๑۩۞۩๑ سری ئه جدیده کارهام...๑۩۞۩๑

Erfan

Active Member
العان آباتارت رو نگاه کن ببین عمرن عوضش نمی کنم معنیش چیچی هه :دی
ممنونم که عوضش کردی.این بیشتر بهت میاد :rose:

من اصولاً آدم با گذشتی ام :lol: گفتم دلت نشکنه وعوضش کنم چون حس کردم حسودیت میشد به آباتارتم :lol:
حالا غصه نخور دیگه ...

عوضش کردم :دی

hosienmax100

3D Artist
ماندانا سلام بشر نیستی؟ منم نیستم/ کلا مشکلی نیست هممون نیستیم /

کارها رو حال کردم آفرین تغییر توکارهات و ایده هات قابله احساسه .....

سرعتم پایینه ولی دیدم کارارو اون دست رو خوشم اومد...

موفق باشی

MrHossein

Well-Known Member
من فقط میتونم تشکر کنم که این طرح ها رو برای ایده گرفتن توی سایت قرار دادید. چون اینجا همه اساتید جمع شدن ما یکی فقط نگاه می کنیم

navidba

Well-Known Member
مانی از کی به اینجا سر نزده بودم.. sorry که زودتر بهت به خاطر کارات تبریک نگفتم... همشون قشنگ بود ... فقط اونی که گذاشتین توی تاپ گالری از همشون قشنگ تره...
قربانتان
نوید

Mandana

Active Member
ببین کی اینجاست ؟ مگه شما هنوزم اینجا فعالیت میکنی :دی

بلا دختر من از تقویم ها اصلاً خوشم نیومد . به این دلیل که انتظار اجرای قویتری ازت میره .

اما طرح های شخصیت باحال شدن . اول از ماسکه رادیو اکتیوه خوشم میاد بعدش از تمدن بعدش از دختره تو شب و بعدش از اون پسره که خوابیده.

همینا دیگه ...

شاد زی

شاید چون بیشتر سلیقه خانومانه پشتش خوابیده زیاد خوش ات نیومده..اما خودم دوسشون میدارم :دی
میسی.کلی ممنونم دوست جونه کم پیدا :دی پیدات نیستا حواس ات هست که؟ :سوت:
موفق بباشی ^.^

سلام مانی , خوفی ؟ :دی
کارات خیلی خوب شدن , ولی بچه ها رو بد عادت کردی :دی :دی انتظار کلی اجرای قوی تر ازت میره .
ولی در کل کارات قشنگن . کار آخریتو خیلی دوس دارم . تو اونکار دسته , جنینه یکم اذیت میکنه . انگار ورق مانند ئه :-؟ میخواستی
این حس رو بده ؟

موفق باشی
محمد

سلام محمد هاین خوبی؟ ^.^
نی دونم.اما خودم این کارهام رو دوس داشتمشون :دی اما خوب ایرادی دارن خوشحال میشم بشنوم..باسه نظرخواهی گذاشتم دیگه :دی
میسی کارهای می هم تورو دوس دارن :دی
نمی دونم.خودم همچی حسی نداشتم راجع بهش.یکم بیشتر توضیح میدی حبیبی؟:oops:

سلام خوفي؟
كاراي قشنگي گذاشتي بعضي هارو تو نگارخانه ديده بودم،در كل قشنگنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن!!!:rose:
اسمايل نداشتم بزارم شرمنده:lol:،چندتا از كاراتو مي خوام كه بزارم تو نمايشگاه اگه اشكالي نداشته باشه فايل رو برام پستي بسندي؟!؟!؟!

با تشكر،عرفان ة.ة

سلام عرفان جان.ممنونم از لطفت..کلی لطف داری ^.^
نه متاسفانه امکانش نیست چون وجهه خوبی نداره کارها در دو جا نمایش داده بشن.این نمایشگاههم قراره کل اش برای حمایت از بچه های بی سر پرست باشه و میشه گفت کارها مال من نیست خیلی هاشون فقط برای این نمایشگاه اند
از لطف ات ممنونم و موفق باشی دوست جان :rose:

آفرین آفرین.

داری پیشرفت می کنی
220.gif

نمیزاری نمیزاری یهو سیلی از کارات رو میزاری ملتی غافلگیر میشن.

موفق تر باشی
39.gif

میسی میسی
هاها جدی پیرفت کردم یا پسرفت؟ :دی
تو هم موفق تر بباشی دوس جون:oops:

قبلا نظراتم رو نثارت کرده بودم! :دی

از آخرین کار خیلی خوشم اومد و بنظرم کار بامعنی و زیبایی شده.

هر چند که تمام کارات خوب و قشنگ بودن.

با اجازه کار آخری رو به نمایندگی از بقیه میذارم تاپ گالری.

موفق باشی عسیس.

یاپ قبلن مستفیض کردی می را و بسی هم ممنان ^.^
خودم هم اون رو خیلی دوس دارمش.میسی حبیبی:oops:
واو.ممنونم بابت تاپ گالری.بسی لطفیدی مهربان دوست:rose:

سلام مانیهه ، اومدم تو پر زدن ، به به . :مالیدن دستها به هم

خوب باید بگم که وقتی به یه چی گیر می دی دیگه خدا رحم کنه ، همین تقویم ها که ازبدو تولدت تا حالا همش چشم ، چشم ، چشم و چشم بودن ، با اینکه زیبا هستن و نوع و طرح چشما فرق می کنه اما بازم کلیشه ای بیش نیس تنبل خانوم . : اووهوم

در مورد کارهای دیگت در اولین نگاه خوب به نظر می رسن ، ولی خوب می بود که بیشتر تر می توضیحیدی تا ملتی مثه من که آی کیو ندارن زود متوجه بشن منظورتو از کارهای مفهومی اینا .

اون کاره مت پینتینگ رو خوشم اومد ، چون تازه دارم با این متد آشنا میشم ، برام جالب بود.

در کل زحمت کشیدی و دستات و چشمات درد نکنه . امیدوارم بیام نمایشگاهت هم بزنم تو پرت . بدرود.:rose:

سلام روبیک هاین خوبی؟ ^.^
نمی دونم والاه می تابحال تقویم اینجوری ندیده بودم.حالا شاید تو بیشتر توی کار آرایشگاه و اینایی بهتر می دونی باز :خنده شیطانی:
راستش کارهام فکر نمی کردم توضیح خاصی لازم داشته باشن.اما هر کدوم رو متوجه نشدی کامل بگو باست توضیح میدم.باکی نیست :دی
میسی باسه بقیه لطفهات هم کلیییی ممنونم دوست جان.ایشالاه نمایشگاه اگه اوکی شد حتمن بیا یکم بزنمت دلم باز بشه :دی
موفق باشی جوجی جان:rose:

طرحهای این مانی چقدر قشنگه
سومی حال و هوای قشنگی داره شب و مهتاب فضای قشنگی داره
یاد یه شعر از شاملو افتادم
یه شب مهتاب/ ماه می‌آد تو خواب/ منو می‌بره/ کوچه به کوچه/ باغ انگوری/ باغ آلوچه،/ دره به دره/ صحرا به صحرا،/ اون جا که شبا/ پشت بيشه‌ها/ يه پری می‌آد/ ترسون و لرزون/ پاشو می‌ذاره/ تو آب چشمه/ شونه‌می‌کنه/ موی پريشون.../ يه شب مهتاب/ ماه می‌آد تو خواب/ منو می‌بره/ ته اون دره/ اون‌جا که شبا/ يکه و تنها/ تک‌درخت بيد/

این تقویم چاپ شده ؟
اخه تو چاپ تصاویر صورت و .. لب لذیت میکردن بخصوص که چشمها ارایش هم دارن یادمه 2 -3 تا شرکت که میشناسم کارشون ژورنال ه جریمه سنگینی هم کردن نمیدونم الان قوانین سخت تر شده یا...

میسی مهسافتی ^.^
ممنون بابت شعره خوشملت
اوهوم تقویم همون موقع چاپ هم شد.مشهد هم گیر زیاد میدن اما طرف گفت چون چشم خالی استش مشکلی ایجاد نمی کنه.قبل از طراحی هم ازشون پرسیده بودم و از چند جای دیگه.توی این کار تو لب میبینی آخه؟ :دی
اما تقویمه پخش شد مشکلی هم پیش نهومد خدا رو شکر..البته احتمالن قم بیشتر گیر میدن و خوب طبیعی ام استش...ممنونم ازلطفت حبیبی..موفق باشی ^.^

ااااااااااااااااااااااااا
تا حالا انقد کار قشنگ یه جا ندیده بودم
سلامم یادم رفت (سلام و خسته نباشید خیلی قشنگ شده :rose:)
سلام از ماست دوست جان ^.^
ممنونم از لطفتون دوست جانه مهربون:oops:

چیزی خاصی نمیشه گفت، فقط یک کلام: تــــــــــــــــرکــــــــــــــــــــونــــــــــــــــــــــــدی...
دمت گرم!​
ممنونم وینسنت جان بسی لطف داری مهربون:rose:
راستی می هم مثل خودت طرفدار پر و پا قرص ئه منسون ام .ایول سلیقه:oops:
موفق بباشی دوست جان ^.^

roohollah

Banned
ماه ها بود كه ميخواستم عكسي شبيه اون دختره بسازم.
حتي 10 تا 15 تا از اين مدل طراحي كردم. كار خوبيه. ولي زمينش مناسب نيست.
خواستي بگو من يك زمين خوب، عينن در همين مدل طراحي كردم.
البته من ميخواستم عروج رو در اين حالت در بيارم.
آسمونت خوب شده.
لاكن بهتره رو معني بيشتر فكر كني. كاري كه توش جنسيت قيد نباشه.يعني وسيله نباشه، مسير باشه.

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
لاكن بهتره رو معني بيشتر فكر كني. كاري كه توش جنسيت قيد نباشه.يعني وسيله نباشه، مسير باشه.

وقتی کاره شخصی می زنم اصولن از دختر استفاده می کنم.دلیلش هم واضحه چون احساس درونی ئه خودم رو به تصویر می کشم! توقع ندارین که بجای نمادی از خودم یک عدد سبیل بذارم که! نه؟
راجع به زمین خوشحال میشم مطمئنن.نیکی و پرسش؟
موفق باشید دوست عزیز

aliReza

Well-Known Member
از کار آخری خوشم اومد، اونم به مقدار لازم :lol:
خیلی یه جوری شده، اها یادم اومد، خیلی متفاوت شده.
ایده جالبی هم داره، :paint:

موفق باشی، در حد تلویزیون پلاسما:rose: ( خیلی زیاد ) :lol:

roohollah

Banned
نه، منظورم رو اشتباه گرفتي.
خوب چون اين كار كلا يك حالت تراژيك رو نشون ميده.
من كلا در مورد كارهاي عرفاني صحبت ميكنم كه اتفاقا در اونها هم قالبا از خانومها استفاده ميشه(من به خال لبت اي دوست گرفتار شدم، چشم بيمار تو را ديدم و بيمار شدم. == امام خميني== )
كلا كارهاي ارفاني مثل موسقي هاي هموفونيك ميمونه. تركيبيه، و شباهت زيادي به تركيب دو حالت تراژيك و رمانتيك (در استلاح) در طراحي كاراكتر و قالب نوستالژيك براي فضا داره.
خودم به شخصه از اين جنس كار ساختم، ولي طراحي كاراكترم ضعيفه و البته فهمش ژست رو هم ندارم. براي همين معمولا از درخت استفاده ميكنم كه هم مفهوم رو ميرسونه، هم ساده تر گير مياد.(نمونه هاي مختلفش پايينه)
پيشنهاد ميكنم يك دور اين مفاهيم رو برسي كنيد. چون يكي از مهمترين سطوح كاري در اين بخشه.
در مورد زمين هم، الان مشهدم، برگردم تهران فايل زيبراش و وو و رندر هاي مختلفش رو براتون ميفرستم.
يا علي...

پیوست ها

• Dead And Alone.jpg
    Dead And Alone.jpg
    130.4 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • Open.jpg
    Open.jpg
    87.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • Just Cyan.jpg
    Just Cyan.jpg
    180.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • revack2.JPG
    revack2.JPG
    101.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6
آخرین ویرایش:

amin2001

Active Member
به به عجب کارای خوشملی شدننن

خیلی حال کردم با همشون

بعضی کار هات به نوبت روی desktop ام قرار میگیره :D

:rose:

سلام . سلام .
خسته نباشی واقعاً .
کارات بسیار عالی . متفکرانه . خلاقانه و حرفه ای هستن . مرحبا واقعاً .:wink:

vilfered

Member
.. مدیره ی محترمه ی رسامه ی آجیه ، ما رايت الا جميلا ...

به هر حال یه عــضو چهل پنجاه پُستی باید واسه مدیر کل خود شیرینی کنه دیگه .

حقیقت ، من دیدم کارت تو تاپ گالریه ، گفتم الان وقتشه جبران مــافات کنم .

از سه تا کارت خوشم اومد ، از بقیه اش نه ! ( زنه که رو چمن معلق واساده + جــنینه + مــاسکه )

الان مثلا خیلی جبران کردم ...

deevart

Member
به به عجب کارای خوشملی شدننن

خیلی حال کردم با همشون

بعضی کار هات به نوبت روی desktop ام قرار میگیره :d
من از وقتي كه كامپوتر گرفتم . ( 15 سال پيش ) تا حالا backgound عوض نكردم .
ماندانا خيلي جالب شده مخصوصا اون آخري . تفويم ها هم خ.شم اومد . رنگهاش جالب بود
2 تا كاره دارك . ديرتي بزن بابا همش رنگابارنگه

No0$HiN

Member
اٍ وا بازم که آخر شدم !!! :cry:
من که بلد نیستم از طرح هات عیب و نظر و از این جور چیزا بگیرم فقط میگم از اون دختر خیلی بیشترترترتر خوشم اومد واقعا حس و حال خوفی داره :)
راستی اینا کنار امضات واقعا خوشمله :D
دوباره راستی هر وقت این نمایشگات راه افتاد خفر بده شاید تونستم بیام:wink:پس اول گل رو پیشاپیش می فرستم بعد خودم رو :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا