چگونه مي شه عكس بفرستند

با سلام
مي خواستم بدونه چگونه مي شه در فرانت پيچ بصورت ايميل كاربر عكس را بفرسته از توي هارد سيستمش مثلا حالت يه فرم باشه و اون پر كنه و در كنار اون هم يه عكس رو ارسال كنن
هر كي مي دونه لطفا بگه
با تشكر از همه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

با چي ميخواين برنامه نويسي بشه؟!

مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش تا اونجايي كه من اطلاع دارم با زبان HTML نميشه نوشت.. چون اصولا براي ارسال ايميل بايد از زبانهاي Server Side استفاده كنيد..

مجيد

ميشه گذاشت

حال اومديم با يه چيز ديگه نوشتيم اونو ميشه با فرانت پيج تو سايت قرار داد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خب اگر با يك زبون ديگه بنويسيد كه ميتونيد با FTP ارسال كنيد روي سايت چه كاريه كه با FrontPage بفرستيد؟!

مجيد

xnux

Member
خدا خيرت بده
اگه فرانت پيج اين همه امكانات داشت كه ما الان وضعمون اينطوري نبود

ميگما جهت اينكه با آقا مجيد در بيفتم و ميونمون بد بشه ( البته من قلت بكنم :wink: )
برو با زبان asp يكم ياد بگير كار كني
خاستي برو سي دي آموزشيش را بگير و ببين

نخاستي هم برو سايت :
www.hotscripts.com
اونجا با انواع زبونهاي برنامه نويسي سورس براي اين كارها كه گفتي هست

فرانت پيج را ولش
با فرانت پيج اين كاره باز نميشي ها

حالا من كوجا بهت گفتم
8O
shirazpatogh گفت:
با سلام
مي خواستم بدونه چگونه مي شه در فرانت پيچ بصورت ايميل كاربر عكس را بفرسته از توي هارد سيستمش مثلا حالت يه فرم باشه و اون پر كنه و در كنار اون هم يه عكس رو ارسال كنن
هر كي مي دونه لطفا بگه
با تشكر از همه

شما بايد يك فيلد هم مثل بقيه ي فيلد ها قرار بدي و از كاربر آدرس عكس رو بخواي.
بعد هم توي صفحه اي كه قرار هست عكس رو نمايش بدي اين آدرس رو از توي ديتابيس لود ميكني فقط قبلش كد عكس رو قرار ميدي و به جاي آدرس عكس اون خطي كه باهاش آدرس عكس رو از توي ديتابيس لود كردي قرار ميدي.
حالا اين ره حل مطلب هست اما اگر تو زبون خاصي مثل asp یا php بلد نیستی اون یه بحث دیگست.

pourya

Member
با سلام

فرانت پيج درقسمت فرم بخشي براي آپلود كردن فايل دارد البته من در IIS از آن استفاده كردم و Error داد شايد بايد پابليش مي شد.

اگر كسي در اين زمينه اطلاعي دارد بگويد.

با تشكر :idea:

جدیدترین ارسال ها

بالا