یه سوال تکراری

به خدا اگه جوابشو داشتم نمی پرسیدم یا اگه پیداش می کردم
من با فلش مالتی مدیا ساختم بعد وارد مالتی مدیا بیلدر کردم بعد فایل رو کنار exe اصلی گذاشتم و آددرس دادم حالا یه سوال پیش اومده برام این که چه کاری کنم که دست هر کسی به فایلام نرسه.مثلا سوپر هایدن شه یا مثلا قفلی شه یه جوری که هر کسی به فایلام دسترسی نداشته باشه.

حالا یه سوال دیگه هم اینه که من برای هر پیج از مالتی مدیا بیلدر یه فلش بظور کامل طراحی کردم که با کلیک بر روی دکمه های فلش به صفحات مختلف می ره حالا سوال پیش می آد که سرعت که پایین نمی آد میاد؟
برای فلش هام پری لودینگ بسازم؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
براي سوال اولتون من دوتا راه به ذهنم ميرسه
راه ساده تر اينكه فايل هاي فلش كنار برنامه رو با نام و پسوند ناشناس ذخيره كنيد و بعد از داخل برنامه اونا رو اجرا كنيد. اينجوري لااقل اشخاص غير حرفه اي نميتونن اون فايل هاي به طور مجزا باز كنن.
راه دوم راهي هست كه جناب silver soft تو يه تاپيك ديگه مطرح كرده بودن. اونم اينكه فايلها رو با RAR فشرده كنيد و براشون پسورد بزاريد و بعد از داخل برنامه اون فايلها رو فراخواني كنيد.

براي سوال دوم شما هم بستگي به حجم فايلهاي فلشي داره كه توليد كردين. اما به هرحال از ساختن Pre-Loading ضرر نمي كنيد. چون احتمال داره كاربراني باشن كه سرعت سيستمشون به هر دليلي پايينه و در نتيجه فايلهاي شما با تاخير اجرا ميشه (كه در اكثر موارد كاربران اين اشكال رو ناشي از ضعف برنامه شما ميدونن نه كندي سيستم خودشون)

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
علاوه بر مواردی که جناب evil_gates ذکر کردن، شما میتونید فایلهاتون رو کدگذاری یا به اصطلاح Encrypt کنید و وقتی بهشون نیاز داشتید، اونها رو Decrypt کنید.
برای اینکار هم پلاگینهایی موجود هست که کم حجم ترینشون، FYEO هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا