یادم بدین چت کنم.

asket

New Member
سلام.من در انترنت تازه کار هستم می خوام یاد بگیرم چت کنم.راه چت کردن رو برام بنویسین.

sinaweb

Member
یه آی دی بساز
وارد شو برو تو روووم بعد حال کن !
خلاصه تر از این کجا پیدا می کنی؟

egcom

Member
شما برو تو سايت ياهو ، يك آي دي باز كن ( با رفتن به قسمت ساين آپ از سمت راست ) بعد از شما يك سري اطلاعات ميخواد كه شما اگر آشنائي خيلي سطحي با زبان انگليسي داشته باشي ميتوني تمام قسمت ها رو پر كني و نهايتا آي دي رو باز كني .بعد نرم افزار ياهو مسنجر رو گير مياري ( ميتوني دانلودش كني ) و با وارد كردن يوزر و پسوردي كه هنگام ثبت نام به سايت ياهو دادي ميتوني وارد ياهو مسنجر بشي و....
1 - گوگل هم سرويس چت داره اما پيشنهاد ميكنم فعلا از همين ياهو استفاده كني
2- خودت تلاش كن تمام اين كار ها رو انجام بدي هر جا به مشكل برخوردي بگو
3- زياد سعي نكن چت كني چندان كار مفيدي نيست :wink:

ITengineer

New Member
شما برو تو سايت ياهو ، يك آي دي باز كن ( با رفتن به قسمت ساين آپ از سمت راست ) بعد از شما يك سري اطلاعات ميخواد كه شما اگر آشنائي خيلي سطحي با زبان انگليسي داشته باشي ميتوني تمام قسمت ها رو پر كني و نهايتا آي دي رو باز كني .بعد نرم افزار ياهو مسنجر رو گير مياري ( ميتوني دانلودش كني ) و با وارد كردن يوزر و پسوردي كه هنگام ثبت نام به سايت ياهو دادي ميتوني وارد ياهو مسنجر بشي و....
1 - گوگل هم سرويس چت داره اما پيشنهاد ميكنم فعلا از همين ياهو استفاده كني
2- خودت تلاش كن تمام اين كار ها رو انجام بدي هر جا به مشكل برخوردي بگو
3- زياد سعي نكن چت كني چندان كار مفيدي نيست :wink:
سلام دوستان . فکر کنم دیگه از این واضح تر نتوان توضیح داد . البته چت برای تقویت زبان انگلیسی خیلی خوبه . بازم بستگی به خود طرف داره که چطور از تکنولوژی هااستفاده کنه . موفق باشید

برای من یک چیزی خیلی عجیب هست که وقتی شما بلدید بیاید توی انجمن مجید آنلاین تاپیک ایجاد کنید! ایا بلد نیستید چت کنید؟ :eek:

جدیدترین ارسال ها

بالا