کدهای جادویی (یک) -- سایه عکس

salim_a

Member
خوب دوست عزیز

لطفا ادامه بده و کد های واقعا جادوی رو بذار

اوکی منتظرم ها .

ali-msh

Member
دستت درد نکنه سجاد جان
این آخریه محشر بود
موفق باشی تو کارت همیشه

va2va2

Member
واقعا حال دادین بچه ها دستتون تو عسل حال دادین من که خیلی از شما راضیم ایشالا خدا ازتون راضی باشه

sajjad_eb

Well-Known Member
کدهای جادویی (چهار) -- رای گیری

با تشکر از تمامی دوستان:oops:

کدی رو که امروز خدمتتون می زارم Javascript/php هست . یعنی برای استفاده از اون باید باید مفسر PHP داشته باشین . ( اگه می خواین تو Localhost تستش کنید می تونید از EasyPHP استفاده کنید )

بریم سراغ کد خودمون . از اینجا می تونید هم یه نمایی از اونو ببینید و هم دانلودش کنید . این سایت هم با همین کد قدرتمند شده ( درضمن این سایت منبع عالی برای سایت های طراحی شده با CSS هست )

آموزش در مجید آنلاین --- آموزش در مشهد تیم

آخرین ویرایش:

sajjad_eb

Well-Known Member
کدهای جادویی (پنج) -- slideshow

می خواستم تا کسی جواب پست قبلی رو نداده کد جدید نزارم . اما گفتم شاید کسی نخواد جواب بده . من به وظیفم عمل می کنم و منتظرم دوستان PHP کار هم به وظیفشون عمل کنن . :D :wink:

این کد یه جعبه سه بعدی می سازه که شما می تونید 4 طرف جعبه عکس بزارید و بعد کد این جعبرو می چرخونه .:cool:
شنیدن کی بود مانند دیدن و دانلود کردن ؟:wink:

سلام سجاد جان
خیلی دمت گرم من php کار نیستم ولی خیلی استفاده کردم

موفق باشی
کدهای جادویی سجاد و عشق

sajjad_eb

Well-Known Member
کدهای جادویی (شش) -- کدهای کاربردی برای آژاکس و انیمیشن

اگه کسی یه search ساده در باره آژاکس و کدهای باز کرده باشه حتما این سایت رو دیده و Script اون رو دانلود کرده . اتفاقا هفته پیش نگارش جدیدش اومد . از کد های جالبی که داره می شه از Appear و Fade کردن تگ هایی مثل DIV , SPAN , P , IMG و یا drag&drop کردن اشیا مختلف و ... یاد کرد :D
شما هم حتما این کار رو بکنید و اونو دانلود کنید . مطمئن باشید ضرر نمی کنید . ( سایت -- دانلود )

داخل سایت هم نمایش وجود داره اما به نظر من بهترین نمایش اینه که کد رو دانلود کنید و به مسیر زیر برین و اونارو ببینید .

کد:
[LTR]scriptaculous-js-1.6.5\test\run_functional_tests.html[/LTR]

sajjad_eb

Well-Known Member
کدهای جادویی JavaScript ( هفت ) -- مستطیل های گوشه گرد با جاوااسکریپت

وااااای . چی پیدا کردم . خودم که فکنم خیلی به کارم بیاد . شمارو نمی دونم . مستطیل های گوشه گرد با جاوااسکریپت . البته قبلا با CSS معرفی کرده بودم که می تونید از اینجا ببینیدش . اما خوب این ( سایت سازنده -- دانلود ) فکنم کار کردن باهاش راحت تره .

بازم نمایشش تو سایت هست اما پیشنهاد می کنم که اسکریپت رو دانلود کنید . اونجا demo مورد نظر هست .
:D امید وارم خوشتون بیاد :D
و درضمن از تمام دوستان بابت دلگرمیاشون ممنونم :oops::cry:

sajjad_eb

Well-Known Member
چرا تکراری

سجاد سایت کد ajax نداری مرسی

دوست عزیز این کجاش تکراریه :shock::eek: ؟ شما یه بار امتحانش بکن :sad: . می تونیید مقدار گرد شدن گوشه هارو هم تنظیم کنید . کار کردن باهاش خیلی راحت تره . می تونید زمان اجراشو مشخص کنید و ... . :mad: :razz: :wink:
به نظر من خیلی کم لطفیه که اینقدر راحت می گین تکراریه

درمورد اون سایتم باید بگی چی می خوای واسط پیدا کنم . من اینارو هر کودومه از یه جا پیدا کردم . ( با Search ) . ولی چنتا سایت معروف هست مثل این و این که کدای جالبی از جاوااسکریپت داره .:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا