●● به انجمن عكاسي خوش آمديد ●●

Babak Sateli

Active Member
با سلام به تمامي دوستان

به درخواست بسياري از دوستان ، انجمن عكاسي امروز يكشنبه 28 دي 1382 افتتاح شد. از تمامي علاقمندان دعوت مي شود تا با حضور مداوم خود در اين انجمن ، آن را فعال كنند تا ديگران بتوانند از مطالب مفيد و ارزشمند ايشان استفاده كنند.

لطفاْ قبل از ارسال در اين انجمن ، قوانين سايت را به دقت مرور فرماييد. اين قوانين جهت آرامش كاربران و ساختن يك محيط دوستانه وضع شده‌اند. اميدوارم در كنار همديگر ، ساعات خوشي را در اين انجمن داشته باشيم.

قوانين سايت :
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?p=25665

خوش آمديد

iRWEBDES

Active Member
منم تبريك ميگم افتتاح اين انجمن رو اما لطفا مراعات كنيد اگر خواستيد عكس بفرستيد حتما لينك اون رو بنويسيد و مستقيم نفرستيد يا يك لوگو حداكثر تا اندازه 300 در 300 پيكسل برش درست كنيد

مهرداد كوهي

mizsia

Member
درست كردن اين انجمن كار بسيار به جايي بود !

موفق باشيد!

rahmani

Member
تبريك

با سلام.
من هم به همه اعضا و آقا مجيد تبريك مي گم. خيلي فكر بجا و جالبي بود.

متشكرم.

Salar

Active Member
اول تبريك ميگم به همه بچه هاي آنلايني
يه سوال داشتم...هدف از اين انجمن چيه؟...گذاشتن عكسهاي مختلف يا بهث در مورد ترفندهاي عكاسي...
ممنون

siavash45

Member
به نظر من بحث در مورد تكنيكهاي عكاسي يا ابزار عكاسي مهمتر از گذاشتن عكسهاي مختلف هست ..مگر اينكه عكس را خود فرد انداخته باشه و در مورد تكنيك اون توضيح بده.

Saeid Taheri

Active Member
من هم به نوبه خودم افتتاح اين انجمن رو به تمامي دوستان تبريك عرض مي كنم و اميدوارم بتونيم انجمن فعالي تشكيل بديدم
با تشكر موفق باشيد

Babak Sateli

Active Member
salar گفت:
اول تبريك ميگم به همه بچه هاي آنلايني
يه سوال داشتم...هدف از اين انجمن چيه؟...گذاشتن عكسهاي مختلف يا بهث در مورد ترفندهاي عكاسي...
ممنون
دوست عزيزم
تشكر از شما ، من در قسمت توضيحات اين انجمن مطرح كردم كه اهداف اين انجمن چيست :
هنرمندان و هنردوستان و عاشقان هنر عکاسی می توانند مطالب خود را در این انجمن قرار دهند. در این انجمن می توانید در رابطه با مطالبی همچون هنرعکاسی از مناظر طبیعی ، صورت و هر نوع حالت دیگر مطلب قرار دهید. همچنین می توانید در رابطه با نکات تکنیکی عکاسی نیز به بحث بپردازید.

منم تبريك ميگم به نوبه خودم به خاطر افتتاح بهترين موضوع در عين فراموش شدگيش.
اميدوارم در اين انجمن بتونيم با استفاده از حضور اساتيد مجرب و اهل فن اين عرصه من و ساير دوستان به يادگيري و افزودن مطالب و بار علمي خود بپردازيم
به هرحال باز هم ميگم دوست دارم دوستان در عين اموزش به چگونگي انتخاب عكس براي طرحهاشون هم بفرمايين . چند نكته بعد كه كم كم عرض خواهم كرد
موفق وپيروز باشين

hr2z

Member
سلام سلام سلام:
با تشكر از همه ي دوستان عزيز . ممنون از اينكه به پيشنهاد من پاسخ مثبت دادين
اميدوارو كه بتونيم اين انجمن رو هم پربار و سرپا نگهداريم
باز هم ممنون.

iwd_admin

Member
منم خيلي خوشحالم از ديدن اين بخش و اميدوارم مثل اون يكي بخشها فعال و زنده باشه.

mahyar_nel

Active Member
اقا منم به نوبه خودم تبريك ميگم و اميدوارم يكي از پربارترين انجمنها باشه
از اقا حميد هم تشكر ميكنم به خاطر اين نظر جالبشون

منم به نوبه خودم تبريك مي گم. و اميدوارم اين مجوعه هم مثل بقيه قسمتهاي فعال مجيد آنلاين . در بياد چون امروزه عكاسي ديجيتال بحثيه كه هر روز داره بزرگتر ميشه و بايد دونست تا بهترين بود....

davoodvajdi

Member
من هم افتتاح اين انجمن رو به تمام اهالي مجيد انلاين تبريك ميگم اميدوارم با كمك وهمفكري دوستان انجمن پر باري ايجاد كنيم هر چند خيلي دير اين انجمن افتتاح شد

MrMohi

Active Member
اینجانب هم افتتاح این انجمن رو تبریک میگم .تو دنیایی که هر روز داره به سمت دیجیتالی شدن پیش میره جای همچین انجمنی در این سایت خالی بود که به امید خدا پر شد.واقعا خوشحالم که شاهدم این سایت داره روز به روز رشد و پیشرفت میکنه.امیدوارم که این انجمن بتونه یکی از پربارترین هاش باشه

با امید موفقیت هرچه بیشتر

جدیدترین ارسال ها

بالا