╫ لوگوی شرکت کاکتوس ╫

main

Well-Known Member
یزدی جان لوگو خیلی عالی طراحی شده .... تبریک میگم
ولی فک کنم معمولا اسم دسمال کاغذی رو اسم گل های لطیف میذارن تا کاکتوس :lol::lol::green:
مزاج کردم...:green:
موفق باشی :rose:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام لوگوش قشنگ شده/ اما خب خوب مفهوم کاکتوس رو نمیرسونه!!!/ نمیدونم چرا، ولی حس میکنم ناهماهنگه!!/موفق باشیــ.

آخرین ویرایش:

yazdi_2007

Well-Known Member
یزدی جان لوگو خیلی عالی طراحی شده .... تبریک میگم
ولی فک کنم معمولا اسم دسمال کاغذی رو اسم گل های لطیف میذارن تا کاکتوس :lol::lol::green:
مزاج کردم...:green:
موفق باشی :rose:

واسه خودم هم سوال بود که اینجوری جواب دادن : نگاه به پوستش نکن ، اون درون اینقدر نرمه که نگو :green:
:)

Alireza Saeedi

Active Member
خیلیی خوشمل شده یزدی جون !!
مفهمو دستمال کاغذی رو میرسونه ولی به نظر من کاکتوس مهمتر بود ...
smiley-angelic008.gif

fa.sa

Member
سلام لوگوش قشنگ شده/ اما خب خوب مفهوم کاکتوس رو نمیرسونه!!!/ نمیدونم چرا، ولی حس میکنم ناهماهنگه!!/موفق باشیــ.
سلام
منم موافقم .خیلی مفهومو نمی رسونه شاید بخاطر حالت لطیفیه که به اون برگ سبز دادی با کاکتوس نوعی تناقض ایجاد کرده ...
ولی در کل کار جالبیه. موفق باشی.:)

yazdi_2007

Well-Known Member

ممنون جواد جان عزیز ، واسه Main هم گفتم ما به درونش می اندیشیم :green:

خیلیی خوشمل شده یزدی جون !!
مفهمو دستمال کاغذی رو میرسونه ولی به نظر من کاکتوس مهمتر بود ...
smiley-angelic008.gif
مرسی گلم :) هیئت مدیره بیشتر دستمال کاغذی براشون مهمه !!
چه بازار لوگویی داغیده شده :دی
خیلی خوبه یزدی جان
:rose: بپا نسوزی :green:
سلام
منم موافقم .خیلی مفهومو نمی رسونه شاید بخاطر حالت لطیفیه که به اون برگ سبز دادی با کاکتوس نوعی تناقض ایجاد کرده ...
ولی در کل کار جالبیه. موفق باشی.:)

ممنون دوست خوبم :wink: به Main و javad توضیح دادم :cool:

alionline1366

Active Member
خیلی چشم نواز نیست کار و مفهوم کاکتوس رو هم کلا نمیرسونه بعد در ضمن چرا فارسی انگلیسی کار کردی بوزر خارجی اصلا نمیتونه کاکتوس رو بخونه تو این لوگو

H@DI-LI

Member
سلام.
ایده ی خوبیس که دستمال از تو k بیاد بیرون. ولی باس لوگوت هم خونده شه دیگر. اگر قسمت پایین k رو که اونجوری به هم وصل شده جدا کنی بهتر خونده میشه. :green:

perna

Member
خوشجله ، ایدت خوبه و این شعار هم عاایه:

نیگا به پوستش نکن ، درونش اینقده نرمه که نگو... :lol:

خیلی شعار منطقی و عقلانی ایه ...1!! ولی در مورد کار شما یزدی جان ، کارت عالیه با رنگ بندی قرمزش هم خیلی حال کردم..!!

جدیدترین ارسال ها

بالا