کمکم کنید.

اکبر

New Member
معلمی هستم که در زمینه فرونت پیج و ایجاد سایتهای اینتر نت تا مقداری آشنا هستم
و دوست دارم کاری را که آقا مجید و... در این سایت یعنی ایجاد انجمن های مختلف نرم افزار های کا مپیو تری نمو ده را در زمینه کلیه دروس تحصیلی آموزش و پرورش ایجاد نمایم به طوری که اکثریت همکارانم و حتی دانش آموزان بتوانند با مراجعه به این سایت و انجمنها با نظر سایرین آشنا و یا پرسشهای خود را مطرح کنند .
بنابر این خواهشمندم در صورت آشنای با ایجاد انجمنها در اینتر نت به شیوه مجید انلاین و مراحل آن مرا نیز را هنمائی نمائید.و اگر توانستيد حتي خود در اين زمينه اقدام نماپيد............
آگر نرم افزار یا سایت آموزشی در این زمینه می شنا سید معر فی کنید.........................

سایت منblogspot

سایت من در persionblog
از افرادي كه جواب ارسال ميكنند كمال تشكر را دارم

a Truth Seeking

Active Member
اكبرجان معلم گرامي به جمع دوستان خوب سايت مجيدآنلاين خوش آمدي.
برنامه اي كه در اين بخش از سايت مجيدآنلاين از اون استفاده شده يك برنامه مديريت محتواي تالارهاي گفتگو موسوم به CMS - Forums هست.
اسم برنامه تالار گفتگويي كه سايت مجيدآنلاين از اون استفاده مي كنه phpBB هست اين برنامه يك برنامه رايگان و آماده نوشته شده با زبان برنامه نويسيه PHP هست.
شما مي تونين در انجمن برنامه هاي ساخت انجمن و تالارهاي گفتگو راهنماي كامل نصب و فايل هاي مربوط به زبان فارسي و فارسي سازي اين برنامه رو دريافت كنيد.

اکبر

New Member
اقا وا قعا دمتان گرم در كمتر از چند دقيقه جوابها را برايم ثبت كرديد و براي بنده راهنماي خوبي بود.

sambol

Active Member
عزيز اگه بري به انجمن مربوطه كه ساخت تالار گفتگو هست كارت زودتر راه ميفته

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

اكبر جان من اين را هم به مطالب دوستان اضافه كنم كه بچه ها در انجمن نيازمندي دارند يك همچين كاري را شروع ميكنند !

يكسري هم به اون انجمن بزنيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا