کمک | مشکل در تکمیل عضویت

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
سلام . من تازه واردم توی phpbb . فروم رو توی localhost نصب کردم . ولی وقتی میخوام یک user جدید بسازم که میگه ایمیل اشتباه است . مشکل کجاست ؟ ممنون میشم کمک کنید .

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
خب راهی هست که بشه یک user معمولی ساخت توی local . این مشکل روی سرور اینترنت حل میشه ؟

BetaMaster

Member
کافیه موقع یوزر ساختن به اینترنت متصل باشید !

ضمن این که در مرکز مدیریت می تونید تعیین کنید صحت ایمیل رو چک نکنه

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
معمولا همچین مشکلی نیست و حل میشه ! شما می تونی از ادمین یه یوزر بسازی
گشتم ولی نمیدونم چه طوری

کافیه موقع یوزر ساختن به اینترنت متصل باشید !

ضمن این که در مرکز مدیریت می تونید تعیین کنید صحت ایمیل رو چک نکنه
متصل نباشم که اصلاً localhost باز نمیشه

میشه بگین کجا میشه این کارو کرد

؟

ممنون از همه :rose:

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
از مرکز مدیریت میشه کاربر جدید ایجاد کرد ؟!! جالبه ! (برای این کار باید مود نصب بشه در حالت پیش فرض ندیدم بشه)

آخرین ویرایش:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
چطور ؟ :D ." ببخشید اگه من هیچی نمیدونم . 1 هفته پیش تصمیم گرفتم که انجمن تخصصی طراحی بازی راه بندازم . اول رفتم سراغ Vbulletin که گفتن 180 دلاره و اگه نسخه های نال شده رو نصب کنی میبندنش . با خودم گفتم چی بهتر از open source . بنابراین مزاحم شما اساتید phpbb شدم . "

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
چون من همچین ویژگی رو ندیدم

در مورد فرمایش دوم شما، باید بگم من خودم به شخصه از هر کمکی که به توسعه وب فارسی بینجامه لذت می برم و مشکلی نیست.

در مورد این که گفتید فقط به علت مسائل مالی وارد phpBB شدید باید بگم بهتره تجدید نظر کنید. phpBB را به خاطر رایگان بودنش دنبال نکنید، به خاطر باز بودن دستتان دنبال کنید.

همان طور که بارها گفتم استفاده از این کتاب هم می تواند کمک زیادی به شما بکند : http://www.maghsad.com/index/viewtopic.php?f=75&t=3686

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
در مورد این که گفتید فقط به علت مسائل مالی وارد phpBB شدید باید بگم بهتره تجدید نظر کنید. phpBB را به خاطر رایگان بودنش دنبال نکنید، به خاطر باز بودن دستتان دنبال کنید.

به خاطر مسائل مالی وارد phpbb نشدم . میتونستم که لایسنس Bulletin v رو بخرم . ولی چون بلد نیستم باهاش کار کنم پشیمون شدم . چون اگه 1 % دلسرد بشم فقط یک پول بیخود دادم . البته قبلاً نسخه ی نال Vbulletin رو روی Local نصب کردم و دیدم که امکانات پیش فرضش از phpbb کمتره و پنل مدیریتش هم پیچیده تره . این هم یکی ار دلایلی که رفتم سراغ phpbb .

شما لطف میکنید ایمیلتون یا ID توی یاهوتون رو به من بدین تا اگه به مشکلی خوردم کمکی از شما بگیرم ؟
ممنون
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا