یه مشکل با فازسی نویسی

iman1981

Member
من یه مشکل دارم توی وبلاگم وقتی یه متن مختلط فارسی و انگلیسی دارم وقتی کلمه انگبیسی میخواد نشون داده بشه جاش عوض میشه یعنی میره آخر خط یا ... خلاصه جاش عوض میشه کسی میدونه چیکار باید کرد.
وردپرسم فارسی هست قالبم خودم طراحی کردم و فارسی را ساپورت میکنه.

اینم وبلاگ :
www.biochemonline.net
مثلا اونجا که نوشته Ebook جاش اونجا نباید باشه و بعد از بصورت باید باشه.

iman1981

Member
آقا کسی نمیدونه راه حل پس چطوری تو سایتای دیگه این مشکل نیست؟

Parham

Well-Known Member
اول متنت باید دایرکشن بدی ...

HTML:
<p dir="rtl">متن اینجا قرار بگیره</p>

logical_82

Member
دقیقان همنه که پرهام گفتن . البته می تونید به Cell دایرکشن بدید و یا به پراگراف هاتون .

iman1981

Member
این کارا خود editor وردپرس میکنه ولی نمیدونم چرا بازم درست در نمیاد

iman1981

Member
از Wysiwyg خودش استفاده میکنم و وقتی هم توی editor html نگاه میکنم تگ rtl , ltr را داره اما نمیدونم چشه

kami_mz

Well-Known Member
iman1981 گفت:
از Wysiwyg خودش استفاده میکنم و وقتی هم توی editor html نگاه میکنم تگ rtl , ltr را داره اما نمیدونم چشه
با تفاصیلی که گفتی نباید مشکلی داشته باشه, یعنی وقتی داری از پلاگین فارسی استفاده می کنی خودکار ادیتور راست به چپ میشه.
یه چیزی با هیچ ادیتور WYSIWYG دیگه ای همچین مشکلی نداری؟ یا موقعی که توی ورد تایپ می کنی همه چی درسته؟

iman1981

Member
آره همه چی درسته
من توی ورد تایپ میکنم بعد اینجا paste میکنم
ادیتور دیگه سراغ نداری که اتوماتیک این کارا بکنه که توی اون این کارا بکنم بعد بصورت پلین تکست بیارم اینجا ببینم کار میده یا نه؟

یه چیز دیگه کامی جام کسی جواب این پست کانتر منا نداد
کانتر session base که بشه توی wordpress استفاده کرد سراغ نداری میخوام یه شمارنده ساده یزارم توی سایتم که تعداد بازدیدا نشون بده اما hitcounter نمیخوام که با refresh زیاد بشه. پلاگ این چیزی پیدا نکردم اسکریپتا هم چند تا امتحان کردم عادی جواب میدن توی تمپلت که میزارم بهم کار نمیده session ش مثل هیت کانتر عادی عمل میکنه.

kami_mz

Well-Known Member
iman1981 گفت:
آره همه چی درسته
من توی ورد تایپ میکنم بعد اینجا paste میکنم
ادیتور دیگه سراغ نداری که اتوماتیک این کارا بکنه که توی اون این کارا بکنم بعد بصورت پلین تکست بیارم اینجا ببینم کار میده یا نه؟

یه چیز دیگه کامی جام کسی جواب این پست کانتر منا نداد
کانتر session base که بشه توی wordpress استفاده کرد سراغ نداری میخوام یه شمارنده ساده یزارم توی سایتم که تعداد بازدیدا نشون بده اما hitcounter نمیخوام که با refresh زیاد بشه. پلاگ این چیزی پیدا نکردم اسکریپتا هم چند تا امتحان کردم عادی جواب میدن توی تمپلت که میزارم بهم کار نمیده session ش مثل هیت کانتر عادی عمل میکنه.
آهان یعنی همیشه اول توی ورد می تایپی بعد اینجا پیست می کنی؟
خوب چه کاریه؟ ادیتور خودش که به نسبه کامله. در ضمن اگه یه خورده به نظرت ناقصه اینو روش نصب کن:
http://www.rajprasad.net/plugins/editormonkey

برای کانتر هم می گردم چیزی پیدا کردم میگم.

iman1981

Member
چون باید منتمو از قبل آماده کنم اول سر فرصت توی ورد تایپ میکنم بعد paste میکنم توی wp.

من همه این پلاگ اینا را تست کردم نمیشه باهاشون تعداد بازدید کننده را توی سایت بزاری توی پانل admin فقط نشون داده میشه من میخوام یه کانتر ساده بزارم تو sidebar که تعداد بازدیدکننده را نشون بده.

جدیدترین ارسال ها

بالا