمه
من برای یهماشین 60 تومان کمش میگیرم
شما بالای 40 تومان رو من حساب کن برای کارای این جوری
اگه خاستی
[email protected]

محارت هام : 3Dsmax.photoshop,Vray,maxwell,Fryrender
البته fryrender رو در حد معمولی بلدم . زیاد حرفه ای نیستم

در ضمن 2 تا سوال

1_چقدر وقت میدید برای یه پروژه ؟ !
2_کار در نحایت برای شما میشه یا فقط عکس رو میخایید ؟

hsib2

Member
ببینید دوستان
من گفتم که داریم کار را راه می اندازیم .
منم تازه کار را شروع کردم باید برای هممون بصرفه
من می گم بیائید دست به دست بدیم این کارو راه بندازیم بعد می تونم برم و ادعا بکنم کارم گرون شده
هنوز اول راهیم باید سعی کنیم خودمون را با کارها مون به کارفرما ها نشون بدیم
در ضمن بین یک نمونه کاری که برای دلت می زنی تا یک پروژه هزار تا نکته فاصله است.
پس لطفا چونه نزنید
من نمی گم ارزش این کار اینه من می گم الان شرایط من همینه
حالا هر کی دوست داره به تیم ما بپیونده شروع کنه
هر کی هم که نمی خواد یا قیمتش خیلی بالا ست و سرش شلوغه قرار داد چند تلیاردی و میلیاردی داره ... از این داستانا
لازم نیست اینجا پیغام بذاره
ولی یادتون باشه اگه قرار باشه دولت کاری برای من تو نکنه من و تو هم تو نخ چند و چوند کار باشم
باور کنید نمیتونیم کارمون را توسعه بدیم
من میگم
بیائید شروع کنیم من کارم راه بیفته سر قیمت با اون کسانی که با من از اول بودند کنار میام .

خلاصه خود دانی .
ولی این تجربه جالبیه بیائید اولین تیم اینترنتی را راه بی اندازیم
من برنامه های جالبی دارم .
دیگه وقت اون رسیده که دانش تون را کاربردی کنید وقت اون رسیده که خیلی ها بدونند که جوانان ایرانی می تونند
بدون تکیه به .... با همکاری هم کار های بزرگ انجام بدند. اولش سخت نمی صرفه و ... ولی بعدش که 100 تا تقاضا شد
کارمون را شناختند نوبت ما می شه که براشون ناز کنیم . اما الان مارا نمی شناسند تا بیام ناز کنم بگم نیروی متخصص
با این قیمت ها کار نمی کنه می گن برو دنبال کارت ولی فردا می گن چاکرتیم فقط زود کار ما را بزن قیمت مهم نیست
من می خوام از لحاظ روانی براشون جا بیندازم که با هر جا به غیر از ما کار کنه کارشون ضعیف تر از ما میشه
در ضمن من تحصیلات تخصصی در این زمینه دارم می تونم به صورت تخصصی برای بهتر شدن کاراتون کمک کنم
بابا جان اصلا فکر کن داری تمرین می زنی که ایراد کارتو بگیرند.و کاملا حرفه ای بشی .
ضمنا از مدیر انجمن به خاطر توجهی که به این مبحث داشتند تشکر می گردد. و تقاضا مندیم مساعدتهای لازم را جهت اطلاع رسانی
ایجاد انگیزش در اعضا و ... را مبذول فرمایند. و ما افتخار می کنیم که ارتباط در سایت اینترنی majidonline به قدری تزدیک باشه تا آنجا که بتونه شرایطی را فراهم بکنه تا اعضای اون بتونند از مرحله علم به عمل دست پیدا کنند.

حرف آخر
دوستان لطفا من را با کارفرمای مایه دار از خدا بی خبر اشتباه نگیرید . من یک جوان 29 ساله متخصص در cgو انیمیشن و سرشار از
انرژی که می خواد با دوستانش (خود شما) یک کار جدید را آغاز کنه .

hsib2

Member
اطلاعات بیشتر
تعداد فضا ها خیلی زیاده
شاید به 1000 یا بیشتر هم برسه
براشون نمی صرفه بیشتر از اینا بخوان پول بدن

AMiR

Active Member
حالا کلا اینم نا گفته نماند ، خرید و فروش خلافه قوانین ئه !

ehsan_3dmax

Active Member
ببینید دوستان
من گفتم که داریم کار را راه می اندازیم .
منم تازه کار را شروع کردم باید برای هممون بصرفه
من می گم بیائید دست به دست بدیم این کارو راه بندازیم بعد می تونم برم و ادعا بکنم کارم گرون شده
هنوز اول راهیم باید سعی کنیم خودمون را با کارها مون به کارفرما ها نشون بدیم
در ضمن بین یک نمونه کاری که برای دلت می زنی تا یک پروژه هزار تا نکته فاصله است.
پس لطفا چونه نزنید
من نمی گم ارزش این کار اینه من می گم الان شرایط من همینه
حالا هر کی دوست داره به تیم ما بپیونده شروع کنه
هر کی هم که نمی خواد یا قیمتش خیلی بالا ست و سرش شلوغه قرار داد چند تلیاردی و میلیاردی داره ... از این داستانا
لازم نیست اینجا پیغام بذاره
ولی یادتون باشه اگه قرار باشه دولت کاری برای من تو نکنه من و تو هم تو نخ چند و چوند کار باشم
باور کنید نمیتونیم کارمون را توسعه بدیم
من میگم
بیائید شروع کنیم من کارم راه بیفته سر قیمت با اون کسانی که با من از اول بودند کنار میام .

خلاصه خود دانی .
ولی این تجربه جالبیه بیائید اولین تیم اینترنتی را راه بی اندازیم
من برنامه های جالبی دارم .
دیگه وقت اون رسیده که دانش تون را کاربردی کنید وقت اون رسیده که خیلی ها بدونند که جوانان ایرانی می تونند
بدون تکیه به .... با همکاری هم کار های بزرگ انجام بدند. اولش سخت نمی صرفه و ... ولی بعدش که 100 تا تقاضا شد
کارمون را شناختند نوبت ما می شه که براشون ناز کنیم . اما الان مارا نمی شناسند تا بیام ناز کنم بگم نیروی متخصص
با این قیمت ها کار نمی کنه می گن برو دنبال کارت ولی فردا می گن چاکرتیم فقط زود کار ما را بزن قیمت مهم نیست
من می خوام از لحاظ روانی براشون جا بیندازم که با هر جا به غیر از ما کار کنه کارشون ضعیف تر از ما میشه
در ضمن من تحصیلات تخصصی در این زمینه دارم می تونم به صورت تخصصی برای بهتر شدن کاراتون کمک کنم
بابا جان اصلا فکر کن داری تمرین می زنی که ایراد کارتو بگیرند.و کاملا حرفه ای بشی .
ضمنا از مدیر انجمن به خاطر توجهی که به این مبحث داشتند تشکر می گردد. و تقاضا مندیم مساعدتهای لازم را جهت اطلاع رسانی
ایجاد انگیزش در اعضا و ... را مبذول فرمایند. و ما افتخار می کنیم که ارتباط در سایت اینترنی majidonline به قدری تزدیک باشه تا آنجا که بتونه شرایطی را فراهم بکنه تا اعضای اون بتونند از مرحله علم به عمل دست پیدا کنند.

حرف آخر
دوستان لطفا من را با کارفرمای مایه دار از خدا بی خبر اشتباه نگیرید . من یک جوان 29 ساله متخصص در cgو انیمیشن و سرشار از
انرژی که می خواد با دوستانش (خود شما) یک کار جدید را آغاز کنه .

دوست عزيز من اگر اينطوري با شما صحبت مي كنم به اين معني نيست كه با كارتون مخالفم.
اگر كسي واسش اين مبلغ مي صرفه خوب ميتونه با شما كار كنه و كاملا مختاره.
اما مشكلي كه اينجا بوجود مياد و شايد كسي متوجه اون نشه اينه كه كسي كه اينكارو ميكنه ارزش كار خودش رو پايين مياره.
و تاثير منفي اين نوع كاركردن بطور مستقيم بر همكارهاي اون فرد وارد ميشه.
چرا من نوعي كه 2 سال پيش انيميشن ساختماني دقيقه اي يك تومن زدم الان هم بايد دقيقه اي يك تومن قرارداد ببندم؟
چرا به كار ما به ديد ساير كارها نگاه نميكنن؟ همه چيز قيمتش 100 برابر بشه كار ما سي جي كارها بايد نرخش زيادتر كه نشه هيچ كمتر هم بشه؟!
حالا تمام اين مسايل به كنار بزرگترين مشكلي كه ايجاد ميكنيم با اين كار واسه خودمون اينه كه با دادن قيمتي كم اين انتظار رو در فرد كارفرما ايجاد ميكنيم كه با خودش ميگه بقيه كارامم با همين قيمت با طرف طي ميكنم.
به نظرتون اولين كسي كه از اين كار ضرر ميبينه كيه؟
صد البته كه در ابتدا خود فرد و بعد از اون بقيه ي 3d كارها.
اميدوارم قبل از قيمت دادن به اين مسايل كاملا توجه كنيد.
موفق باشيد.

hsib2

Member
دوست عزيز من اگر اينطوري با شما صحبت مي كنم به اين معني نيست كه با كارتون مخالفم.
اگر كسي واسش اين مبلغ مي صرفه خوب ميتونه با شما كار كنه و كاملا مختاره.
اما مشكلي كه اينجا بوجود مياد و شايد كسي متوجه اون نشه اينه كه كسي كه اينكارو ميكنه ارزش كار خودش رو پايين مياره.
و تاثير منفي اين نوع كاركردن بطور مستقيم بر همكارهاي اون فرد وارد ميشه.
چرا من نوعي كه 2 سال پيش انيميشن ساختماني دقيقه اي يك تومن زدم الان هم بايد دقيقه اي يك تومن قرارداد ببندم؟
چرا به كار ما به ديد ساير كارها نگاه نميكنن؟ همه چيز قيمتش 100 برابر بشه كار ما سي جي كارها بايد نرخش زيادتر كه نشه هيچ كمتر هم بشه؟!
حالا تمام اين مسايل به كنار بزرگترين مشكلي كه ايجاد ميكنيم با اين كار واسه خودمون اينه كه با دادن قيمتي كم اين انتظار رو در فرد كارفرما ايجاد ميكنيم كه با خودش ميگه بقيه كارامم با همين قيمت با طرف طي ميكنم.
به نظرتون اولين كسي كه از اين كار ضرر ميبينه كيه؟
صد البته كه در ابتدا خود فرد و بعد از اون بقيه ي 3d كارها.
اميدوارم قبل از قيمت دادن به اين مسايل كاملا توجه كنيد.
موفق باشيد.

ببینید
من که نگفتم همیشه اینطریه
اولا بین یک پروژه و هزار تا پروژه از زمین تا آسمون اختلاف قیمت هست
ثانیا با بررسی که کردم یک مدلساز متوسط می تونه روزی 2 تا از پروژه های منو بزنه
یعنی روزی 20000 هزار تومان یعنی در ماه 000 600 تومان فکر می کنی یک مدلساز که یک جا استخدام میشه
ماهی چقدر حقوق می گیره
همچنین این کار می تونه برای کسانی که دانشجو هستند یا جایی دارند کار می کنند و می خوان نیمه وقت کار کنند مناسب هست
در ضمن رابطه من با اونها فقط یک رابطه کارفرما با مجری نیست بلکه خیلی نکات ظریف هست که تو کار ،من می تونم بهشون
کمک کنم (در حد تجربه و تخصص) اصلا ببین این کار برای اونی نیست که یک شرکت داره ماهی یک میلیون داره اجاره میده
این کار مال اونی هست که می خواد یک جوری کار کردن جدی رو تجربه کنه یا ایراداش بر طرف بشه
اعتبار کسب کنه و خیلی چیز های دیگه خود من از استاد انیمیشنم تو دانشگاه خواهش می کردم اجازه بده من رایگان پیشش کار کنم
باسه چی برای اینکه در حین کار 1000 تا نکته باریک تر از مو یاد گرفتم که در هیج سایتی و کتابی و فیلم آموزشی نوشته و گفته نشده
اگه شما کسی هستی که کارت خیلی گرونه بهت تبریک می گم ولی بعضی وقتها باید خرج کرد و تحمل کرد تا اولا حرفه ای شد ثانیا رزومه کاری درست کرد و بعد مدعی کار گرون شد
الان من کسی را سراغ دارم که برای ساختن یک آهنگ 20 میلیون می گیره چرا چون معروف شده همیشه هم مشتری داره همون کار را کسی دیگه میزنه 2 میلیون
لطفا نگویید که این کار ها ارزش کار شما را پائین می آورد اتفاقا این کار باعث میشه 20 نفر مدلساز حرفه ای بشند تجربه کنند
رزومه کسب کنند و معروف بشند و یه روزی به من هم ناز کنند بگن من یه پروژه 200000000000000000000تومانی دستمه
وقت ندارم

برای فتح قله های بلند ، پله های کوچک را قابل بدان

amin2001

Active Member
اگه میشه شرکت رو معرفی کن
اسمی چیزی
یه لینک بده تا با شرکتش آشنا شیم. و خودمون هم یه صحبتی داشته باشیم
شاید بتونیم بیشتر از 10 تومان طی کنیم

hsib2

Member
اگه میشه شرکت رو معرفی کن
اسمی چیزی
یه لینک بده تا با شرکتش آشنا شیم. و خودمون هم یه صحبتی داشته باشیم
شاید بتونیم بیشتر از 10 تومان طی کنیم

مدیر اون شرکت منم
شمارتون را برام پیام خصوصی کنید باهاتون تماس می گیرم .

این کار اشتباهه کسایی که می خوان یاد بگیرن می تونن خودشون برای خودشون کار کنن تا یاد بگیرن البته سخته ولی برای حرفه ای شدن باید این کار ها رو کرد .
به نظر من کسایی که می خوان عضو بشن دارن آینده اقتصادی خودشون و دیگران رو نابود می کنن
این کار مثل این می مونه تو یک مسیر یک بار به یک تاکسی پول بیشتر بدی از دفعه بعد کرایه اون مسیر همون قدر میشه
من هم تا حالا برای جایی کار نکردم وفعلا دارم یاد میگیرم و در حدی هستم که بتونم برای شما کار کنم اما می دونم اگه الان کار کنم
آینده این کار و برای خودم ودیکران خراب کردم
ثانیا جسارت نباشه اما برای چی باید بچه ها به شما اعتماد کنن شاید این تقسیم سود عادلانه نباشه!!
دوستان بیشتر فکر کنین

Navidmilan

Well-Known Member
اين تاپيك براي من يادآور يك خاطره بود كه گفتنش هم بي مناسبت نيست. حدود 7 الي 8 سال پيش يعني قبل از دوران دانشجويي و ... اولين كاري كه ازش پولي در آوردم يك كار نماي داخلي براي يه آپارتمان مسكوني بود. ميدونيد چقدر گرفتم؟ دقيقا همين مبلغ ده هزار تومن كه اتفاقا با قيمت پيشنهادي دوستمون يكسانه. اصلا هدفم زير سوال بردن يا مخالفت كردن با ايشون نيست. اما چيزي كه براي خودم جالبه اينه كه از 7 الي 8 سال پيش تا الان تفاوتي كه حاصل شده اينه كه كار نماي داخلي همون 10 تومنه ولي كارفرماها ديگه به Scanline render هم قانع نيستن و رندر هاي آنچناني با Vray , ... نظرشون رو جلب كرده. اينكه تو اين مدت چه اتفاقاتي حاصل شده كه حتي با افزايش شبانه روزيه قيمت مسكن و سود حاصل از ساخت اون قيمت تبليغات ، طراحي ، مدلينگ (يا هرچي كه اسمشو ميذاريد) هيچ تغييري نكرده ، هر چقدر كه فكر كردم نفهميدم. اما تو اين 7 8 سال اتفاقاتي كه براي من افتاد اين بود كه به اين نتيجه برسم كه به 3ِD به صورت Fun يا لذت نگاه كنم(شايدم ضعف از خودم بوده). ميدونيد شرايط بد اقتصادي جامه دستاويزيه كه به كارفرماها اجازه ميده تا به فكر درآوردن بيشترين سود ممكن از نيروي كار باشن.
همه اين حرفها رو زدم در پايان هم ميگم كه مطمئنا هستن كسايي كه با شما به دلايل مختلف (اقتصادي و اعتباري و كسب تجربه ...)
با شما همكاري كنند. شايدم خود من با توجه به جبر زمانه مجبور به همكاري با شما بشم.

amin2001

Active Member
دوسته عزیز
وقتی مدیر اون شرکت تویی پس قیمت رو میتونی عوض کنی

من اصلا ایران نیستم که بخام شماره بدم
والا برای کمترین کار باید روی 60$ حساب کرد
10 تومان خیلی کمه . سالاد شیرازی هم درس کنیم بیشتر میدن :lol:
اگه برای ساخت این عکس ها نیاز دارن به منو شما . پس قیمت رو ما میزاریم .نه اونا !!

به نظرم همه ی 3 بعدی کارا باید بالای 60 تومان قیمت بدن
که ارزش کارمون بره بالا
!!

shah_amin

New Member
سلام.من برای کار ,حاضر به همکاری هستم.و برای نمونه کارهای بالا هم براتون انجام میدم.

hsib2

Member
این کار اشتباهه کسایی که می خوان یاد بگیرن می تونن خودشون برای خودشون کار کنن تا یاد بگیرن البته سخته ولی برای حرفه ای شدن باید این کار ها رو کرد .
به نظر من کسایی که می خوان عضو بشن دارن آینده اقتصادی خودشون و دیگران رو نابود می کنن
این کار مثل این می مونه تو یک مسیر یک بار به یک تاکسی پول بیشتر بدی از دفعه بعد کرایه اون مسیر همون قدر میشه
من هم تا حالا برای جایی کار نکردم وفعلا دارم یاد میگیرم و در حدی هستم که بتونم برای شما کار کنم اما می دونم اگه الان کار کنم
آینده این کار و برای خودم ودیکران خراب کردم
ثانیا جسارت نباشه اما برای چی باید بچه ها به شما اعتماد کنن شاید این تقسیم سود عادلانه نباشه!!
دوستان بیشتر فکر کنین

دوست عزیز لطفا یکبار دیگه با دقت تمام پیامهای من را بخوان بعد جواب بده

من 12 سال تخصص دارم درس انیمیشن و سی جی می خونم چه تو دانشگاه چه با هزار تا جزوه و کتاب سی دی اینترنت
و غیره ولی وقتی می ری تو کار میبینی چیزهایی هست که هیج جا بهت نگفتند.

یادتون نره وقتی به شما یه پروژه می دند منتظر نمی مونند که شما تازه تجربه کنی بگی آها تازه یاد گرفتم اصلا در طول اجرای یک پروژه حتی وقت نداری مرتکب یک اشتباه بشی در غیر اینصورت کارو خراب می کنی شاید کارو با چند تا خطا تحویل بدی اما دیگه وقت شما تمام شده . دیگه سابقه شما پیش اون کارفرما خراب شده . می دونی قیمت ضرری که می کنی چقدر زیاد هست . ازدست سابقه خوب نزد یک کار فرما = از دست دادون صد ها قرار داد . لطفا اجازه بدید دوستان خودشان تصمیم بگیرند.

در ضمن مثالتان هم هیچ درست نبود .
کسانی که الان عضو می شند و موفق به اجرای این پروژه می شند آینده اقتصادی خودشون را می سازنند به چند دلیل
1. تجربه یک پروژه اما بدون استرس چون کارفرما یکی از خود آنهاست و با توجه به تحصیلات(فوق لیسانس انیمیشن) و تخصص
در تمام زمینه ها ی سی جی و تجربه 11 سال (مفید) می تواند در حد امکان به اصلاح کار مجریان جهت بهتر شدن کار کمک
نماید.

2. یک اتحاد برای آغاز یک حرکت ولی کارفرما متعهد می شود در پروژه های دیگر ملاحظه دستمزد آنان نماید.

3. کسب اعتبار برای تشکیل یک رزومه معتبر .
4. پیوستن به یک تیمی که مدیر آن دارای یک شرکت کاملا قانونی با چشم اندازی جهانی است .
5.اجرای این پروژه بهانه ای است برای آماده شدن برای یک سلسله پروژه های که کارفرمایان در خارج از کشور و سرمایه دار هستند.

دوست عزیز اینو بدون منم از جنس شما هستم تا حالا کلی برای علم و تخصصم خرج کردم من یه آدم سرمایه دار زور گو نیستم منم می دونم تورم هست گرونی هست مشکلات ازدواج هست و... حالا شما اگه دوست داری به جمع ما بپیوند
اونجا که فقط 20000 صفحه نکته فقط راجب مدلسازی گیرت اومد متوجه می شی که چقدر فرق هست بین خونه کار کردند تا
با یک تیم تخصصی کار کردند .

hsib2

Member
توجه توجه توجه توجه
جهت حمایت بیشتر از 3d max کاران جوان و احترام به ارزش کار آنها و جهت احترام به تمام پست های منتقد و ناراضی
و احترام به درخواست مدیر انجمن آقا احسان اعلام می دارد
تقریبا 80 درصد از مدلهای فضا ها را در اختیار مدلسازان محترم قرار خواهم داد و هزینه پرداختی فقط بابت 20 درصد کار آنها خواهد بود

یعنی دیگه چونه نزنید چون روزی 7 8 تا می تونید کار بزنید کلی هم مدل خوشگل (رایگان) گیرتون میاد روزی 80 هزار تومان ماهی 2400000 تومان
یا علی دیگه شروع کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا