چگونگی انتقال محتوای تالار phpbb2 را به phpbb3 ؟

saeed_se2000

New Member
با سلام.
دوستان آیا امکانش هست که محتوای تالارهای قدیمی phpbb2 را ازقبیل کاربران و پست ها و تالار ها را به سیستم جدید phpbb3 منتقل کرد؟
ما یه تالار گفتمان داریم که بعد از چندین سال فعالیت الان تعداد زیادی کاربر عضو و پست داره. اگه بخوایم phpbb3 را نصب کنیم و از اول شروع کنیم لطمه زیادی به سایت می خوره.
اگه دوستان از نحوه انتقال محتوای دیتابیس به سیستم جدید اطلاع دارید لطف کنید و اطلاع دهید. چون بسیار نیازمند راهنمایی شما هستیم.
با تشکر.

torgheh

Active Member
توی چند تا تاپیک پایین تر اینکار توضیح داده شده
ولی خب دوباره میگم
شما وقتی ورژن 3 رو نصب میکنی بعد از نصب یه تب اون بالا داره به اسم کانورت که انتخاب میکنی و یه سری مراحلی داره که دیتابیست رو بهش معرفی میکنی و اون خودش خود به خود تیبل ها رو برات کانورت میکنه
به همین سادگی به همین خوشمزگی

mjforum.ir

New Member
به کمک فوری شما نیازمندم

من یک تازه کار هستم و نمی تونم phpbb3 رو نصب کنم ! اینم عکس از صفحه اینستال که نکست نمیره و نمیدونم باید چیکار کنم
Resize Wizard-1.JPG
جاهایی رو که قرمز کردم دقت کنید

saeed_se2000

New Member
با سلام.
شما باید ابتدا یه بانک اطلاعاتی بسازس.
اگه از سرور های wamp یا easyphpاستفاده میکنی ابتدا وارد phpmyadmin شو و یه بانک اطلاعاتی بساز.
مرحله بعد اجرا کردن صفحه نصب هستش.
اگه میخوای تاار را به صورت فارسی نصب کنی قبلش فایل زبان فارسی را هم باید دانلود کنی و در پوشه زبان ک÷ی کنی.
بعدش فقط کافیه گزینه ی next را کلیک کنی و در حر مرحله اطلاعات مربوطه را وارد کنی. به همین راحتی طی چند مرحله تالار نصب میشود

panahjoo

Member
من یک تازه کار هستم و نمی تونم phpbb3 رو نصب کنم ! اینم عکس از صفحه اینستال که نکست نمیره و نمیدونم باید چیکار کنم
مشاهده پیوست 17513
جاهایی رو که قرمز کردم دقت کنید
این مشکل از سرور شماست.
اگه روی هاست میخواهید نصب کنید با آدمین هاستتون تماس گرفته و همین عکس را بهش نشون بدید تا این قابلیت را روی هاستتون برات باز کنند.
اگه روی لوکال میخواهید نصب کنید این قسمت خودش فعال هست و نیازی به تغییرات ندارد.

mjforum.ir

New Member
ممنون از راهنماییتون! تونستم phpbb3 رو که زبان فارسی داشت نصب کنم و کانورت کنم نسخه قبلی رو بهش ولی اشکال بوجود آمده! اعضا واواتارهای اعضا بجای سمت راست رفته سمت چپ
خودتون ببینید
آواتار اعضا سمت چپ:
http://www.mjforum.ir/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=125

خلاصه که دارم دیوونه میشم!!!:mad:

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
اين ويژگي قالب ProSilver هست دوست من !

شما اگه ميخوايد عادي باشه SubSilver رو نصب كن

جدیدترین ارسال ها

بالا