یک سوال از اساتید اهل فن mmb

harem

Member
سلام دوستان یک سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید
می خواستم بدونم چطور میشه برنامه رو در ساعات معینی Refresh نمود منظورم اینه که تموم اسکریپتها دوباره شروع بشن ودر کل مثل اینکه دوباره برنامه رو باز کرده باشیم. آیا میشه این کارو با MMB کرد اگه میشه لطفا کمک فرمایید

Silver PC

Well-Known Member
سلام
خوبید شما ؟ :)
اول که عنوان مناسب تری میتونستید انتخاب کنید :shock:
و بعد اینکه خب اینکار شما رو ام ام بی نمیتونه خودش کل اسکریپت ها رو شناسایی کنه بدون این که شما بهش بگید
میتونید یه اسکریپت بذارید داخلش فرمان اجرای تمام اسکریپت ها رو بدید بعد تو زمان دلخواهتون اون اسکریپت رو اجرا کنید

با تشکر :rose:

harem

Member
سلام دوست عزیز ممنون که جوابمو دادید شما گفتید که یک اسکریپت بسازید که در داخلش فرمان اجرای سایر اسکریپتها رو بدم ولی شما اگه به این تاپیک سر بزنید http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=126677 متوجه می شید که اگه برنامه درحال اجرا باشه این روش عملا کاربردی نداره امیدوارم متوجه شده باشید.

Member
اولاً برای یک مشکل کوچید دوتا تاپیک کار خوبی نیست
دوماً شما یه اسکریپت میخواهید که در یه بازه زمانی (بسته گی به دقتی که نیاز دارید ) مثلاً 1 ثانیه ای 1 بار خودشو اجرا کنه همین
سوماً همیشه نوع مشکل رو در اسم تاپیک بنویسید تا زودتر رسیدگی بشه

harem

Member
بخشید همین الان به جواب سوالم توسط شما دوست عزیز رسیدم لازم به ذکر است چون این پستو زدم چون ازجواب دادن پست قبلیم قطع امید کرده بودم وفکر می کردم کسی جواب نمی ده تا اینکه شما دوست عزیز لطف کردید وجوابمو دادید در هر صورت بخشش از بزرگترهاست.:wink:

Member
^^ دو عامل در سریع جواب گرفتن موثره
1- سرچ کردن
2- عنوان گویا
3- آنلاین بودن فرد کمک کننده
4- حال داشتن فرد مذکور:d
دکی شد چهار تا که :-?
و اینم بگم که 90% از سوالاتو هلپ mmb جواب داده (اگه رابطه ات با انگلیسا خوب باشه)

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
میتونی به برنامه جدا بنویسی و سر ساعت معین برنامه ی دوم رو ببندی و به وسیله ی همین برنامه دوباره اجراش کنی .

harem

Member
حالا که موضوع گرم شد :) اگه بی ادبی نباشه خدمتتون لطف بفرمایید و بگید چطور این کار شدنیه ممنون خواهم شد.:d

Member
با استفاده از همون اسکریپت که الان داری :D
چون بلاخره برنامه ای که اونیکی رو میخواد اجرا کنه هم باید زمان رو چک کنه تا متوجه زمان مناسب بشه
این کار یعنی گردوندن لقمه دور سر:wink:

Silver Soft

دوماً شما یه اسکریپت میخواهید که در یه بازه زمانی (بسته گی به دقتی که نیاز دارید ) مثلاً 1 ثانیه ای 1 بار خودشو اجرا کنه همین
اونوقت چطور برنامه رو ببنده و دوباره اجراش کنه تا تمام کارها از اول شورع شه ( برنامه ریست شه ) ؟ ، یا باید کاری که من گفتم رو بکنه ، یا باید مقدار تمام متغیر ها و ... که در برنامه ست میشه رو به حالت اول با کدنویسی برگردونه ، یا یه برنامه بنویسه موقع زدن کلید ریست اون برنامه به صورت مخفی اجرا شه و برنامه ی اصلی بسته شه و دوباره به وسیله ی برنامه ی مخفی احرا شه و در آخر برنامه مخفی بسته شه .

آخرین ویرایش:

Member
نیازی به بستن و باز کردن برنامه نیست
برنامه مورد نظر دوستمون یه اسکریپت ساده داره که تاریخ سیستم رو چک میکنه و در صورت درست بودن زمان یک پیغام رو نمایش میده و هیچ متغیری در کار نیست. ولی مطمعناً mmb اونقدر قدرت داره که بتونه چند تا متغیر رو به حالت اولیه برگردونه (اگه نیاز بود)

Silver Soft

نیازی به بستن و باز کردن برنامه نیست
برنامه مورد نظر دوستمون یه اسکریپت ساده داره که تاریخ سیستم رو چک میکنه و در صورت درست بودن زمان یک پیغام رو نمایش میده و هیچ متغیری در کار نیست. ولی مطمعناً mmb اونقدر قدرت داره که بتونه چند تا متغیر رو به حالت اولیه برگردونه (اگه نیاز بود)
والا ایشون لینک این تاپیک رو دادن که شما متوجه سوالشون بشی که این راه حلش نیست ، یعنی سوال خودش رو که یک بار بهش جواب داده شده رو دوباره اومده پرسیده ؟

اگر اینطور باشه که ...

Member
والا ایشون لینک این تاپیک رو دادن که شما متوجه سوالشون بشی که این راه حلش نیست ، یعنی سوال خودش رو که یک بار بهش جواب داده شده رو دوباره اومده پرسیده ؟

اگر اینطور باشه که ...
این دوتا تاپیک همزمان زده شدن و همزمان جواب گرفتن
مشکل خیلی وقته حله ....^^

جدیدترین ارسال ها

بالا