گذشتن از تایمر رپید شر

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما با این ترفند می تونید تایمر رپید شیر چه .com و چه .de رو از کار بندازید و سریع بدون وقفه داونلود کنید فایل رو . البته من اینو حدودا 8 ماه هست کار می کردم گفتم شاید بعضی از دوستان ندونند به خاطر همین تو اینجا می نویسم.
اول برید فایلتون رو انتخاب کنید بعدش گزینه free رو زدید در بالای صفحه در قسمت ادرس بار ، ادرس را پاک کرده و کد زیر رو بزارید.
کد:
javascript: for (i=1;i<=20;i++) { fc(); }
یه نکته : فقط تو مرور گر مذخرف Internet Explorer ممکنه جواب نده :d

بعد از این کار می تونید یک حال اساسی ببرید از این کار.:)
از دوستانی که هم سایت دارن یا وبلاگ دارن خواهش می کنم جنبه داشته باشن و کپی رایت رو رعایت کنند. :D .
اگر این تاپیک مورد استقبال قرار گرفت با توجه به جو سایت راه های دیگه ای برای ادامه فایل داونلود شده می گم.:)
دوستان موفق باشند و امیدوارم سودمند باشه برای همه عزیزان:oops:

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما مطمئنی درست کد رو زدی الان 5 نفر تست کردن درست بوده.

VAHID216

مدیر بازنشسته
نمی دونم والا به هر حال واسه بیشتری ها کار کرده ، البته من با فایر فاکس تست کردم . البته فکر نمی کنم از مرورگر باشه.

NAKOOT

Well-Known Member
آقا وحید شما کارت درسته برادر ...
ولی من ار وقتی این کار رو کردم دیگه نمی تونم از راپید فایل دانلود کنم ؟!
مشکل چیه ؟! خیلی کارم گیره ...
ممنون...

VAHID216

مدیر بازنشسته
دقیقا تا کجا پیش می ری؟ تا حالا اکانت رپید داشتی؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوستانی که کد براشون کار نکرده ، از مرور گر Ie استفاده می کنن. به خاطر همون کار نکرده . ( دیگه Ie که خیلی مشکل داره چرا؟)

YTERROR

Active Member
وحید جان الان 3 ماه راپیدشر دیگه تایمر نداره واسه هیچ کس فکر نمی کنم فایده ای داشته باشه

h.khafan

Active Member
اره اینکه تایمر چند ثانیه ایش حذف شده به کنار.
ولی تایمرش دقیقه ای شده اونم چه دقیقه هایی!!!!!!!

مثلا میگه برو 384 دقیقه دیگه بیا. که بعد از اون زمان بازم یه زمان جدید بهت میده !

مثلا میرم 10 ساعت بعد میام بازم میگه 90 دقیقه دیگه بیا!

بازم میام کار کردن یا نکردنش ب خدا ئه !

VAHID216

مدیر بازنشسته
البته واسه فایل های سنگین این طوریه ، بالاخره تایمرش وجود داره الان هم :d

Merott

Active Member
دانلود كردن از Rapidshare اعصاب ميخواد..... به نظر من بهتره فايلهاي بيشتر از 10 تا تيكه رو اصلاً رو راپيدشر نگذاشت!

VAHID216

مدیر بازنشسته
ایشالله یه مقاله دیگه دارم آماده می کنم که بشه بدون هیچ وسیله ای در هنگام داونلود ، داونلود رو نگه داشت دفعه بعد ادامه داد.

NAKOOT

Well-Known Member
اره اینکه تایمر چند ثانیه ایش حذف شده به کنار.
ولی تایمرش دقیقه ای شده اونم چه دقیقه هایی!!!!!!!

مثلا میگه برو 384 دقیقه دیگه بیا. که بعد از اون زمان بازم یه زمان جدید بهت میده !

مثلا میرم 10 ساعت بعد میام بازم میگه 90 دقیقه دیگه بیا!

بازم میام کار کردن یا نکردنش ب خدا ئه !

وحید خان من اکانت ندارم ولی درست همین مشکل بالا که حامد گفت برام پیش اومده ...
کلا دیگه هیچ فایلی رو نمی تونم بگیرم ...
منتظر آموزشت هستم :wink:

alierfan84

Member
به نظر من بهترین راه ، قانونی البته ، همان premium account هست .

آخرین ویرایش:

shirini_forush

Well-Known Member
ایشالله یه مقاله دیگه دارم آماده می کنم که بشه بدون هیچ وسیله ای در هنگام داونلود ، داونلود رو نگه داشت دفعه بعد ادامه داد.

بابا دمت گرم.
آقا منتظریم.

به نظر من بهترین راه ، قانونی البته ، همان premium account هست .

شما راه همواری برای خرید اکانت میشناسید؟

-------
در ضمن آقا بیاید یه حرکت ملی (!) انجام بدیم این rapidshare رو از صحنه ی روزگار محو کنیم!!! :lol:
حد اقل خودمون دیگه ازش استفاده نکنیم.
یه تاپیک برای مبارزه با رپیدشیر ایجاد کنیم تمام راه هایی که به ذهنمون میرسه بیان کنیم و یه نتیجه ی حسابی بگیریم.
خداییش من اگر بخوام یه روز یه آپلود سنتر بزنم که تمام بدی های ممکن رو در حد کمال داشته باشه اولین کاری که میکنم شروع مکاتبه ی فنی با سازندگان رپید شیره! :lol:
نه سرعت داره. نه resume داره. نه میشه به این راحتی ها شروع به دانلود کرد. تایمر و محدودیت تعداد و ip چک کردن و هزار تا مصیبت دیگه هم داره.
آخه این رپید شیر چی داره که اینقدر فایل توش آپلود میکنن؟!

h.khafan

Active Member
آخه این رپید شیر چی داره که اینقدر فایل توش آپلود میکنن؟!

اره خوب همه از اینکه برای دانلود الاف شن بدشون میاد وولی :

1-رپید یه سرویس رایگان نیست اگه پولیشو بگیری دعاست که به جونشون میکنی. اینم که میزارن رایگان دانلود کنیم برای اینه که بالاخره یه روزی مشتریش شیم.

2- شما به جز رپید (مگا اپلود و.........)کجا میتونی کل کریتیمو سوییت رو اپلود کنی؟ نزدیک 2 گیگ فایله.

پس در نهایت برای فایلهلی حجیم و کپی رایت دار مجبوریم از همیچیتن سرویسی استفاده کنیم.

ولی اینکه چند تا بکگراند و براش فوتوشاپ و از اینجور چیزا رو تو رپید میزارن واقعا احمقانست.

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوستانی که نمی تونن دیگه داونلود کنن ، کوکی های رپید رو پاک کنند و همچنین تمام فایل هایی که در temporary internet هست هم همین طور. دوستانی که هم فایر فاکس دارن ازطریق خود فایر فاکس می شه اگر بلد نیستین بگین.
در مورد زدن اپلود سنتر خیلی جرات ، سرمایه می خواد ، باید چیزی باشه که کاربرا بتونن اعتماد کنن. درسته بهترین راه ، خرید اکانت هست ولی تا زمانی که راه هایی برای استفاده رایگان هست چرا پولی ؟
در مورد مقاله ای که دارم آماده می کنم یه ذره کار سرم هست ولی تا امشب یا فردا شب حتما می زارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا