کلا چطوری میشه یه سایتphp نوشت ؟

sharktech

کاربر فعال
راستی من می خوام از یه کدی بنویسم که بیاد و اون اعضایی که از 50 تا پست بیشتر دارن رو چک کنه و بینشون به صورت شانسی یکی یکی به عنوان نفر اول تا دهم انتخاب کنه یه جورایی مثل قرعه کشی, اما موندم چطوری بنویسمش, اگه میشه یه کمکی بکنید.

مرسی

Mr.Steres

Active Member
ابتدا با یک کوئری یوزر هارو به شرط <= 50 به دست میاری و توی یک ارایه میریزی . تعداد یوزر ها رو هم به دست میاری . بت تابع rand از بین این تعداد یوزر یک id به دست میاری ...

sharktech

کاربر فعال
راستی این کد باید یه جوری باشه که اون شخصی که توسط یک کاربر انتخاب شد نباید دوباره انتخاب بشه !!!

راستش این کد رو یکی از دوستان ازم درخواست کرد, که یه کدی بسازم که توی انجمنشون خوش شانس ترین کاربر رو انتخاب کنه.

و هر کاربری که توی تاپیک مربوطه قرار گرفت با زدن یه دکمه 10 تا کاربر به صورت اتفاقی انتخاب بشه. این کار میتونه توسط ده ها کاربر صورت بگیره و اون افرادی که بیشترین حضور رو در لیست کاربران داشته باشن به عنوان خوش شانسترین کاربر انتخاب میشن.

sharktech

کاربر فعال
من هنگام ثبت کاربر رمز عبورشو به صورت هش و توسط تابع md5 در دیتابیس ثبت کردم, الانم موندم چطوری کد صفحه "رمز عبور را فراموش کردم ام" رو بنویسم, یعنی چطوری رمز عبورشو بهش نشون بدم ؟؟؟

مرسی

Mr.Steres

Active Member
روش ارسال پسورد قبلی منسوخ شده شما باید یک پسورد جدید بسازی ، در دیتا بیس به صورت md5 قرار بدید و پسورد بدون md5 رو به یوزر برسونی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا