๑۩۞۩๑ سری ئه جدیده کارهام...๑۩۞۩๑

Mandana

Active Member
سلام بر همگان چطورین؟ :oops:
ببخشید دیگه باز اومدم یه سری کارهام رو بذارم.از قبل عید کاره جدیدی نذاشتم توی این بخش احساس تنبلی می کردم کلی:sad:
خلاصه که بر آن شدم کارهای جدید 2 دی ام رو همه شون رو بذارم .توضیح هر کدوم رو زیرش میدم می دونین که کلن انسان کم حرف و اینایی هستم _ از تعداد پستهام مشخصه!_ باسه همین حرف زیادی نمی زنم و کارها رو میذارم.امیدبارم خوشتون بیادش ^.^

این سری تقویمی استش که باسه یک آرایشگاه توی مشهد زدم.خودم دوسش دارم.تلفیقی از فتومنیپ و گاهی که عکس کم آوردم دیجیتال پینتینگ.رو میزی بودن ایشون :دی

اینجا سایز بزرگتر هر کدوم از ماه ها رو گذاشتم با کلیک روشون می تونین بزرگشونو ببینین:
بهار

تابستون

پاییز

زمستون

اینم یه کاره شخصیبه اسمه تمدن...ایشون مت پینتینگ می باشن :دی

اینهم کاره شخصی ئه بعدی اما فتومنیپ ئه بیشتر.خودم از حس و حالش خوشم میادش

این سه تا کار که خودم آخریش رو از همه بیشتر دوسشون دارم باسه نمایشگاه صلحم استش که قراره با یکی از دوستان توی مشهد برگزار کنیم...زیادن اما همه شون رو بذارم دیگه نمایشگاهش مزه نمی ده :دی اغلب سایز آ 4 و آ3 استن کارها...

بازم کلی هستش اما بقیه ش باشه دفعه بهد:lol:
همینا دیگه.خوشحال میشم نظرات و پیشنهادات رو بشنوم
shy.gif
( بخونم :دی)

موفق بباشین همیشه ی همیشه :rose:
parting.gif

Legend

Member
كي جرات ميكنه چنين جسارتي بكنه :)
در مجموع همه زيبا بودند ..
اما سليقه من يكي مونده به آخر رو بيشتر پسنديد ...
انگار حرفهاي زيادي براي گفتن داشت ...

Erfan

Active Member
سلام مانیهه ...
خوفی ؟

خیلی خوشمل شده !!!
حسودیم شد زیاد !!! خیلی زیاد :دی

همه اش رو دوس میدارم ...

عرفان:rose:

ali_118

کاربر VIP
کارها بسیار بسیار زیبا
و اشکالات بسیار بسیار جزئی ( من اگه تو نظر دادن ایراد نگیرم واسم عقده میشه
majidonline_biggestgrin.gif
)

اون عکسی که اون خانومه روی یه سطح معلق وایساده نور چمن نور روز هست (همچنین خاک) ، از حس شب بودن کار کم میکنه !
و اون مرد سیاه پوست که خوابیده اونجا زاویش با سطح زیر هماهنگ نیست .

اما با اون تقویمه واقعا حال کردم ، بسیار عالی درومده !

موفق باشی

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
ایول . فوق العاده شده
میتونی یه کم درباره ی اون آقا سیاه پوسته با فرفره توضیح بدی ؟
ممنون :)

Mandana

Active Member
كي جرات ميكنه چنين جسارتي بكنه :)
در مجموع همه زيبا بودند ..
اما سليقه من يكي مونده به آخر رو بيشتر پسنديد ...
انگار حرفهاي زيادي براي گفتن داشت ...

ای بلادل همین عرفان نفره بعد شما نبشته.هر روز انقده می رو اذیت می کنه که نگو :سوت:
ممنونم از لطفتون بسی و کلی.خودم هم اون کار رو دوس دارم البته می کلن اعتماد به نفسم بالاست همه کارهام رو دوس دارم :دی
موفق باشی دوس جون ^.^

سلام مانیهه ...
خوفی ؟

خیلی خوشمل شده !!!
حسودیم شد زیاد !!! خیلی زیاد :دی

همه اش رو دوس میدارم ...

عرفان:rose:

سلام چطوری مهربان دوست؟ ^.^
البته همیشه بهم لطف داری بهش ام شکی نیس بسی هم ممنونم حبیبی
آقا راستی بهت گفتم این آواتارتو دوس ندارم؟ اگه گفتم اینم دوباره :دی

کارها بسیار بسیار زیبا
و اشکالات بسیار بسیار جزئی ( من اگه تو نظر دادن ایراد نگیرم واسم عقده میشه :D )

اون عکسی که اون خانومه روی یه سطح معلق وایساده نور چمن نور روز هست (همچنین خاک) ، از حس شب بودن کار کم میکنه !
و اون مرد سیاه پوست که خوابیده اونجا زاویش با سطح زیر هماهنگ نیست .

اما با اون تقویمه واقعا حال کردم ، بسیار عالی درومده !

موفق باشی

بهبه سلام دوس جون؟ ^.^
راجع به نور نی دونم خواستم شبیه تصاویر اچ دی آر بشه کمی خوب تیره تر ازون زیاد جالب نمیشد.کلن توی اینجور تصویر سازیها تیره و اینا دوس ندارم اما ایراد زیاد داره اون کار بنکلن.از سبک معروف ئه خودم بنام ماستمالیزیشن بهره مند شده :دی
اما روی پرسپکتیو ئه اون بنده خدا رنگین پوست! ه زیاد کار رکدم خودم مشکل ندیدم توش.ولی خوب نی دونم شایدم کمی اوهوم :دی
کلی مقسی باسه نظراتت حبیبی :rose:
ایول . فوق العاده شده
میتونی یه کم درباره ی اون آقا سیاه پوسته با فرفره توضیح بدی ؟
ممنون :)

ممنونم کلی ^.^
راجع به ایده اش یا اجرا؟ قضیه اش اینه که کلن با اینکه سیاه پوستا دیگه برده نیستن اما خعلی بهشون ظلم میشه هنوز...خواستم دنیایی که یک سیاه پوست توش زندگی می کنه رو از دید خودم بکشم ... اما خواستم بگم بر خلاف خیلی ها _ حتی دور و بریهای خودم_ که سیاه پوستا رو کمتر می دونن اونها هم احساس دارن و شاید از ما هم بیشتر
چقد طولانی شد توضیحم :دی
موفق باشی ^.^

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
فقط باید تعریف کرد دیگه ... با کارهای تقویم خیلی حال کردم نمی دونم 3 تا کار دیگه را رئال بش میگند یا نه یا هرچیز دیگه را دوست ندارم ( چون از سبک های فانتزی بیشتر خوشم میاد )فتومنیپ خیلی زیبا بود یاد اون درخت خانم یا خانم درختی افتادم اگه تمومش کردی برام بفرست چون من آخرش ندیدم متاسفانه کسی به ما کیک تولد نداد شما هر موقع نمایشگاه زدی جبران اون بکن دیگه .

majideptp

Member
سلام ماندانا جان^.^

مثل همیشه معرکه بود کارهات.

ایشالا قسمت شد نمایشگاه رو راه انداختی میام از نزدیک حض میبرم.

راستی شاگرد نمی خوای؟؟؟

Erfan

Active Member
مگه قراره از آواتر همه خوشت بیاد هاین ؟

خب به طور واضح بگو اگه عوضش نکنی بن میشی داداش :دی فکر کنم اینجوری تاثیرش بیشترتره :rose:

عمراً عوضش کنم !!!:sad:

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام ماندانا خانوم .
خسته نباشید .
فکر کنم فقط می شه یک جمله گفت : از این بهتر دیگه نمی شه .
به به ، به به ، به به و دیگر هیچ ... :lol:
بسیار بسیار زیباست .
موفق باشید .

MEGA WAVE

Active Member
ببین کی اینجاست ؟ مگه شما هنوزم اینجا فعالیت میکنی :دی

بلا دختر من از تقویم ها اصلاً خوشم نیومد . به این دلیل که انتظار اجرای قویتری ازت میره .

اما طرح های شخصیت باحال شدن . اول از ماسکه رادیو اکتیوه خوشم میاد بعدش از تمدن بعدش از دختره تو شب و بعدش از اون پسره که خوابیده.

همینا دیگه ...

شاد زی

Mohamad

O-.-O
سلام مانی , خوفی ؟ :دی
کارات خیلی خوب شدن , ولی بچه ها رو بد عادت کردی :دی :دی انتظار کلی اجرای قوی تر ازت میره .
ولی در کل کارات قشنگن . کار آخریتو خیلی دوس دارم . تو اونکار دسته , جنینه یکم اذیت میکنه . انگار ورق مانند ئه :-؟ میخواستی
این حس رو بده ؟

موفق باشی
محمد

آخرین ویرایش:

Erfan-ART

کاربر VIP
سلام خوفي؟
كاراي قشنگي گذاشتي بعضي هارو تو نگارخانه ديده بودم،در كل قشنگنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن!!!:rose:
اسمايل نداشتم بزارم شرمنده:lol:،چندتا از كاراتو مي خوام كه بزارم تو نمايشگاه اگه اشكالي نداشته باشه فايل رو برام پستي بسندي؟!؟!؟!

با تشكر،عرفان ة.ة

nima_dsnr

کاربر VIP
آفرین آفرین.

داری پیشرفت می کنی
220.gif

نمیزاری نمیزاری یهو سیلی از کارات رو میزاری ملتی غافلگیر میشن.

موفق تر باشی
39.gif

Mandana

Active Member
فقط باید تعریف کرد دیگه ... با کارهای تقویم خیلی حال کردم نمی دونم 3 تا کار دیگه را رئال بش میگند یا نه یا هرچیز دیگه را دوست ندارم ( چون از سبک های فانتزی بیشتر خوشم میاد )فتومنیپ خیلی زیبا بود یاد اون درخت خانم یا خانم درختی افتادم اگه تمومش کردی برام بفرست چون من آخرش ندیدم متاسفانه کسی به ما کیک تولد نداد شما هر موقع نمایشگاه زدی جبران اون بکن دیگه .

سلام ایمانی خوبی؟ ^.^
نخیرم چیچی رو فقط باید تعریف کرد؟ :دی
سه تا کار دیگه اصلن رئال نبودن سعی کردم نورپردازیش شبیه محیط های رئال نباشه و مشخص باشه که از ذهنم اومده بیرون
اووم اون تموم شده فقط یک ادیت رنگ میخواد ولی چون فایل پی اس دی اش 1 گیگابایت شده فتوشاپم نمی کشه بازش کنه.قراره سیستم رو ارتقا بدم اون وقت اونو هم میزارم باسه نظرخواهی
چشم شما نمایشگاه رو بیا کیک که سهله کل نمایشگاه باسه شما :دی

سلام ماندانا جان^.^

مثل همیشه معرکه بود کارهات.

ایشالا قسمت شد نمایشگاه رو راه انداختی میام از نزدیک حض میبرم.

راستی شاگرد نمی خوای؟؟؟

سلام مجیده مهربونم
مثل همیشه لطف داری بهم.ممنونم ازت دوست جون
امیدبارم بیای.بسی خوشحال میشم.
شاگرد نه اما اگر شما خواستی در حقمون استادی بکنی پذیراییم ^.^
موفق باشی حبیبی:rose:

مگه قراره از آواتر همه خوشت بیاد هاین ؟

خب به طور واضح بگو اگه عوضش نکنی بن میشی داداش :دی فکر کنم اینجوری تاثیرش بیشترتره :rose:

عمراً عوضش کنم !!!:sad:

العان آباتارت رو نگاه کن ببین عمرن عوضش نمی کنم معنیش چیچی هه :دی
ممنونم که عوضش کردی.این بیشتر بهت میاد :rose:

سلام ماندانا خانوم .
خسته نباشید .
فکر کنم فقط می شه یک جمله گفت : از این بهتر دیگه نمی شه .
به به ، به به ، به به و دیگر هیچ ... :lol:
بسیار بسیار زیباست .
موفق باشید .
سلام دوست جان
ممنونم مهربان دوست بسی لطف داری.کلی ذوقیدم ^.^
موفق باشی دوست هاین:oops:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
قبلا نظراتم رو نثارت کرده بودم! :دی

از آخرین کار خیلی خوشم اومد و بنظرم کار بامعنی و زیبایی شده.

هر چند که تمام کارات خوب و قشنگ بودن.

با اجازه کار آخری رو به نمایندگی از بقیه میذارم تاپ گالری.

موفق باشی عسیس.

robic

کاربر فعال
سلام مانیهه ، اومدم تو پر زدن ، به به . :مالیدن دستها به هم

خوب باید بگم که وقتی به یه چی گیر می دی دیگه خدا رحم کنه ، همین تقویم ها که ازبدو تولدت تا حالا همش چشم ، چشم ، چشم و چشم بودن ، با اینکه زیبا هستن و نوع و طرح چشما فرق می کنه اما بازم کلیشه ای بیش نیس تنبل خانوم . : اووهوم

در مورد کارهای دیگت در اولین نگاه خوب به نظر می رسن ، ولی خوب می بود که بیشتر تر می توضیحیدی تا ملتی مثه من که آی کیو ندارن زود متوجه بشن منظورتو از کارهای مفهومی اینا .

اون کاره مت پینتینگ رو خوشم اومد ، چون تازه دارم با این متد آشنا میشم ، برام جالب بود.

در کل زحمت کشیدی و دستات و چشمات درد نکنه . امیدوارم بیام نمایشگاهت هم بزنم تو پرت . بدرود.:rose:

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
طرحهای این مانی چقدر قشنگه
سومی حال و هوای قشنگی داره شب و مهتاب فضای قشنگی داره
یاد یه شعر از شاملو افتادم
یه شب مهتاب/ ماه می‌آد تو خواب/ منو می‌بره/ کوچه به کوچه/ باغ انگوری/ باغ آلوچه،/ دره به دره/ صحرا به صحرا،/ اون جا که شبا/ پشت بيشه‌ها/ يه پری می‌آد/ ترسون و لرزون/ پاشو می‌ذاره/ تو آب چشمه/ شونه‌می‌کنه/ موی پريشون.../ يه شب مهتاب/ ماه می‌آد تو خواب/ منو می‌بره/ ته اون دره/ اون‌جا که شبا/ يکه و تنها/ تک‌درخت بيد/

این تقویم چاپ شده ؟
اخه تو چاپ تصاویر صورت و .. لب لذیت میکردن بخصوص که چشمها ارایش هم دارن یادمه 2 -3 تا شرکت که میشناسم کارشون ژورنال ه جریمه سنگینی هم کردن نمیدونم الان قوانین سخت تر شده یا...

__amir__

Well-Known Member
ااااااااااااااااااااااااا
تا حالا انقد کار قشنگ یه جا ندیده بودم
سلامم یادم رفت (سلام و خسته نباشید خیلی قشنگ شده :rose:)

winsent

Banned
چیزی خاصی نمیشه گفت، فقط یک کلام: تــــــــــــــــرکــــــــــــــــــــونــــــــــــــــــــــــدی...
دمت گرم!​

جدیدترین ارسال ها

بالا