๑۩۞۩๑ عیدانه ๑۩۞۩๑

Mandana

Active Member
سلام همگان دوست چانها خوبین؟ ^.^
خوب اینهم عیدی که قولشو داده بودم.امیدبارم خوشتون بیادش ^.^
برای دیدن عیدیتون، از منوی انتخاب سریع قالب، "قالب اصلی مجید آنلاین" رو انتخاب کنین
می دونم قالب هنوز کار زیاد داره .اما برای بهتر شدنش به نظر شما نیاز داریم
خیلی از دوست جانها با قالب قبلی مشکل داشتن و براشون کند شده بود.در قالب فعلی بخش هایی که باعث کند شدن سایت میشد بنکلن حذف شدن و می به شخصه با قالب دیفالت از لحاظ سرعت در شرایط یکسان مقایسه کردم، از نظر سرعت لود شدن تضمینش می کنم ^.^
هر کجا احساس می کنین مشکلی داره و می تونه بهتر باشه، اطلاع بدین تا رسیدگی بشه و مشکلش بر طرف بشه
در طی 13 روز عید، کم کم قالب جا می افته و مشکلاتش بر طرف میشه
البته این تنها عیدی نیست، کلی سورپرایز دیگه هم هست که کم کم متوجه اونها هم میشین:D
جا داره از زحماته مجید و سارا قدردانی ویجه بکنم
همین دیگه.منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده تون راجع به قالب جدید استم:wink:

سال نو تون قشنگ و پر گل و چیزهای ناز:rose:
عیدتون مبارک:oops::oops::oops::oops:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مرسی مانی جان.

منم عید رو تبریک میگم و امیدوارم بچه ها خوششون بیاد.

البته این رو هم بگم که هنوز کلی از چیزهایی که قالب لازم داره تا کامل بشه مونده و ایشالا کم کم اضافه میشه.

مشکلی اگر به ذهن کسی رسید مطرح کنه لطفا.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام مانی
خوفی ؟
عجب کاری کردی
من که اول سایت بالا اومد ترسیدم و پشت صندلی قایم شدم
ولی دستت طلا

یک پیشنهاد اگه ممکنه برای این طرح یکی دو رنگ دیگه هم بزنی
شاید یکی از رنگ قرمز زیاد خوشش نیاد
اگه ممکنه یک ابی روشن و آروم هم واسش بزن
ممنون

Erfan

Active Member
سلام مانی
خوفی ؟
عجب کاری کردی
من که اول سایت بالا اومد ترسیدم و پشت صندلی قایم شدم
ولی دستت طلا

یک پیشنهاد اگه ممکنه برای این طرح یکی دو رنگ دیگه هم بزنی
شاید یکی از رنگ قرمز زیاد خوشش نیاد
اگه ممکنه یک ابی روشن و آروم هم واسش بزن
ممنون

اصلاً تابلو نبود که استقلالی هستی :lol::lol:

:rose:

animations

Active Member
وااای... حساب قلب ما رو بکنین که ضعیفه. دو سه تا دیگه از این شوک ها می کشه آدم رو... :D

ولی بی شوخی، خیلی عالی شده. ممنون از زحماتتون. فقط هنوز بهش عادت نکردم، غریبی می کنم. الان که یه دوری زدم توش خوب بوده. فقط به جای دکمه "تشکر" برام یه خط نوشته: "تعداد تشکرها (از کاربران دیگر)" روی این که کلیک کردم تشکر شد.

مرسی مانی جان... عید شما هم مبارک. :rose:

NAKOOT

Well-Known Member
ایولا داره بخدا
cancan.gif

البته مانی اون هدر قبلی رو که نشونم دادی رو من بیشتر می پسندیدم، سبک تر بود، اما اینم عالیه
dancing1.gif

کلا هر کاری می تونید بکنید که کسی نتونه قالب رو کش بره!!
chase.gif

خسته نباشید به مانی و سارا که وقت گذاشتن برای قالب، مرسی
127fs1601347.gif

leili1

Active Member
منم دلم خاست تبریک بگم
عید همه مبارک سال خوبی داشته باشید
من از قالب جدید زیاد خوشم نیومد :دی
خسته نباشید

DIMO

Active Member
سلام به همگی...
یه خسته نباشید میگم به افرادی که در طراحی قالب جدید دست داشتن....قالب خوبی شده،ساده در عین حال زیبا...فقط چرا طرحی واسه دکمه تشکر در نظر گرفته نشده..؟یا اینکه مشکل از کامی من هستش....خوب اون دکمه گزارش نوشته نامناسب هم ناخوانا هستش...

دیگه هیچی...ایشالا تو این سال نو،همگی شادی و پیروزی رو تو تمام مراحل زندگیشون تجربه کنن....

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اره جالب شده نخسوزن اون پترن زیر

اگه میشه زردش بیشتر کنید :d ( رنگ زرد مایل به نارنجی (پرتقالی))

سرعت لود هم خوبه اما تو صفحه اول یکم بهم خوردگی من دارم ( باکس پیغامها و ...)

GFX Master

ممنون که نظراتتون رو گفتید.

در مورد دکمه ی تشکر ، نه درست میبینید! الان اشکال داره. که به زودی درست میشه.

اون متن گزارش به مدیر هم همینطور.

کلا هنوز ایراد زیاد داره قالب.

فقط چون مجید قول داده بود که برای عید آماده اش کنه و بچه ها رو سورپرایز کنه بنده خدا شبانه روز روش کار کرد و گفت فعلا قرارش بدیم که بدقولی نشه و بعد تا آخر تعطیلات به مرور ایراداتش رو با کمک بچه ها رفع میکنم.

بچه هایی هم که احساس میکنن با قالب های دیگه راحت هستن میتونن براحتی هر کدوم از قالب ها رو انتخاب کنن.

شهرام کدوم هدر رو میگی؟! چون به جز این هدر یه هدر دیگه هم هست که هدر اصلی ئه. این هدر فقط برای عید هست و بعد از عید هدر اصلی گذاشته میشه که البته شبیه همین هست با یکمی تغییرات.

GFX Master

اره جالب شده نخسوزن اون پترن زیر

اگه میشه زردش بیشتر کنید :d ( رنگ زرد مایل به نارنجی (پرتقالی))

سرعت لود هم خوبه اما تو صفحه اول یکم بهم خوردگی من دارم ( باکس پیغامها و ...)

حالا کجاش رو دیدی ایمان!؟ :D

کلی پترن و اینای دیگه هم هست که به مرور اضافه میکنیم و مطمئن باش خیلی قشنگ تر میشه.

دقیقا کجاش رو میگی زرد مایل به نارنجی کنیم؟! میدونی که نارنجی مای فورایت کالر من هست!! :oops: میخوای بگم کل سایت رو اصلا نارنجی کنن؟! :D

دقیقا بهم خوردگی صفحه ی اولت چیه؟! میشه یه اسکرین شات بذاری؟

Erfan

Active Member
منم اون هدر رو دیدم ... قشنگه !!!

بعدش یه چیز دیگه ... اون نسخه ای که من دیدم تهش زده بود Design by : Mandana_ns :دی

Mandana

Active Member
سلام همگان خوبین؟
نه بابا دکمه ی تشکر هم داره.نمی دونم چرا لود نمیشه :دی
حالا فعلن پسورد اف تی پی رو فراموش کردم صبح از مجید می پرسم دکمه رو اوکی می کنم :دی
اون قالب بنکلن بیخیالش شدیم عرفان.چون قرار شد رنگ بندی عوض بشه.حالا شاید بعدن اون قالب رو گذاشتیم برای دانلود بقیه :دی
ایراد هنوز زیاد داره کلی این قالب.قسمتها بعضی هاشون مچ نیستن.کم کم روشون کار می کنیم تا برطرف بشه مشکلها
فردا پسورد اف تی پی رو که گرفتم باز بعضی قسمتها رو اوکی می کنیم..یک سری ایرادها رو هم بچه ها توی پیغام خصوصی گفتن که دستشون درد نکنه بسی اونها هم ^.^
واسه رنگ دیگه ی قالب هم چشم.در اولین فرصت یک ورژن آبی رو هم میذاریم توی لیست قالبها.قالب قبلی رو برداریم پس دیگه؟ کسی مخالف نیست؟ :دی

animations

Active Member
...
دقیقا بهم خوردگی صفحه ی اولت چیه؟! میشه یه اسکرین شات بذاری؟

منم این مشکل رو دارم سارا جان. رزولوشنم 1024*768 هست. عکسهاش رو گذاشتم.

فقط چند تا سوال و پیشنهاد: (نزنین منو) :snap:

- تاپ گالری رو دیگه نمی ذارین صفحه اول؟
- وقتی یه نوشته رو لینک می دیم، رنگش شبیه بقیه نوشته هاست. می شه این عوض بشه؟ یعنی مثل قبل، رنگ لینکها از وسط متن معلوم باشن؟
- کاش یه کاری می کردین که انجمن هایی که زیر مجموعه انجمن های دیگه هستن، معلوم باشن. الان مثلا وقتی می ریم توی "برنامه ها و مسائل مربوط به گرافیک سه بعدی"، معلوم نیست کدوم زیر مجموعه کدومه. همش قاطی شده.
- رنگ کاربران ویژه خیلی ستمه. کاش یا عوض می کردین، یا دو سه تا رنگ می ذاشتین خودشون انتخاب کنن.
- گرافیک بخش social groups رو می شه عوض کرد یا فعلا همین می مونه؟

دیگه روم نمی شه بیشتر بگم. دستتون درد نکنه. قالبی که ساختین هم سبکه، هم قشنگ...
راستی، با این minimize که توی صفحه اصلی گذاشتین برای انجمنها هم خیلی حال کردم. دمتون گرم. :oops:

پیوست ها

• forum.jpg
    forum.jpg
    142.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • forum-.jpg
    forum-.jpg
    166.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا