کیلومتر ماشینم !

sh_sepehr

Member
سلام !
این کیلومتر ماشینمه ! میخواستم ببینم چه جوری میشه اونو از 0 بچسبونمش به 210 ؟!!!! کسی میتونه کمک کنه ؟!!

پیوست ها

• DSC00621.JPG
    DSC00621.JPG
    255.4 کیلوبایت · بازدیدها: 20
با اجازه از اساتید محترم ماشین باز و گرافیست

کار شیوا خانم خوب شده، اما با کمی دقت میشه فهمید که این کار جعلی هستش
و یک موضوع مهم دیگه، ماشینی که با سرعت 210 کیلومتر در ساعت داره حرکت میکنه، قطعا دور موتورش کمتر ار 5/5، 6 نباید باشه.
ببینم من چیکار میتونم کنم، فعلا بای...

nima_dsnr

کاربر VIP
شیوا خانوم کارت قشنگ بود.

یکی از ایرادها رو Arvila Design جان گفت.
اما شیوا خانوم معلومه خیلی عاشق و خیلی تنهایی .
چون سپهر گفت میخوام سرعت رو به 210 برسونم نه 220 .
این دوعدد با هم فرق دارن اینو تو کلاس دوم دبستان خوندیم . (210<220)
(این برای شوخی بود)

من هم تلاشمو می کنم ببینم چی در میاد.
دور موتور 6.5 باشه خوبه ؟

آخرین ویرایش:

Navid4d

Member
با دور موتور 5500 به 210 نمیرسه D:

آقا واسه اینکه بیشتر حال بدین به این عکس علامت هشدار باز بودن در هم روشن کنید !!!! ....

از اینکه اشتباه منو گفتی تشکر اگر دقت کرده باشی گفتم سمت چپ و تغییر ندادم منظورم این بود که نمونه گذاشتم اگر گفت خوبه تا درستش کنم اما ظاهرا" شما درستش کردی!!!!!!!!
ولی................................... هیچی بیخیال

macroflash

Active Member
سپهر عزیز یعنی تو کرمانشاه جاده پیدا نمیشه که شما 210 تا با ماشینت بری ؟؟؟ خوب در ضمن دور موتور Xantia باید وقتی 210 تا حرکت میکنه از 5/5 یک کم بیشتر باشه یعنی به 6 نزدیک تر باشه

sh_sepehr

Member
ای ول بروبچ !!!فقط یه مشکل ! وقعاً با ماشین 210 تا بری دماش 0 هستش ؟!! ! بعد اگه بشه به قول نوید مثلاً چراغ هشدارشم روشن بشه که دیگه بابا ایول !!!!!! حالا ای کاش اصلاً یه مقاله آموزشی واسه اینمورد بزارین !! مثلاً واسه این پراید چی کار کنم ؟!! اینو چی جوری مثلاً درست کنم ؟!! ! البته پراید 170 فکر نکنم بیشتر بره ها !!!! دور موتورشم !!!!

پیوست ها

• DSC00609.JPG
    DSC00609.JPG
    250.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
ما هم تلاشمونو کردیم :)
آقا ببخشید دیگه همه شعور ما از فتوشاپ همینه ...

پیوست ها

• kilo 210.jpg
    kilo 210.jpg
    315.9 کیلوبایت · بازدیدها: 5
حالا یه چیزی ما بگیم . ماشینی که داره 210 میره با حساب اینکه جاده دست انداز هم داره کسی نمیتونه اینجوری عکس بگیره . راننده باید دودستی فرمون نگه داشته باشه . قاعدتا دست هم یکم جلوی این عکس میوفته

sh_sepehr

Member
خوب کسی که داره 210 تا میره تنهایی که نمیره !!!! 1 نفر دیگه حداقل کنارش میشینه !!!

nima_dsnr

کاربر VIP
البته راه های زیادی هست که یکیشو من میگم :
برای پاک کردن عقربه میتونی از استامپ استفاده کنی.
برای ایجاد عقربه جدید هم میتونی از pen استفاده کنی. یکمی add noise بهش اضافه کن ...
یه خورده هم ظریف کاری داره ولی در مجموع کار زیادی نمی بره.

جدیدترین ارسال ها

بالا