افزونه 1 یه سوال در مورد جستجو با پلاگین sqlite

aryana2500

Active Member
درود
اگه توی پلاگین sqlite بخواهیم یه مقداری رو جستجو کنیم که دو شرط داشته باشه و این دوشرط خودش دوباره دو شرط داشته باشه مثلا افرادی که سن آنها مابین دو رنج سنی باشه و در محدوده زمانی خاص ثبت نام کرده باشند از چه دستوری باید استفاده کرد(افرادی که سن آنها بین 20 و 30 باشه و از تاریخ 1391/05/20 تا 1391/07/20 ثبت نام کرده باشند)
ممنون
امید وارم مثل پست قبلیم بی جواب نمونه:-?

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
کد:
SELECT * FROM my_table WHERE age > 20 AND age < 30 AND signup_date >= 13910520 AND signup_date <= 13910720;
برای مقایسه ی تاریخ بهتره تاریخ رو بصورت 13910520 ذخیره کنید تا مقایسه راحت تر بشه، و برای نمایش در برنامه به فرمت مناسب تبدیلش کنید

aryana2500

Active Member
درود
ازاینکه پاسخ سوالم رو دادید ممنون فکر نمیکردم به این سادگی باشه نمی دونم چرا همیشه کار رو برا خودم مشکل می کنم و میرم سراغ کدهای پیچیده آخه فکر میکردم که از دستورهایی مثل having و... باید استفاده کنم
یه مورد دیگه من تاریخ رو همینطور که در بالا آوردم استفاده میکنم و جواب میده (خودمم نمیدونم چجوری) عقیده شما اینه که مشکل ایجاد میشه؟؟؟؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب چون من شخصاً این مورد رو تست نکردم، روشی که احتمال دادم کمترین خطا رو ایجاد کنه پیشنهاد دادم
چون در این مدل مقایسه ی عددی صورت میگیره و مشکلی بوجود نمیاد، در اون حالت یا مقایسه بر مبنای String هست و یا اگر نوع داده ای بخصوص برای تاریخ/زمان وجود داره.
به هرحال اگر مشکلی ایجاد نکرده میتونید ازش استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا