غیره کوچه متروکه...

کار در چه سطحی هست؟!

• مجموع رای دهندگان
    8

iog

New Member
اینم کار جدید من.البته هنوز کامل نیست و وقت زیادی صرف نورپردازی نکردم ولی خب گفتم تا همینجا بذارم.

پیوست ها

• b80w6hfxktspj15kunbj.jpg
    b80w6hfxktspj15kunbj.jpg
    493 کیلوبایت · بازدیدها: 75
  • n8ml7p0vopvmmcodp9z.jpg
    n8ml7p0vopvmmcodp9z.jpg
    536 کیلوبایت · بازدیدها: 106

.:BehzAd:.

Active Member
تا اینجا هم که روش کار کردی خوب شده خسته نباشی فقط یه توضیحی بده راجب کارت با چیا و چطور زدیش.

iog

New Member
خب اول از همه مدل کلی کار رو زدم. دیوار ها که یا با Wall هست یا با Box و با Boolean جای پنجره ها و در هارو خالی کردم. خیلی از اشیا چیز های ساده ای هست که درست کردنشم زیاد سخت نیست. از Loft هم تا حدودی استفاده کردم (برای ناودونو اینجور چیزا). کیسه زباله هم که ادیت شده یک کره با گره های کم هست. در کل اکثر چیزا اول از Standard object بوده. بعد از مدلینگ هم که رفتم سراغ تکسچر. همین.:paint:

iog

New Member
Vray ندارم. اگه لینکشو داشته باشین حتما دان میکنم. در ضمن با مکس 2012 کار میکنم ولی اگه 2010 هم بود مشکلی نیست...

K1-CGMaster

Well-Known Member
دوست عزیز سعی کن از موتور اسکن لاین استفاده نکنید می تونید از وی ری یا منتال یا غیره استفاده کنید این دوتا مطرح تر هستند
ضمناً نور کلی کار کمه و تکسچر ها هم بامپ ندارند
و الا مدلینگ خوبه و بقیشم با موتور رندر حرفه ای کاملاً حل می شه و کار بسیار جالبی از آب در میاد :rose:

iog

New Member
چشم حتما با مونور دیگه ای رندر میکنم.
چرا تکسچر ها بامپ دارن!!!

iog

New Member
سلام دوباره دوستان. این 3 تا رندر دیگه. نظرتون چیه؟؟؟؟؟
cryssq7u4k211oaru2ub.jpg

دوتای دیگه رو گذاشتم تو ÷یوست ها که صفحه سنگین نشه...

پیوست ها

• igftvnay2d3zu6g83mp7.jpg
    igftvnay2d3zu6g83mp7.jpg
    354 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • my8ayxjk7j0jpdx2mbq0.jpg
    my8ayxjk7j0jpdx2mbq0.jpg
    406.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6

iog

New Member
آقا میشه بگید چجوری باید soft Shadow بذلرم؟؟؟ میخوام سایم طبیعی بشه یعنی بکدفعه از جای روشن جدا نشه

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
با سلام. خدمت دوست عزیز.اگه اشتباه نکنم تو مدل سازی ید بیضائی داری...
ببین عزیز انجین اسکن لایت خیلی قدیمی هست بنابراین اصلا ایده آل نیست
بین وی ری و منتال ری من با هر 2 کار میکنم اما وی ری رو ترجیح میدم.به خاطر رفرنس زیاد قدرت زیاد دمه دستی بودن ارتباط کاربری قوی یعنی اگه مثل من آماتور باشه باهاش می تونه کار کنه اگه حرفه ای باشه میتونه سایت هایی مثل اورموشن رو بترکونه
evermotion.org
لینک دانلود
http://ebleas.dl.rapidbaz.com/fDg-/SP112.rar
در مورد کار بگم که خوب شده متریال ها و تکسچر ها جالب شدن اما بخاطر ضعف انجین اصلا خودشو نشون نمیده و زحماتتون به بار ننشست.

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
من عاشق کارهای متروکه و کثیف و ... هستم
این کار رو هم دوست دارم
دیوار روبرو که تکسچر کثیف و مونده داره خوب شده
خسته نباشی
اما اگه یک کم تکسچر دیوار سمت چپ و راست بهتر بشه و آثار کثیفی و موندگی بیشتری بگیره
خیلی عالی میشه
دست شما درد نکنه

*farshid*

کاربر VIP
من گزینه عالی رو انتخاب کردم ...
صحنه دیتیل خوبی داره ولی دیتیل صحنه رو مدیریت نکردی ... آبجکت ها و تکسچر هایی که به دوربین نزدیکتر هستند باید دیتیل بیشتری داشته باشن ...
در کل کار خوبیه

meysam333

Well-Known Member
معلومه که با حوصله و دقت کار کردی و با اینکه از موتور رندر قوی استفاده نکردی زیبا شده, تکسچرها هم عالیه, من خیلی خوشم اومد
برو تو کاره mental یا Vray تا بتونی به کارهات جون بیشتری بدی و real بشه
موفق باشی

poriaabaci

Member
نه با اسکن لاین واسه تو موتور بشو نی....خوبه هب کار دیتیله علاقه داری ولی باید رو موتور رندر و متریال کااار کنی از آموزشای سایت و واسه دانلود بازم از سایت استفاده کن:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا