•◦• ماهی مکانیکی •◦•

mkf.cgi

Member
به به ميبينم كه به سلامتي كار تموم شده و از اين حرفا ,اين خيلي خوبه كه طرحي كه زدي تبديل به يه مدل سه بعدي شده.
تبريك ميگم,
خود ماهي كه با طرح زده شده هيچ مشگلي نداره كامله, فقط يه چيزي چرا اين همه ورتكس و پوليگن ريختي به پاش؟حتما به خاطر ديسپليس يا يه چيزي تو همين مايه هاست وگر نه به نظرم با 1000 تا ورتكس حتي كمترميشد كار رو تموم كرد!
موفق باشي همكار cg خور عزيز.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
كاملش خوب شده
خوب اگه سيستمت نميكشه بيا اجزاي محيطو جدا جدا بساز بعد توي فوتوشاپ باهم تلفيق كن
حيفه كه تا اينجا اومدي بيخيال بقيش بشي
بعد، به نظر من پيچها خيلي زيادن، شولوغش كرده

کار هنوز زیاد داره، مثلا باید واشرای رو بدن ماهی رو ببینم با دیسپلیسمنت میشه خوب درآورد یا نه و...

اين چه كاريه!؟ تو كه همه چيزو مدل كردي، خوب مدلشون كن ديگه، 4 تا پليگان بيشتر، چون ديسپليسمنت هم كارو سنگين ميكنه

Farrokh

Active Member
خوبه

ولی من بیشتر دوست داشتم که سرش جای یه لایه ورق فلزی یه حجم تو پر باشه
و ضمنا به بدنه هم وصل باشه که توجیه فیزیکی داشته باشه

AVGHH

Member
فقط يه چيزي چرا اين همه ورتكس و پوليگن ريختي به پاش؟حتما به خاطر ديسپليس يا يه چيزي تو همين مايه هاست وگر نه به نظرم با 1000 تا ورتكس حتي كمترميشد كار رو تموم كرد!
چون همه پیچها (109 تا) turbosmooth 2دارن، ضمنا اون تیکه های توری خودش کلی پالیگان داره منم یه turbosmooth فک کنم 2 یا 1 بهش دادم.
با 1000 تا؟!! ساده ای؟!

خوب اگه سيستمت نميكشه بيا اجزاي محيطو جدا جدا بساز بعد توي فوتوشاپ باهم تلفيق كن
حيفه كه تا اينجا اومدي بيخيال بقيش بشي
مطمئنا همینجوری ولش نمیکنم، احتمالا اگه خدا بخواد گوش شیطون کر انشاءالله...، میخوام سیستم جمع کنم. یا میذارم با اون کارو تموم میکنم یا همین کاری که گفتی رو میکنم.
اين چه كاريه!؟ تو كه همه چيزو مدل كردي، خوب مدلشون كن ديگه، 4 تا پليگان بيشتر، چون ديسپليسمنت هم كارو سنگين ميكنه
اتفاقا اول اونا رو مدل کردم، ولی چون به دلم نَشست از بامپ استفاده کردم.
بعد، به نظر من پيچها خيلي زيادن، شولوغش كرده
شاید! نمیدونم. چیزیه که تو اسکچ بوده.

و ضمنا به بدنه هم وصل باشه که توجیه فیزیکی داشته باشه
داداش درسته تخیلیه ولی همینجوری الکی الکیم که نیس که! تو وایره دقت کن به بالا و وسط و جلوس سر 3، 4 تا اتصال براش گذاشتم.
اگه وایر کامل میذاشتم توش بهتر معلوم میشد.

ممنون از همتون :rose:

Mandana

Active Member
په نظرم خعلی قشن شده عبدالوهاب هاین...
به جون تنها بچه ام اگر بیخیالش بشی میدونم یا تو///بابا حیفه به این قشنی شده اینهمه ناز ناز روش کار کردی حالا میخوای بیخیال بشی؟ حیفه حیفه حیفه
خوب توی ویوو پورتت اون اجزایی که لازم نیستن موقع ادامه ئه کار رو هایچ بهاین، موقع رندر همه رو آنهاید بهاین..فوقش یکم رندرت طول می کشه دیگه...اما جدی گناه داره بیخیالش بشی در حقش ظلم می کنی
همینا دیگه.بهانه نیار منتظر ادامه اش هستیم ^.^
موفق باش:rose:

ali_tavanaie

Well-Known Member
من قدیما عاشق روباتیک و این چیزا بودم، ماهی شما ساختار جالبی داره اما من فکر میکنم اگر چند تا تغییر در اون بدی بیشتر حالت روباتیک به خودش می گیره.
مشابه دوست عزیزمون به نظر من هم بهتر میشد اگر هر قسمت ماهی در قسمت دیگه فرو میرفت تا قابلیت حرکتش ملموس باشه، یعنی اینکه با چرخش ماهی هر قسمت توی قسمت دیگه بره تا یک سمت ماهی جمع بشه و سمت دیگه باز بشه ، میگم یه نگاه به ساختار خرخاکی ها بکنی بد نیست ساختارش خیلی شبیه ساختاراین ماه هست
بعد یک چیز دیگه، اون چیزایی که روی بدنه ماهی هست پیچه؟اگر پیچه من فکر میکنم جلوی حرکت روون ماهی رو میگیره ، میشه برای استحکام ماهی بین هر قسمت یک جسم مثل غضروف یا لاستیک گذاشت که قابلیت ارتجاع هم داشته باشه ، در ضمن اگر دهن ماهی هم یک لولا داشت که باز میشد خیلی خوب میشد.
در کل جالب شده و این چیزایی که من نوشتم بیشتر نظرات شخصیه و فکر کنم با این تغییرات جالب تر بشه.

AVGHH

Member
په نظرم خعلی قشن شده عبدالوهاب هاین...
به جون تنها بچه ام اگر بیخیالش بشی میدونم یا تو///بابا حیفه به این قشنی شده اینهمه ناز ناز روش کار کردی حالا میخوای بیخیال بشی؟ حیفه حیفه حیفه
خوب توی ویوو پورتت اون اجزایی که لازم نیستن موقع ادامه ئه کار رو هایچ بهاین، موقع رندر همه رو آنهاید بهاین..فوقش یکم رندرت طول می کشه دیگه...اما جدی گناه داره بیخیالش بشی در حقش ظلم می کنی
همینا دیگه.بهانه نیار منتظر ادامه اش هستیم ^.^
سلام هاین هاین، حرفات مثه یه چماق بود تو سرم که منو از خواب بیدار کرد
vahidrk.gif
و وای! من چقد الان امیدوار و متنبه و متحول شدم!
حتما ادامه میدمش، حتما!
bliss.gif

hitler.gif
هاین هاین

مشابه دوست عزیزمون...
اون دوستمون یه پیشنهادی داد ولی همونطور که تو جوابم به اون دیدی من متوجه منظورشون نشدم، ولی با توضیحات الان تو کاملا منظورتون رو گرفتم، قلمبه!
نظرت کاملا برام محترمه ولی من ماهی ئی میخواستم بسازم که با قطعات مکانیکی فلزی باشه، که تو صحنه ای که... (به دلیل لو رفتن سوژه کاریکاتور سانسور شد!) هس باشه.
ولی پیشنهادات (مخصوصا لولائه) جالب بود، کاشکی زودتر میگفتی که همون موقع روش کار کنم.

بازم ممنون از هاین هاین و علی جان :rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا