کم نشان دادن حجم فایل های یک درایو نسبت به حجم اشغال شده

3D MAN

Member
سلام
مقدمه : من دو تا ویندوز دارم xp , 7 .
برای اینکه از داخل ویندوز بتونم به طور مستقیم وارد ویندوز دیگرم بشم ، بدون ریست و از طریق بوت ، برنامه os selector 8 رو از اینترنت دانلود کردم در درایو e قرار دادم و در درایو c نصب کردم. گفت باید سیستم ریست بشه ، ریست که شد نرسیده به بوت شروع به نصب یکسری چیزهایی کرد. وسط نصبش که فکر کنم داشت یک کارایی رو پارتیشن می کرد برق اتصالی کرد سیستم ریست شد ، بعد ویندوز بالا میاد ولی درایو e منو نمیشناسه ، الان چیکار می تونم بکنم برای بازگردانی درایو ؟ اطلاعات ضروری توش دارم ، بپره بیچاره میشم
c78c8a4cdfce4f8193e3.jpg

کد:
http://up.iranblog.com/Files/c78c8a4cdfce4f8193e3.jpg
روی شرتکات ها هم کلیک می کنم این ارور رو میده :
8692f4a2a7754223812e.jpg

پس از اسکن توسط کامپیوتر و روی فولدر ها قفل اومده ، بعضی فایل هام هم نیست ، حجم کل فایل های درایوم 88 گیگه در صورتی که 300 گیگش پره حجم درایو حجم قبلی هست ...
کد:
http://swithsoft1.persiangig.com/hdd/2.jpg
کد:
http://swithsoft1.persiangig.com/hdd/3.jpg

8c00246c043f42bab10c.jpg

3454edaf213a44979439.jpg

پس از طی این مراحل الان مشکل من اینه که درایو e من وقتی روش میرم نوشته 388 گیگش پر هست ولی وقتی داخلش میرم 88 گیگ فایل هست ، یکسری از برنامه هام و فایل هام هست نیست....
چیکار کنم ؟ می تونم فایل هام رو برگردونم ؟

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
نه چیزی در آن درایو کپی یا نصب یا جابجا کنید و نه پاک کنید و نه Defrag کنید و نه Scan. صرفا در یک درایو دیگر یک نرم افزار قوی
بازیابی اطلاعات نصب کنید و بعد از تنظیم کردن ابزار برای بازیابی کامل اطلاعات فایل هایی که بازیابی می شوند
را در یک درایو دیگر قرار دهید.

علت حذف کامل اطلاعات درایو

نرم افزار ریکاوری خوب

3D MAN

Member
نه چیزی در آن درایو کپی یا نصب یا جابجا کنید و نه پاک کنید و نه Defrag کنید و نه Scan. صرفا در یک درایو دیگر یک نرم افزار قوی
بازیابی اطلاعات نصب کنید و بعد از تنظیم کردن ابزار برای بازیابی کامل اطلاعات فایل هایی که بازیابی می شوند
را در یک درایو دیگر قرار دهید.

علت حذف کامل اطلاعات درایو

نرم افزار ریکاوری خوب
یکمی دیر گفتید ، چون اسکن کردم ولی دیفرگ نه :دی
من خودم خیلی به get data back اعتماد دارم و معمولا از اون استفاده می کنم . با اون سعی کردم برگردونم ولی مشکل اینجاست که پوشه هارو با همون اسم برنمی گردونه و پراکنده اینکار رو می کنه
مثلا یک نرم افزار من دارم به این آدرس :
programfile\soft\z.exe
ولی الان آدرسش اینطوری شده :
\NTFS]\found.000\dir0002.chk\soft\z.exe

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
یکمی دیر گفتید ، چون اسکن کردم ولی دیفرگ نه :دی
من خودم خیلی به get data back اعتماد دارم و معمولا از اون استفاده می کنم . با اون سعی کردم برگردونم ولی مشکل اینجاست که پوشه هارو با همون اسم برنمی گردونه و پراکنده اینکار رو می کنه
مثلا یک نرم افزار من دارم به این آدرس :
programfile\soft\z.exe
ولی الان آدرسش اینطوری شده :
\NTFS]\found.000\dir0002.chk\soft\z.exe

اون مشکل مربوط به عملکرد Get Data Back نیست. زمانی که جدول مشخصات فایل ها و پوشه ها آسیب می بینه،
فایل های بازیابی شده مثل آدم های بدون شناسنامه فاقد اسم خواهند بود و Get Data Back ناچاره که اسم جدیدی
برای آن فایل و پوشه ها در نظر بگیره.

3D MAN

Member
اون مشکل مربوط به عملکرد get data back نیست. زمانی که جدول مشخصات فایل ها و پوشه ها آسیب می بینه،
فایل های بازیابی شده مثل آدم های بدون شناسنامه فاقد اسم خواهند بود و get data back ناچاره که اسم جدیدی
برای آن فایل و پوشه ها در نظر بگیره.
فایل ها هم پراکنده هستن ، یک جا نیستن ، بعضی هاشون هم باز نمیشن
بدم از این شرکت های ریکاوری ، می تونن با اسم های قبلی برگردونن ؟

the_king

مدیرکل انجمن
فایل ها هم پراکنده هستن ، یک جا نیستن ، بعضی هاشون هم باز نمیشن
بدم از این شرکت های ریکاوری ، می تونن با اسم های قبلی برگردونن ؟

با Recovery نرم افزاری که بعید می دونم عملی باشه، چون اسامی فایل ها و پوشه ها فقط در همون لیستی
ذخیره میشه که الان نیست و ویندوز نشون نمیده. از میزان موفقیت و کیفیت Recovery سخت افزاری هم
اطلاعی ندارم، باید از همون مراکز بپرسید.

جدیدترین ارسال ها

بالا