گله از هاستینه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
دوست عزیز hostmaker من منظورم اینه که تا زمانی صحبتی از زبون خوده هاستینه نشنیدیم یدون دلیل حرفی نزنیم

وگرنه من کاملا شرایط www.tdec.ir رو درک میکنم
مسلما ایشون آدم خیلی بزرگی هستند که به همین تاپیک اکتفا کردن وگرنه خیلی روش ها برای برخورد هست
اما خیلی خوبه که در حصور همدیگه این مشکلات مرتفع بشه

باز هم میگم اگه بدین شکلی که www.tdec.ir عزیز می فرمایند باشه واقعا جای بسی تعجب و تاسف داره ؟!

انشالله مشکلات www.tdec.ir هم برطرف بشه
خیلی بده آدم پیش مشتریش ضایع بشه اونم بدین شکل !!!
حقیقتا من خودم بیشتر از هر کسی با مذاکره در جمع موافقم اما به شرطی که جمع سالم باشه و پست ها از روی حب و بغض نباشه!(جسارت نباشه کلی عرض می کنم)

اینکه بعضی ها رقابت نا سالم می کنن و سعی دارن با تخریب دیگران پیشرفت کنن جایی رو برای بحث در انجمن نمیزاره!

شما دقت کن تو تاپیک هایی که یک مشکلی پیش میاد که به ما مربوطه چند تا یوزر دستشون رو کلید تنکس گیر کرده نمی دونم یکی میاد میگه پشتیبانی آفلاین! یکی هم بدون تحقیق و از همه جا بی خبر حرف دیگران رو تایید می کنه خلاصه همه کلی مس ئله رو الکی بزرگ می کنن و در مرود چیزی که اصلا نمی دونن نظر میدن که باز جالبه اگه دقت کنید میبنید که اون افراد هیچ رابطه ای با ما ندارند و بیشتر از همکاران هستند!
ما تازه کار نیستیم و خوشبختانه طرز برخورد با افراد مختلف از دوست گرفته تا دشمن رو خیلی خوب یاد گرفتیم برای همین به جای وقت تلف کردن پشت یاهو مسنجر و بحث کردن سر موضوعات بی ارزش اون هم با کسانی که هیچ رابطه ای با ما ندارند وقتمون رو روی پشتیبانی واقعی با ایمیل بزاریم اون هم برای مشتری واقعی یا بشینیم فکر کنیم به آینده و برنامه ریزی برای خدمات بیشتر و بهتر

خلاصه من ترجیح میدم این بحث ها به انجمن ها کشیده نشه که البته فکر می کنم کمی نقص در ارتباط با مشتریان داریم که این اتفاقات میفته وگرنه خوشبختانه مشتریان فهیم و با شخصیتی داریم که تا الان خوب یا بد با ما راه اومدن و من از همینجا دست تکتشون رو می بوسم و امیدوارم بتونم در آینده جبران کنم

خلاصه بگذریم ما سخاوت پیشه ایم و با همه این موارد از این دوستان هم گله مند نیستیم و سعی می کنیم با خدمات بهتر جواب این دوستان رو بدیم

از نظر من این بحث تمام شدست مشکل ایجاد کننده این تاپیک هم توسط ایمیل و تلفن پیگیری میشه و انشالله به امید خدا ختم بخیر میشه

همگی موفق باشید:)

parsgibit

Member
به هر حال من معذرت می خوام ....پیگیری می کنم تا این فرد رو شناسایی کنم
نيازي نيست ... ! چون همه مي دونن كي اين كارو كرده !
** ريسلر محترم !
قبل از اين كه اقاي عزيزي ميل رو پاك كنن و يك فيك بزنن و اونو بزارن جاش !
برو ميل سرور رو چك كن ! اگه هاستينه بود ديگه بايد اين بحث و اين هاستينگ ... !
!
باره اولتون نيست استاد !!
سر من چه بلايي به خيال خودت داشتي مي آوردي ؟!
يادته يه بار يه سند تو آل كردي ! يه بچه كوچولو .... !
يادته سايتت ديفيس شد ! حيف دلمون سوخت (من و مجتي !) وگرنه هم به بكاپ ويتوزوت دسترسي داشتيم ، هم به بكاپ هاي روزانت روي سرور ويندوز سرورز24 !! 83.98.158.200 ;)
راستي ! ديدي پرميشن ايندكست 777 شده بود ؟! شل تو ايندكست بود :)) ؟!
با UID Root !! پس خودتم مي دوني كه مي تونيسيم ! نابودت كنيم ولي دلمون سوخت ...
حالا تو هم كاشكي دلت براي مردم بسوزه ! و كار هايي كه با اين دوستمون كردي يا با خود من كردي !
(داستان من :
انجمنم روي هاستينه بود قبل از زدن هاستينگ ... !
آقاي عزيزي از سرور هاشون گفتند كه تو خيالشون مي خواستند بگيرند :)) !! كه هنوزم نگرفتن ! و روي وي پي اسشون از سرور24 هستند ، منم گفتم 100 بار از اين حرفا زدي و عمل نكردي !!!!
تيكه پروندن مثل هميشه ! ولي اين بار جوابشم شنيدن !!!!!!
سايت من 1 هفته ساسپند بود و بعدشم ترمينيت شد ! البته سرور24 ! آقاي ميرقاسمي مجبورشون كرد كه بكاپ بدن :eek:
البته خودم به ماي اسكيوال سرور دسترسي داشتم !
يا بلايي كه سر سلطاني آوردي !
پول 3 ماه وي پي اس گرفتي ... !
آخرش 3 ماه ريسلر دادي ! اونم با آي پي كه روي هاستينه بود ! (ببخش مرتضي !)
يا يادته سايت منو عشقي ساسپند كردي !
گفتي بايد زنگ بزني به تربت جام :)) ! بگي كه غلط كردم بلند تا سايتتو باز كنم !! به حساب گذاشته بودي رو آيفون !)

خلاصه ... !

parsgibit

Member
آره dark angel جان (اگه شماره خودت باشه آي ديت :)) ! و ديگران نباشي ...)
خوب كه چي ؟! مگه از سرورز24 مشكلي داره :)) ؟
سرويس داره ميده با آپتايم ماهانه بالاي 99.99 !!
بده ؟

yashilhost

New Member
به نظر من امیر ( سرورز24 ) بهترین ارائه دهنده سرور vps هست تا حالا پیدا نمیشه کرد بهتر سرویسی از این !
خوب ، هاستینه هم vps است روی سرورز24 مگه موردی هست ؟!
بحث در مورد هاستینه است ، لطفاً پای امیر ( سرورز 24 ) رو به این موضوع باز نکنین !
مرسی

Mrx

Active Member
آره dark angel جان (اگه شماره خودت باشه آي ديت :)) ! و ديگران نباشي ...)
خوب كه چي ؟! مگه از سرورز24 مشكلي داره :)) ؟
سرويس داره ميده با آپتايم ماهانه بالاي 99.99 !!
بده ؟

مشکل؟

به نظر من امیر ( سرورز24 ) بهترین ارائه دهنده سرور vps هست تا حالا پیدا نمیشه کرد بهتر سرویسی از این !
بحث در مورد هاستینه است ، لطفاً پای امیر ( سرورز 24 ) رو به این موضوع باز نکنین !
مرسی

بله شما و دوستان میگین خوبه خوبه ! و کسی حرفی نداره !

/

اما !

چرا Uptime سرورز24 همیشه مال 4-3 روز گذشته هست و همینطور وب میزبان و همینطور هاستینه !

مگر Uptime نباید حداقل مال 1 ماه باشه ،دوستان به نظر خودتون این کار درسته ی ؟ فکر نکنم کار جالبی باشه !

مهران

parsgibit

Member
اگه بخوام صادقانه بگم ، سروز24 جز ساپرت مشكلي نداره !
براي آپتايم !
اين آپتايم يكي از ريسلر هاست كه رو سرور منه :
http://host-tracker.com/website-monitoring-statistics/464643/lvuc/
99.99 %
در 76 روز !
1 دقيقه و 47 ثانيه داون شديم !
علت آپگريد از پي اچ پي 4.4.7 به 5.2.4
فكر نكنم ديگه چيزي واسه گفتن داشته باشيد:))

Mrx

Active Member
براي آپتايم !
اين آپتايم يكي از ريسلر هاست كه رو سرور منه :
http://host-tracker.com/website-monitoring-statistics/464643/lvuc/
99.99 %
در 76 روز !
1 دقيقه و 47 ثانيه داون شديم !
علت آپگريد از پي اچ پي 4.4.7 به 5.2.4
فكر نكنم ديگه چيزي واسه گفتن داشته باشيد:))

بله ! شما درست میگید :wink: !

اما یک سوال از شما !

چرا Uptime شما مال سه روز پیشه ؟

مهران

نيازي نيست ... ! چون همه مي دونن كي اين كارو كرده !
** ريسلر محترم !
قبل از اين كه اقاي عزيزي ميل رو پاك كنن و يك فيك بزنن و اونو بزارن جاش !
برو ميل سرور رو چك كن ! اگه هاستينه بود ديگه بايد اين بحث و اين هاستينگ ... !
!
باره اولتون نيست استاد !!
سر من چه بلايي به خيال خودت داشتي مي آوردي ؟!
يادته يه بار يه سند تو آل كردي ! يه بچه كوچولو .... !
يادته سايتت ديفيس شد ! حيف دلمون سوخت (من و مجتي !) وگرنه هم به بكاپ ويتوزوت دسترسي داشتيم ، هم به بكاپ هاي روزانت روي سرور ويندوز سرورز24 !! 83.98.158.200 ;)
راستي ! ديدي پرميشن ايندكست 777 شده بود ؟! شل تو ايندكست بود :)) ؟!
با UID Root !! پس خودتم مي دوني كه مي تونيسيم ! نابودت كنيم ولي دلمون سوخت ...
حالا تو هم كاشكي دلت براي مردم بسوزه ! و كار هايي كه با اين دوستمون كردي يا با خود من كردي !
(داستان من :
انجمنم روي هاستينه بود قبل از زدن هاستينگ ... !
آقاي عزيزي از سرور هاشون گفتند كه تو خيالشون مي خواستند بگيرند :)) !! كه هنوزم نگرفتن ! و روي وي پي اسشون از سرور24 هستند ، منم گفتم 100 بار از اين حرفا زدي و عمل نكردي !!!!
تيكه پروندن مثل هميشه ! ولي اين بار جوابشم شنيدن !!!!!!
سايت من 1 هفته ساسپند بود و بعدشم ترمينيت شد ! البته سرور24 ! آقاي ميرقاسمي مجبورشون كرد كه بكاپ بدن :eek:
البته خودم به ماي اسكيوال سرور دسترسي داشتم !
يا بلايي كه سر سلطاني آوردي !
پول 3 ماه وي پي اس گرفتي ... !
آخرش 3 ماه ريسلر دادي ! اونم با آي پي كه روي هاستينه بود ! (ببخش مرتضي !)
يا يادته سايت منو عشقي ساسپند كردي !
گفتي بايد زنگ بزني به تربت جام :)) ! بگي كه غلط كردم بلند تا سايتتو باز كنم !! به حساب گذاشته بودي رو آيفون !)

خلاصه ... !
تایید میشه:)

sepehr10

Banned
مرسی
اگه اجازه بدید تایید میکنم . واقعا سرویس های خوبی میده امیر .
البته که vps بودن موردی نداره البته تا یه حدی خوبه . وقتی تعداد اکانت ها زد بالا کم کم باید به فکر ded بود .
بنده ارادت 100% نسبت به آقا امیر گل دارم .
درسته درگیره و کم میاد نت . ولی کلا .... یه جوری بگم بفهمید . ادم بحالیه... :d

sepehr10

Banned
فکر کنم منظورتون اینکه بیشتر مواقع به کامپیوتر دسترسی ندارند یا آفلاین هستند .
وگرنه اگه مشکل حاد باشه حتما خودشونو میرسونند و رفعش میکنند .
البته این کارشون یه حسن هم داره . باعث میشه که آدم در مواقع اضطراری به خودش متکی بشه و سعی کنه مشکل رو حل کنه . آرامش هم داره . چون میدونه اگه نتونه امیر اونوقت میاد واسه ساپورت .
نمیگم خیلی یاد دارم ولی هر چی یاد دارم به خاطر همون مورد نبودن امیر هست . :d

webmizban.com

Active Member
مشکل؟

بله شما و دوستان میگین خوبه خوبه ! و کسی حرفی نداره !

/

اما !

چرا Uptime سرورز24 همیشه مال 4-3 روز گذشته هست و همینطور وب میزبان و همینطور هاستینه !

مگر Uptime نباید حداقل مال 1 ماه باشه ،دوستان به نظر خودتون این کار درسته ی ؟ فکر نکنم کار جالبی باشه !

مهران

فرمایش شما کاملا درست...
ولی اگر هفته گذشه Uptime رو چک می کردید متوجه می شدید که uptime وب میزبان در 83 روز 100.00% بوده چند روز پیش هم مشکل کوچکی داشتیم و uptime از 100% به 99.96% رسید که رفع شد....
به همین دلیل reset کردم...
من هم فکر نمی کنم کار ناپسندی باشه که uptime رو بعد از تقریبا 80 روز reset کرده باشم.
از دقت نظر و نکته بینی که نسبت به وب میزبان و سایر دوستان داشتید متشکرم.

ali-msh

Member
سلام

هاستينه چي شد ؟
يعني حرفهايي كه "علي" زد تاييد ميشه و همش درست بوده ؟
البته "مرتضي سلطاني" قبلا قضيه vps و ريسلر رو به من گفته بود ولي خوب شك داشتم توش

Mrx

Active Member
فرمایش شما کاملا درست...
ولی اگر هفته گذشه Uptime رو چک می کردید متوجه می شدید که uptime وب میزبان در 83 روز 100.00% بوده چند روز پیش هم مشکل کوچکی داشتیم و uptime از 100% به 99.96% رسید که رفع شد....
به همین دلیل reset کردم...
من هم فکر نمی کنم کار ناپسندی باشه که uptime رو بعد از تقریبا 80 روز reset کرده باشم.
از دقت نظر و نکته بینی که نسبت به وب میزبان و سایر دوستان داشتید متشکرم.

خوب طبق عرف بین المللی uptime باید مال 1 ماه گذاشته باشه و برای این که Uptime شما برای یک مشکل کوچیک شده 99.96% نباید reset میکردین ، چون که هر چه مدت و زمان uptime بالا باشه باعث میشه اعتبار و ارزش خود سرویس دهنده بیشتر باشه

مثل پرشین سرویسز که uptime شون مال 740 روز پیش داره نشون میده ، درسته که درصد uptime الان 99.33% هست اما این 99.33% در بازه ی تقریبا 2 سال و نیم هستش

http://host-tracker.com/web-site-uptime/77182/lvuc

من پیشنهاد میکنم که تقریبا یک ماه دیگه لینک مربوط به uptime سرور شما رو چک کنیم و ایا همون 100% رو نشون میده یا نه !
البته به شرطی که reset نکنید :) !

مهران

webmizban.com

Active Member
خوب طبق عرف بین المللی uptime باید مال 1 ماه گذاشته باشه و برای این که Uptime شما برای یک مشکل کوچیک شده 99.96% نباید reset میکردین ، چون که هر چه مدت و زمان uptime بالا باشه باعث میشه اعتبار و ارزش خود سرویس دهنده بیشتر باشه

مثل پرشین سرویسز که uptime شون مال 740 روز پیش داره نشون میده ، درسته که درصد uptime الان 99.33% هست اما این 99.33% در بازه ی تقریبا 2 سال و نیم هستش

http://host-tracker.com/web-site-uptime/77182/lvuc

من پیشنهاد میکنم که تقریبا یک ماه دیگه لینک مربوط به uptime سرور شما رو چک کنیم و ایا همون 100% رو نشون میده یا نه !
البته به شرطی که reset نکنید :) !

مهران

حتما....
ممنون که وقت صرف کرده و اینقدر به uptime وب میزبان دقت می کنید.

arianhost

Member
تازگيا مد شده هاستينگا آپتايم رو روي 30 دقيقه ، 15 دقيقه مي زارن.
اگه ميگين آپتايمتون عاليه روي 1 دقيقه بزاريد ببينيم در عرض چند روز به آپتايم 99.4 مي رسيد

servers24

Member
چون زیاد وقت ندارم فقط چند نکته رو متذکر می شوم و میرم :

1. ما بر روی سرور پادینا مشکلی داشتیم که باعث شد برخی Spot های Monitoring سرویس را داون ذکر کنن در عین حالی کعه سرور در آن زمان Up بود و مشکل از پهنای باند بود که هم اکنون نیز مرتفع شده است

2. میزان آپتایم ما با همین صورتی هم که هست، از تقریباً 99% شرکت ها بهتر است. در عین حال تدابیری برای Servers24.ir و پرتال مالی جدیدالتاسیسی که به زودی راه اندازی می شود دیده شده که به صورت Clustering عمل کنه و در زمان مشکل به سرور بدون مشکل Switch کنه

3. فکر کنم اینکه همه مشتریان سرورز24 از سرویس های ما کمال رضایت رو دارن برای همه کافی باشه. ما حتی یک مشتری ناراضی نداریم. در عین حال مشکلات همیشه پیش میاد و ما هم در جهت رفع اون ها تمام تلاشمون رو می کنیم. این رو هم بگم که تا حالا کسی نشده که مشتری ما بشه و بعد از مدتی Cancel کنه. در عین حال، هر کس مختاره. اگر کسی فکر می کنه جای بهتری برای سرویس وجود داره، میتونه تشریفش رو ببره. جهت اطلاع همه می کم که هزینه های رک و پهنای باند و برق ما حدود ماهانه 2500 یورو ( 3 میلیون و پانصد هزار تومان ) هست و واقعاً 40 تومان های VPS تقریباً هیچ جایی در این هزینه نداره و فکر کنم همه هم بدونن که الآن مدت هاست که ما دیگه روی VPS تبلیغ نمی کنیم، بلکه سرورهای اختصاصی Full Managed یا سرویس های Managed ارائه شده هست که کمی از هزینه های ما رو جبران می کنه! پس همین جا اعلام می کنم، هر کس فکر می کنه با این پولی که میده، جای دیگه سرویس بهتری گیرش میاد، میتونه بره به سلامت!!

در نهایت از همه مشتریانمون هم که در این تاپیک حقایقی رو در مورد ما گفتن که احتمالاً برخی افراد از شنیدنش ناراحت می شن، تشکر می کنم.
این رو هم اضافه کنم؛ که ما واقعاً قصد نداشتیم و نداریم VPS بفروشیم، ولی خوب با توجه به اینکه الآن تعداد زیادی سرور آزاد داریم، ترجیح دادیم یک استفاده ای ازش بکنیم، وگر نه کار ما چیز دیگری است که ایشالا به زودی خواهید فهمید ( جدای از قضیه پزشکی خودم ) !
در ضمن ما اولین شرکتی هستیم که داریم برای یکی از شرکت های معتبر ایرانی سیستم VPS بر اساس Virtuozzo راه اندازی می کنیم. خدا رو چه دیدی، شاید کلاً همه VPS ها رو واگذار کردیم به اونا که خودمون بتونیم بهتر و بیشتر به کار اصلیمون برسیم

در آخر هم برای همه آرزوی موفقیت می کنم

parsgibit

Member
بله ! شما درست میگید :wink: !

اما یک سوال از شما !

چرا Uptime شما مال سه روز پیشه ؟

مهران
به يه دليل خيلي ساده :)) ! سايت رو به يه دليلي ساسپند كردم ! سايت خودمونو ! داون ترك كردش :)
ريستارت كردم به اين علت ! و كانتر جديد با آي پي شيرد سرور قرار دادم :) !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا