کمک فوري (هر کي جواب داد جايزه دارد)(جايزه : نمدانم چي)(الکي گفتم جايزه نداريم)

en_behroz

New Member
من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم و برای پروژه پایان ترم اموزش زبان سی شارپ را انتخاب کرده ام
الیته در دانشگاه به ما macromedia authorware
تدریس کردن که من با ان هم کار کردم و پروژه های بزرگ وزیادی درست کرده ام ولی بسیار وقت گیر و شلوغ و غیر سیستماتیک هست
من پروژه پایان ترم را با مولتی میدیا بیلدر داشتم انجام میدادم که به مشکل خیلی جالبی برخوردم و از شما کمک میخواهم جون تا انجام یازده اسفند باید از پروژه دفاع کنم وتحویل بدم.
سوال 1:من از کار بر میخواهم که دستوری را وارد نماید بعد من حرف به حرف دستوررا میگیرم با استفاده ازاجرای اسکریپ ها با کیبورد وبعد از گرفتن هر حرف دستور بعد میرم.بجز اخرین (البته به صفحه بعد)
برای مثال : ;( setvar(a
حرف s به صفحه بعد -- حرفe به صفحه بعد (البته صفحه بعد حاوی مطلبی که حتما بعداز وارد کردن هر حرف باید ظاهر شود) وحرف t و....
بجز کاراکتر اخری یعنی سیمیکالن !!!! در چک برنامه یک کاراکتر عجیب غریب از کیبور در یافت میکند و به صفحه بعد نمی رود مثال کاراکتر 1/4 دریافت میکند.
البته ربطی به ساپرت کردن یونی کد ندارد چون من اولا من ویندوزاکس پی دارم دوما وقتی در قسمت کنترل contril panel را هم در قسمت زبان
remove
میکنم باز در قسمت چک برنامه یک کاراکتر عجیب قریب از کیبورد دریافت میکند و به صفحه بعد نمیرود.

سوال دوم :حجم فایلهای دی ال ال معمو لا اندزه خود فایل ام بی دی هست لطف می کنید مزیتهای دی ال ال را به غیر از فایل که کد شده در استفاده از پروژه بگوید

سوال سوم : اگر سایت خوبی ( به غیر از سایت خودتان )برای مقاله در مورد نرم افزارها ی سا خت سی دی اموزشی (برای پایان نامه )دارید معرفی کنید.
سوال چهارم :من حجم برنامه ام خیلی زیاد شده (طبق راهنمایی سایت شما باید پروژه ام را تکه تکه به هم وصل کنم و فایله را ()mbeded نکنم
و.... راه دیگری هم است؟؟؟؟؟؟.

با تشکر فراوان بهروز اقاشریف

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
والا من كه سرجمع چيز زيادي نفهميدم

ولي MMB براي اجراي اسكريپت اعداد 1 تا 9 و حروف A تا Z و كليد‌هاي ديگهاي كه خودش در ليستش داره استفاده ميكنه
البته تا جايي كه من مي‌دونم

واسه سوال سوم هم بايد بگه كه به جز اينا ميتوني كيفيت عكس‌ها رو پايين بياري
Project.gif

بعد ...

Project2.gif

بستگي به نيازت هركودم رو خواستي انتخاب كن

تا بعد...!

en_behroz

New Member
سامان جان از پاسخ شما تشکر

سامان جان از پاسخ شما تشکر
البته گفته شما متين {گفته شما :"ولي MMB براي اجراي اسكريپت اعداد 1 تا 9 و حروف A تا Z و كليد‌هاي ديگهاي كه خودش در ليستش داره استفاده ميكنه" }
من هم از همين روش براي اجراي اسکريپت هايم استفاده ميکنم ولي براي دريافت کليد سميکالن(;) اسکريپتم اجرا نميشود.

جدیدترین ارسال ها

بالا