■ مـسـابـقـه طـراحــي هــدر سـايـت مجـيــد آنــلايــن ■

mamali132002

Active Member
البته من يك توضيحي اينجا بدم كه فكر كنم سارا نگفته،
منظور من اين بوده كه توي طرحهاي كه تا به حال ارسال شده (حدود 15 طرح ) اين دو طرح انتخاب شدن بين اونها...
و براي اينكه كاربران سبك كار و حد و حدود كار دستشون بياد اين دو طرح رو قرار داديم

موفق باشيد

مجيد

طرح های خوبی هستن اما نه اندازه سایت هستن ( که ادعای اولین مرجع گرافیست ها رو داره)

و هم اینکه به نظرت یه خورده این سبک کارا قدیمی نشده ؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
محمدرضا منظور شما کدوم طرح هست؟

mamali132002

Active Member
همین 2 تایی که مجید داده بود شما بزارید
دیگه یواش یواش باید طراحی های وب متحول بشه ... تا 10 سال دیگه که نمیشه همین ترتیب جلو رفت.

البته جسارت نشه من منظور بدی ندارم ولی دیگه این سایت هایی که رو اصول دارن جلو میرن باید تغییر کنن مثلا بنر بالا باشه downlogo پایین باشه ( فکر کنم منظورم رو فهمیده باشین)

آخرین ویرایش:

P.A.Y.T.O.N

Active Member
ایراد کارتون اینه که از اول درست و حسابی موضوع رو جا ننداختین!!!
نه اندازش معلوم بود نه مدلش نه .....
از اول اگه این کارو می کردین اینقدر بچه ها گیج نمی شدن....
من خودم فکر کردم یه طرح مثل همینی که هست اون مجید آنلاین با اون پروانه هرو می خواین!!!

Lifer

Active Member
بابا بنده خداها همه چيز رو گفته بودن.
محمد جان بنظرم اين طرح ها رو گذاشتن تا شما غيرتي بشي يه طرح جديد بدي.

arashonline

Well-Known Member
همین 2 تایی که مجید داده بود شما بزارید
دیگه یواش یواش باید طراحی های وب متحول بشه ... تا 10 سال دیگه که نمیشه همین ترتیب جلو رفت.

البته جسارت نشه من منظور بدی ندارم ولی دیگه این سایت هایی که رو اصول دارن جلو میرن باید تغییر کنن مثلا بنر بالا باشه downlogo پایین باشه ( فکر کنم منظورم رو فهمیده باشین)

من به نوبه ي خودم هم دوست دارم در مورد سبك جديد و شيوه هاي نوين چيز ياد بگيذم هم كار ببينم.....:wink:

GFX Master

محمدرضا اگر نمونه ای از چیزی که منظورته ممنون میشم بذاری. فکر کنم به قول تو جالب باید باشه. شایدم بشه یه نمونه کار برای بچه ها

dark.designer

Active Member
سلام به همه مدیرا و مجیدی ها یه خواهش داشتم اینکه اگه میشه فک کنم میشه که بشه اینکه مسابقه تا 10 شهریور باشه منظورم تا شب دیر وقت آخه من هنوز رو طرح اصلی زیاد کار نکردم میدونم این مشکل شما نیست اما من سعی میکنم هر چی سریعتر تموم کنم کمی کارش مونده نمیخوام زحمتام به باد بره ممنون.
مخلص همه مجیدیا ...

GFX Master

خوب امروز تازه 8 شهریوره شما یعنی بیشتر از 2 روز دیگه میخوای روش کار کنی؟!

فکر کنم اگر ادامه بدی تا جمعه که 10 شهریوره بتونی تکمیلش کنی.

dark.designer

Active Member
سارا جان باور کن این یه طرح دومی که میزدم به قدری عصابمو خورد کرد که دیگه ...
رفتم سراغ یه طرح دیگه فک کنم طرح اصلیم این باشه که دارام روش کار میکنم سعی میکنم زودتر تمومش کنم.

dmoukh

Member
هدر

سلام
من قصد شركت در مسابقه رو ندارم چون مي دونم طرحم آخر مي شه
فقط مي خوام نظر بدين هر چند گفتند هدر ها رو نشون ندين ولي همونطور كه گفتم قصد شركت در مسابقه رو ندارم

پیوست ها

• heder.jpg
    heder.jpg
    106.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • hederr.jpg
    hederr.jpg
    113.4 کیلوبایت · بازدیدها: 16

dark.designer

Active Member
آقا وقتی میگن نشون ندین یعنی ندین بابا شما میفرستادی شاید هم برنده میشدی دیگه اگه هم نمیشدی خوب چیزی از دست نمیدادی که عزیزم تو که زحمتتو کشیدی.
ببین اگه موافقت کنن بفرست امروز آخرین روزه!

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام
من قصد شركت در مسابقه رو ندارم چون مي دونم طرحم آخر مي شه
فقط مي خوام نظر بدين هر چند گفتند هدر ها رو نشون ندين ولي همونطور كه گفتم قصد شركت در مسابقه رو ندارم
eeeee... از کجا می دونی طرحت آخر میشه ؟؟؟
آقا بگو من کی می میرم ؟؟؟؟ :lol:

طرحت رو بزار تو قسمت نظر خواهی و گالری ( تو تاپیک جداگانه ) تا بچه ها نظر بدن...

مخلصیم .:. نیما

alavis

Member
dmoukh جان سلام

من که خوشم امد از طرحت شرکت میکردی ضرر نداشت اگه شد و دوست داشتی لطف کن psd اینو بزار شاید من بخوام واسه سایتم ازش استف کنم

GFX Master

من دیشب به مجید اقا پیام دادم ولی فکر کنم ایشون بخاطر مشغله ای که دارن نرسیدن جواب بدن به هر حال طی همین یکی دو روز اعلام خواهد شد.

dark.designer

Active Member
بحرحال ما بی صبرانه منتظریم
ولی یه چیزی هم بگم نمیدونم چرا اما اینطور حس میکنم که بچه های سایت به این موضوع اصلا توجه نمیکنن نمیدونم دلیلش چیه اما من که اینطور برداشت میکنم از پیغام ها و حرفا و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا