یک سوال تازه ..... ؟

sadegh98

New Member
با سلام
میخواستم بدونم که می شه با بیلدر یک اتوران ساخت که یک امیجی که از یک سی دی گرفتیم را بدون نرم افزار درایو مجازی اجرا کند.

برای مثال :
فرض کنیم که از یک سی دی ایمیجی گرفتیم . بعد این ایمیج را به صورت فایل ایمیج داخل سی دی رایت کنیم . حال اگر خواسته باشیم سی دی را اجرا کنیم باید یک درایو مجازی داشته باشیم تا فایل درون سی دی را اجرا کنیم .

حال میشود که با بیلدر برنامه ای نوشت و ایمیج را داخل آن گذاشت که به صورت اتوران اجرا کند یا نه ..

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
كار نشد نداره ...
فکر میکنم این از اون کارا باشه که نشد داره
اما نه اگه پلاگینی براش پیدا بشه (که فکر نمیکنم هنوز نوشته شده باشه ) میشه این کار رو کرد

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
یه مسئله دیگه لطف کنید از این به بعد برای تاپیک های خودتون انتخاب کنید برای این کار قوانین رو بخونید بهترین نام استفاده از کلمات کلیدی تاپیک و پرسشتون هست

splinter cell

Well-Known Member
فکر کنم منظور پیمان عزیز این قانونه:
قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

sadegh98

New Member
با سلام

شرمنده که اسم تاپیک را مناسب انتخاب نکرده بودم.
انشا الله در پست های بعدی اسمهای مناسب را انتخاب می کنم .

در مورد سوالی که پرسیده بودم .. دو سوال دیگه دارم اگه می شه جواب بدین

آیا می شه پلاگینی گیر آورد که این کار را بکنه ............. اگه میشه از کجا

می شه که یک نرم افزاری که درایو مجازی درست می کنه مثل daemon را گیر آورد که نصب نشه ( به صورت قابل حمل باشه ) ...بعد این کار را انجام دهیم

sadegh98

New Member
اگر نمیشه چنین کاری انجام داد لطفا مرا راهنمایی کنید تا دیگه وقت خودت را روی جستجو و ... ندهم.

اگه میشه چطوری ؟؟

با تشکر از شما..

splinter cell

Well-Known Member
سلام به
sadegh98 عزیز!
اینی که میگم در حد یک راهکاره فرضی هست و امتحانش نکردم ولی اگر این daemon portable رو گیر بیاری و به وسیله شیی binder به برنامه ات واردش کنی و بعد به وسیله فرستادن دستوراتsend command به این برنامه دستور باز کردن یک ایمیج رو بدی اونوقت شاید به خواسته ات برسی!البته به شرط اینکه اینترفیس این برنامه بهت اجازه دادن دستور بده! امتحانش ضرر نداره.یا حق

sadegh98

New Member
مشکل اینجاست که daemon portable را گیر نیاوردم ...

ولیportable Alcohol 120% را تونستم پیدا کنم .

ولی دانلود نکردم ....
اگه می شه دانلود کنم ...

splinter cell

Well-Known Member
من عرض کردم در حد یک ایده است.البته من چندین مورد از همین روش استفاده کردم.البته برنامه ای بود برای باز کردن فایلهای جاوا و به خوبی کار میکرد.
احتمال زیاد این نرم افزار باید مثل نرم افزار های استاندارد مایکروسافت باشه(یعنی دارای نوار عنوان و ...)و بشه به روشی که گفتم بهش دستور داد.قبل از دانلود این موردش رو تحقیق کن!

جدیدترین ارسال ها

بالا